Sobota, 8 lutego 2020 r.

Michał Buchalik: - Jesteśmy naprawdę bardzo dobrze przygotowani

- Mówiliśmy dużo o tym, żeby dobrze zacząć i myślę, że tak właśnie było. Chłopaki wybiegali ten mecz i praktycznie do samego końca tych sił nie brakowało, cały czas byliśmy pod grą i nie pozwoliliśmy Jagielloni na zbyt dużo - mówił po pewnym zwycięstwie nad Jagiellonią, bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik.

- Jesteśmy naprawdę bardzo dobrze przygotowani, co trzeba podkreślić. I to po chłopakach widać, że mają siłę i nawet w 80., czy w 90. minucie mogą doskoczyć i tą agresywnością pokazać, że to Jagiellonia przyjechała do naszego domu i musi się nas bać - dodał wiślak.

- Dla mnie najważniejsze jest to, że zagraliśmy "na zero", a to kogo trener wystawi, to już jest jego wizja. Myślę, że w naszej grze dużo się nie zmieniło i wszystko jest na podobnych warunkach. Jagiellonia nie oddała celnego strzału i ukłony dla chłopaków w defensywie, jak i dla całej drużyny, bo gra defensywna zaczyna się od napastnika. Zagraliśmy dziś bardzo dobry mecz - uważa bramkarz Wisły.

- Widać, że nowi zawodnicy, którzy przyszli, dają pozytywną jakość tej drużynie. Alon fajnie wszedł, bo strzelił bramkę. Widać też na treningach, że ma umiejętności. Myślę, że będzie z niego duża pociecha, ale z innych nabytków też, bo naprawdę te transfery były widać, że są z głową. Są to zawodnicy, którzy na pewno pomogą nam w trakcie tej rundy - przyznał Buchalik.

- Wygraliśmy trzeci mecz z rzędu, ale dalej jesteśmy w złej sytuacji i musimy dalej robić swoje i punktować. To jest dla nas najważniejsze - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

Thoren
dużo pracy przed Tobą Panie...
Można dostać palpitacji serca z powodu współpracy między Panem i obroną. Podania i wyprowadzenie piłki mocno do poprawy.

50            -39
~~~☆ Guru^22 ☆
Gra z tylu
Tak, niepotrzebnie kombinujemy z tylu, a tam po prostu trzeba walnac pilke w trybuny, bez podejmowania zbytecznego ryzyka. Ze 3 zagrania od obroncow do Buchalika puszczone w swiatlo bramki i potem robia sie z tego niepotrzebne emocje. Owszem, bramkarz powinien byc wykorzystywany jako dodatkowy obronca do rozegrania pilki, ale nie przy bliskim dociskaniu przez Jage.

42            -3
~~~Misioł
nie winił bym tu Buchalika
kilka niepotrzebnych piłek, źle zagranych, nawet w światło bramki (!), od obrońców. Lepiej wywalić takie coś w trybuny niż robić większy smród.

16            -6
~~~Dlll
Niestety...
Ale strasznie chaotycznie i panika po podaniach od swoich obrońców

19            -2
~~~TS77
Zakaz dla Klemenza
Klemenz powinien mieć zakaz podawania do Buchalika!!!! Gra słabo nogami a Klemens ciągle pakuje go na minę

24            -5
~~~maciek
Lis
powinnismy promowac Lisa aby mozna byo zarobic tak jak to robi legia,a nie jest gorszy od Buchalika

4            -10