Sobota, 8 lutego 2020 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Jagiellonią

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 21. kolejki ligowej spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

Wejście do głosowania »

Jako, że jest to Wasze pierwsze głosowanie na "piłkarza meczu" w tym roku - przypominamy jego zasady.

Oceną wyjściową dla każdego piłkarza jest nota "5". Jeśli Waszym zdaniem dany zawodnik wyróżnił się pozytywnie - przyznajecie mu odpowiednio wyższą notę, jeśli negatywnie - odpowiednio niższą.

Głosowanie trwa około 48 godzin od zakończenia meczu. Wtedy to prezentujemy ostateczne wyniki - informując o tym kto był najlepszym piłkarzem danego spotkania.

Ze średnich, jakie otrzymują piłkarze, prezentujemy później wyniki na najlepszego zawodnika miesiąca, rundy, sezonu oraz roku.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

Stint
Fajnie
Początek 2 połowy tragiczny trochę trąciło poprzednią rundą jakiś brak pomysłu dziura między liniami….. na szczęście ambicja i inne momenty to wyrównały. Najgorzej chyba Savicevic i hmm Kuba jakoś niewidoczny ale on wystarczy że jest z kolei na duży plus Hebert, Zukow, Wojtowski i dwaj napastnicy… nasi Tugerman i Buksa.

17            -50
branko16
Brawo, brawo, brawo!
Piękny mecz, duża jakość i olbrzymie zaangażowanie. Olbrzymie brawa dla sztabu, piłkarzy i działaczy za solidne przygotowanie się do rundy wiosennej. Po dzisiejszym meczu jestem spokojny o nasze losy w Ekstraklasie biorąc pod uwagę jakość nowych nabytków (a jeszcze nie wszyscy zdążyli się pokazać), przygotowanie fizyczne zaprezentowane dzisiaj (ten pressing gdy wygrywaliśmy 2-0 - coś pięknego), szerokość obecnej kadry oraz fakt, że wiele klubów zimą osłabiało się, a nie wzmacniało. Żukow? Ekstra, prawdziwy motor środka pola. Hebert? Wprowadza spokój i doświadczenie do obrony już od pierwszego meczu. Turgeman? Lis pola karnego z dobrą techniką - widać, że piłka go szuka. Oczywiście, to tylko pierwszy mecz i jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale moim zdaniem dzisiejsza wygrana stanowi wspaniały impuls na końcowe mecze fazy zasadniczej. Jeszcze raz - Brawo Wisła!

49            -3
~~~Lukasz90
Super mecz
Piłkarze którzy przyszli pokazali jakość. Odemnie bardzo dobre oceny

62            -1
nales
Żukow
Kapitalny nabytek - Cantoro 2 !

45            -1
~~~☆ Guru^22 ☆
@nales
Zgoda, tylko to sa wypozyczenia. Ktos z nich blysnie i wyhaczy go Legia, Lech czy chocby Jaga. Dlugo jeszcze nie bedziemy w stanie rywalizowac pensjami z 3/4 ligi.

7            -26
~~~kazek
Pierwsze, skąd kojarzę Klemenza to oczywiście Jagiellonia
zapamiętałem go jako wielkiego, betonowego kloca, który się nie orientuje, co się dzieje. Teraz? Lukas klasa i pewność siebie. Jakby nie ten piłkarz. Za to "nasi" Arsenic i Kostal są cieniami siebie z Wisły. Tylko Imaz potrafił się odnaleźć w Białymstoku. Widać, jednak i w Wiśle można się rozwijać, wbrew temu, co niektórzy dziennikarze i tzw. znawcy próbowali wciskać

18            -1
charlie
Brawo my!
W tym meczu nikt nie odstawał. Każdy piłkarz dostał swoje zadania i wypełnił je w 100%. Brawo trener za trafnie wybrany skład. Brawo sztab za dokładne rozpracowanie przeciwnika. Brawo trybuny za gorący doping. Brawo sędzia za bezbłędne sędziowanie. Brawo Var, że nie wtrącał się do pracy sędziów.

12            -2
nales
☆ Guru^22 ☆
Nie zagłębiam się w niuanse kontraktowe , bo nie mam odpowiedniej wiedzy w temacie , oceniam natomiast zawodnika w koszulce Wisły , jego przydatność dla zespołu i grę ... to moje zdanie tylko i wyłącznie .

10            -3