Sobota, 25 stycznia 2020 r.

Artur Skowronek po sobotnich sparingach

- Jestem zadowolny głównie z tego, że udało się nam zorganizować dwa sparingi, bo trening nigdy nie da tak klarownej i pełnej odpowiedzi, jak gra kontrolna. Dziś dostaliśmy tych odpowiedzi więcej. Na pewno idziemy w dobrą stroną z przygotowaniem fizycznym - mówił na łamach oficjalnego serwisu internetowego naszego klubu, po dwóch sobotnich spotkaniach sparingowych, trener zespołu "Białej Gwiazdy", Artur Skowronek.

- Najważniejsze, że wytrzymaliśmy wysokie tempo na tle bardzo dobrych przeciwników. Do tego dołożyliśmy ćwiczone rozwiązania taktyczne i potrafiliśmy się dopasować do różnych systemów rywala. Bardzo mnie to cieszy i pokazuje, że mamy drużynę, która dobrze się komunikuje, co sprawia, że jest nam łatwiej na boisku. Ważne jest też to, że wygraliśmy jedno ze spotkań, drugie z kolei zremisowaliśmy, mając też dogodne sytuacje, aby zwyciężyć. To na nas napędza do dalszej dobrej i ciężkiej pracy - powiedział ponadto Skowronek.

W dzisiejszych spotkaniach z szerokiej kadry zespołu Wisły, który przebywa w Belek, na murawie zabrakło trzech zawodników - Jakuba Błaszczykowskiego, Ľubomíra Tupty i Davida Niepsuja.

- Mamy kilka dni do następnego meczu kontrolnego i postąpiliśmy z kilkoma zawodnikami w sposób zachowawczy. Chcemy mieć wszystkich do dyspozycji na spotkanie z Dinamo Tbilisi. Zawodnicy ci mają lekkie problemy, więc uznaliśmy, że nie powinni brać udziału w tak intensywnych sparingach, stąd taka decyzja. Prowadzeni są według indywidualnego planu, ale od poniedziałku wkraczają już w normalny tryb zajęć. Nie chcieliśmy ich narazić na urazy - przyznał trener.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

kibic 357
To lubię
Bez narzekania na braki w składzie , krótko , rzeczowo i na temat. Jeżeli potwierdzi się to co mówi o drużynie , to czeka nas ciekawa runda wiosenna.

35            -2
~~~☆ Guru^22 ☆
Tupta
I to jest wlasnie ten problem. Chlopak po kontuzji, PB23 nadal sie wygrzebuje z urazu, Drzazga wiezadla, pozostaje nam jedyny zdrowy Buksa... Lat 17. Ale ciesza wyniki, bo cos tam strzelamy, nie odpuszczamy tych sparingow. Za 2 tygodnie pierwszy z meczow o wszystko WISLA KRAKOW - JAGIELLONIA BIALYSTOK / 25.000 Wislakow minimum!!

19            -4
szczebelek
Jednak drobne urazy.
I to jak oni mają wytrzymać trzy mecze w tygodniu po 70 minut (210 minut razem)? Błaszczykowski zagrał 90 minut, Tupta 45 minut, a Niepsuj 0... Wiadomo było, że największy problem z tym, że Brożek i Kuba nie mogą grać co trzy dni w związku z tym sprowadzono napastnika po kontuzji. Dobrze będzie jak Tupta będzie mógł grać wtedy kiedy Brożek dostanie wolne od pierwszej minuty, bo nie okłamujmy się, że będzie grać zawsze.

11            -5
~~~Obserwato r
Potrzeba wzmocnien
Bramkarza dobrej klasy zagranicznego bez klubu lub wypozyczenie mozna pozyskac na korzystnych warunkach i na tych samych zasadach srodkowego napastnika z Serbii lub Czarnogory ,Chorwacji poniewaz aktualni bramkarze nie gwarantuja poziomu adekwatnego do slynnego klubu

12            -24
~~~Grubs
NAPASTNIK
Panie trenerze utrzymanie sie w lidze z jednym nalastnikiem z prawdziwego zdarzenia czyli Pawlem to bedzie majsrersztyk

27            -7
~~~Czesław Mroczek
Nadzieja w Brożeku
Panowie. Przyjmijcie do wiadomości. Brożek to już historia. Na nim nie można opierać przyszłości i liczyć że może kopie w bramkę i szczęśliwie będzie gol.

13            -11
~~~Guruli 76
Gdzie ten napastnik ja sie pytam?
Co z Tomczykiem a może Kis z Zargilisu Wilno bez napastnika jestesmy w czarnej dupie!

4            -14