Piątek, 14 lutego 2020 r.

Z Zagłębiem bez Pawła Brożka, Hebert pod znakiem zapytania

W spotkaniu ligowym 22. kolejki z Zagłębiem Lubin w zespole krakowskiej Wisły zabraknie kontuzjowanego Pawła Brożka. Jednocześnie nie wiadomo, czy do dyspozycji trenera Artura Skowronka będzie Hebert.

- Nie ma naderwania, zerwania, nadciągnięcia, ale jest obrzęk i stan zapalny, z którym walczymy. Jeżeli jednak nie będzie dolegliwości bólowych, to będzie grał - powiedział o urazie Brazylijczyka trener Skowronek.

- Paweł Brożek nie będzie brany pod uwagę i to nie jest dobra wiadomość dla naszych kibiców. Jutro trenuje dalej z założeniami i nawet w niedzielę będzie zasuwał, żeby być z nami na mecz z Koroną. Także w poniedziałek, gdy zespół będzie miał wolne - mówił z kolei nasz szkoleniowiec o urazie Brożka. - To jest cały czas ta sama sprawa. Natomiast dziś mamy większy komfort, żeby szanować jego zdrowie, bo to jest najważniejsze - dodał.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Hubert
w drugiej linii Wisły siła
Obrona mogłaby być lepsza, ale pomoc ma silniejszą w lidze tylko Legia moim zdaniem.

25            -10
~~~Misioł
no to teraz chuchamy i dmuchamy na Heberta
bo widmo Janickiego od pierwszej minuty wisi w powietrzu

62            -4
~~~KibicWisł y
kurcze prosze
Niech Hebert gra... z nim w obronie w końcu Wisła była pewna w obronie. Z Janickim może być gorzej...

47            -7
~~~Sektor x
sektor x
Brozek przemeczony sezonem heheeee, drugi mecz i po chlopie......

20            -115
luka747
Sektor X
Zastanów się przez moment zanim coś napiszesz. Nie ciśnij Legendy, bo On już swoje lata ma i dla Wisły swoje zrobił. Obyś Ty w jego wieku jeszcze przebierał nogami, a nie ładował w gacie... 😟 :-(

62            -8
Kosmaty
Brak tych dwóch zawodników...
Brak Brożka możemy przeboleć. Oczywiście lepiej byłoby mieć go w składzie, bo to dobry napastnik i zawsze coś może ustrzelić (w tym sezonie to nasz najskuteczniejszy snajper). Ale ostatni mecz pokazał, że Pawła mamy kim zastąpić i to raczej Brożek będzie musiał się postarać by wygryźć ze składu pozostałych. Jednak brak Heberta to spore osłabienie. Jeśli miałby za niego grać Janicki, to skala trudności meczu wzrasta dość wysoko. Choć uczciwie trzeba przyznać, że o ile Rafał nie był tak pewnym punktem jak Hebert, to z Jagiellonią sprostał zadaniu i babola nie walnął. Miejmy jednak nadzieję, że Hebert zdoła wykurować się do meczu, albo że pomoc ponownie wykona wzorowo swoje zadania defensywne. No i wciąż trzeba liczyć na skuteczność w ataku, ale o to jestem spokojny,

33            -2
SMOK
@~~~Sektor x
K....waaaaaaaa, jak ja nie trawie takich wpisów, takich, jak ty.

50            -9
~~~Ekonom
Sektor x
Masz coś z głową nie tak.Brożek wielokrotnie w tym sezonie grał na środkach przeciwbólowych byle tylko pomóc drużynie a ty sie z niego śmiejesz.ogarnij sie smarku

75            -8
SMOK
Pamiętajmy tez
ze przy tej organizacji gry, jaka mamy teraz, ZDROWY Brozio mógłby co mecz po bramce dorzucać.

18            -7
~~~Janko Buszewski
Czasem śmieszą,czasem bawią
ameby umysłowe pojawiające się nieraz na tym forum,ale czasem też i smutek człowieka dopada.Co trzeba mieć w głowie żeby dowcipkować sobie z człowieka,co dla klubu nastrzelał 150 goli...!?Strzelił 150 bramek,jako jeden z trzech nie złożył wniosku o rozwiązanie umowy gdy klub nie płacił przez pół roku,zawsze udowadniał że jest prawdziwym Wiślakiem,nigdy nie chciał grać w innym polskim klubie ,będąc jedynym napastnikiem grał nawet na środkach przeciwbólowych ryzykując poważną kontuzją etc i dziś jakiś chłystek drwi sobie z piłkarza-legendy.Tragedia.Nie tak dawno,bo po ostatnim meczu paru baranków jechało po Bogusiu,dzis kolejny pozwala sobie na kpinę z Brozia.Ludzie,czy wy macie jakieś zasady,jakieś świętości,jakieś wychowanie,jakieś sentymenty...??Macie,czy tylko szukacie sobie i zmieniacie idoli częsciej niż większość z nas ubranie....!????

48            -3
szczebelek
Brożek ma następców, to może się leczyć....
W interesie Wisły jest to, żeby Paweł był zdrowy, bo wtedy jest groźny jak w pierwszych kolejkach tego sezonu potem jak grał na prochach, to dalej był pożyteczny, ale nie był już skuteczny. Dla mnie może wrócić w 30 kolejce i strzelić te 3-4 bramki brakujące do wyniku Kmiecika... Co do Heberta, to jestem ciekawy czy Kuveljić na treningach nie był próbowany jako stoper skoro tu i teraz w pomocy jest ścisk

17            -6
~~~tw Bolek
Smok
No właśnie. Nawet nie wiesz jak mi się marzy to co napisałeś o organizacji i szansie Brozia na te kilka bramek które mu brakują żeby został naszym najlepszym strzelcem w historii a musiałby strzelić dodatkowo 5 bo tyle mu odpada po odliczeniu okresu Katowic. Jak to w tej lidze jedno jest blisko drugiego.Niedawno marzyliśmy o remisie po tylu porażkach a teraz marzy nam się taka gra w której nasz weteran wchodzi na paredziesiąt minut i koledzy stwarzają tyle możliwości że coś tam zawsze ustrzeli.

15            -1
~~~Janko Buszewski
Nadmienie tylko
że wcale nie jestem "ślepym miłośnikiem talentu" Pawki,bo uwazam że jego czas juz mija i nie da on drużynie tego,co mógł dac dwa,trzy czy pięć lat temu.Ale za zasługi i wierność nalezy mu sie dozgonny szacunek,bo to piłkarz legenda.Podobnie ma sie sprawa z Bogusiem.Grał w Wiśle wiele lat,dawał maksa,zasłuzył na uznanie a nie na to,żeby sobie jednym bądz drugim byle kto gębe wycierał.Gdyby nie operatywność działaczy i jakies nie znane mi ich możliwości,trzeba by grać takimi ludzmi jak Paweł czy Dziki i prosic o cud byśmy jakies punkty zdobywali.Ciekaw jestem gdzie byliby wtedy,wyznawcy nowych idoli i przesmiewcy starych....!??

18            -2