Poniedziałek, 10 lutego 2020 r.

Typer... typer... zaczynamy...

Jako że w poprzedniej edycji zanotowaliśmy spadek zainteresowania organizowaną na naszych łamach grą w "wiślackiego typera", stąd też podjęliśmy decyzję o jego czasowym zawieszeniu. Okazuje się jednak, że jest to dla Was bardzo ważna gra, o czym świadczą komentarze, maile, a nawet telefony do naszej redakcji od kibiców, którzy domagają się wznowienia tej rywalizacji. Cóż - nie pozostaje nam więc nic innego, jak przystać na takie rozwiązanie i wprawdzie z tygodniowym opóźnieniem, ale uruchamiamy dla Was kolejną edycję wspólnej zabawy.

Jakie są jej zasady? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzyma od nas atrakcyjną wiślacką nagrodę!

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca bieżącego sezonu Ekstraklasy!

Uwaga:
- Tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

Gannicus
Typer
No i fajnie:)

15            0
monte
ufff
bardzo dobra decyzja - nareszcie śledzenie wyników ma sens! brak typera był bolesny jak najbrutalniejszy faul bez piłki. Teraz ulga.

16            -2
kitsun
Super, że typer wrócił, ale...
Brak typera byłby smutny. Problem z jego spadająca popularnością jest związany nie z samym typerem, a z brakiem jego promocji. W ostatnich rundach pisaliście o nim głownie jak się zaczynał i jak się kończył, w związku z czym śledzili go `starzy wyjadacze`, a oni z czasem się wykruszają. W podsumowaniu kolejki powinniście dodawać info o aktualnym statusie w typerze, może o najlepszych typerach danej kolejki (wtedy każdy, na każdym etapie miałby szansę by być wspomnianym), albo o tych, którzy dobrze wytypowali wynik meczu Wisły. Z pewnością wpłynęłoby to na większą ilość zawodników w kolejnej rundzie i nie trzeba do tego wcale finansowych nagród z waszej strony - ze znajomymi gramy bez tego.

24            -2
wilkrobert13 2
Typer rzadzi się swoimi prawami!
Gra w ta zabawę ponad 200 ludzi którzy...nigdy nie komentują na Wisłaportal!!!I to jest moc!!!Kamień o redakcji ogródka..!:-)

14            -3
EmigranTS
Nasza Wisła
Żeby spróbować typować wyniki, trzeba będzie oglądać tą ligę 🤐🤐🙉omg. Od ładnych kilku lat nie oglądam tych horrorów z udziałem pół piłkarzy. Wisła wiadomo miłość i obowiązek jak kiedyś niedziela i msza Święta. Kiedyś wrócą czasy że będziemy jeździć po Europie za Wisłą jak będzie grała w pucharach, mocno w to wierzę i wierzę w tych nowych sterników klubu, jedyna przeszkoda jaką możemy napotkać w celu odbudowy Wielkiej Wisły to Wisłocki i ludzie z TS o co tutaj chodzi?

23            -2
gamber
Redakcjo
Dziekuję !!!

10            0