Sobota, 8 lutego 2020 r.

Damian Salwin dołączył do sztabu Białej Gwiazdy

Nowym członkiem sztabu szkoleniowego Wisły Kraków został psycholog sportowy, Damian Salwin, który będzie miał za zadanie zadbać o utrzymanie piłkarzy "Białej Gwiazdy" w dobrej kondycji psychicznej.

Pochodzący z Gniezna Salwin jest doświadczonym psychologiem sportowym, który mógł dać się poznać szerszej publiczności dzięki współpracy z prowadzoną przez Jerzego Brzęczka reprezentacją Polski w piłce nożnej, do kadry której dołączył w 2018 roku.

Jego zawodowa historia stanowi długą listę, na której znajdują się takie organizacje sportowe, jak m.in. Polski Związek Motorowy, Polski Związek Szermierczy, Polski Związek Kolarski, czy Fogo Unia Leszno. To jednak piłka nożna jest sportem, do którego Salwinowi jest zdecydowanie najbliżej - od przeszło kilkunastu lat jest także trenerem posiadającym licencję UEFA A. Ponadto dzielił się swoją wiedzą, prowadząc wykłady w Szkole Trenerów PZPN.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

Paco
Kolejny element układanki...
Kolejny przykład jak zarząd poważnie podchodzi do swoich obowiązków i chcę w każdym detalu uzupełniać personel do walki o utrzymanie. Witamy na pokładzie bardzo kompetentną osobę w swoim fachu. Powodzenia Panie Damianie!

29            -1
~~~T24
Wisla
Bardzo dobre działania na rzecz klubu a przede wszystkim zawodnikom. Wiemy presja tej części sezonu jest bardzo duża i nieraz trener nie powie czegoś tak dobitnie lub z odpowiednim podejściem co wykwalifikowana osoba.

22            -2
kibic 357
Brawo
Wielu niedocenia jak wielka role w sporcie odgrywa psychika. Gdy "głowa" działa prawidłowo to i cały organizm jest ok. Cieszy planowe i profesjonalne działanie Zarządu.

17            -2