Wtorek, 25 lutego 2020 r.

David Niepsuj najlepszym wiślakiem w meczu z Koroną

Zakończyliśmy już przyjmowanie Waszych głosów, dzięki którym poznać mieliśmy najlepszego piłkarza Wisły Kraków w spotkaniu ligowym z Koroną Kielce. Został nim Waszym zdaniem David Niepsuj, który otrzymał od Was średnią notę równą 7.48 punktów i nieznacznie wyprzedził Gieorgija Żukowa, a także Michała Buchalika.

Ostatnie dwa mecze przyniosły dość ciekawe wyniki w Waszych głosowaniach, bo wygrywają w nich piłkarze mocno jesienią krytykowani. Przypomnijmy bowiem, że przed tygodniem wyróżniliście Rafała Janickiego, a tym razem Davida Niepsuja. I co godne podkreślenia - dla obydwu są to pierwsze takie sytuacje, od kiedy występują w Wiśle. Oczywiście z takich rozstrzygnięć należy się tylko cieszyć i liczyć na to, że zarówno oni - jak i reszta wiślaków - wciąż otrzymywać będą po kolejnych występach same pozytywne oceny.

Całość niezmiennie traktować należy w kategorii zabawy, ale też przyznacie, że odczucia głosujących - choćby ze względu na liczbę oddanych typów - przekładają się na to, co widzimy wcześniej na murawie. Nic więc dziwnego, że mecz z Koroną jest trzecim z rzędu, po którym każdy z wiślaków otrzymuje notę powyżej wyjściowej "piątki", bo też w tegorocznych występach nasi piłkarze zasługują wyłącznie na pochwały. I oby tak dalej!

Oto komplet wyników:

David Niepsuj 7.48
Gieorgij Żukow 7.47
Michał Buchalik 7.31
Jakub Błaszczykowski 7.28
Vullnet Basha 7.22
Aleksander Buksa 7.05
Lukas Klemenz 6.77
Maciej Sadlok 6.68
Rafał Janicki 6.61
Vukan Savićević 6.20
Marcin Wasilewski 5.88
Ľubomír Tupta 5.71
Michał Mak 5.64

Pozostałe oceny:
Atmosfera na trybunach 7.70
Praca trenera Artura Skowronka 7.22
Gra Wisły w defensywie 6.67
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 6.35
Gra Wisły w ofensywie 6.24
Praca sędziego - Paweł Gil 5.50
Gra zespołu: Korona Kielce 5.18

Mateusz Hołownia - grał zbyt krótko i nie był oceniany w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięło udział 2 615 osób.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~UcheJ11
W mojej ocenie
Mak slabo zagrał, tak naprawdę bezproduktywny w tym meczu

25            -25
GrzegorzS
W temacie głosujących
Zuko powinien postawic piwo Buchalikowi, bo swoje noty w tej ankiecie zawdziecza tylko temu, że Michał wybronił strzał rywala, do którego mogło dojśc po przypadkowym zagraniu Zukowa w stronę własnego bramkarza, które o mało nie było asystą. Gdyby tak się stało to by go tu mimo dobrej gry zmieszano z błotem. Dlatego nie dziwia mnie dawniej ujemne wrażenia dla Janickiego czy ostatnio jego dobre notowania. Za chwilę jeden przypadkowy błąd a znów będa chlopaka mieszać z błotem. Z Korona obaj stoperzy zagrali dobry mecz, ale żaden nie wyjąj piłki lecącej do siatki więc juz obaj nie łapia sie na 7. Bo znacznej ilości mecz się nie podobał, bo Wisła na wygrał 15-0 i nie miała 90% posiadania piłki na połowie przeciwnika, i śmiała oddać rywalowi piłke by ten sie przeważnie ja mając kopał po czole i walił po autach. Nie rozumiem rozbieżności ocen między Makiem a Niepsujem wynoszącej prawie dwa punkty. Obał suma sumarum włozyli w ten mecz tyle samo, obaj praktycznie wywalczyli szansę na gola, przy czym mak musiał włozyc dużo więcej wysiłku w swoje obowiązki bo to powinnośc skrzydłowego. Fajnie tez ustawiał sie w obronie nie gorzej od Niepsuja. A tu 2 punkty róznicy. Moim zdaniem cała druzyna indywidualnie zagrał na 7/8 z niewielkimi niuansami rzędu dziesiątych punkta. Tu zaś wychodzi róznica rzędu prawie dwóch punktów między wygranymi a ostatnimi. Gra całości jest oceniona 6.35, gdy średnia not zespołu wyciągnięta z not wszystkich piłkarzy jest rzedu 6.71. Może za duża jest skala oceniania i dlatego w sumie wychodza takie różnice. Może by tak przejść na stary sprawdzony Bildowski system punktacji od 1-6.

19            -44
~~~WisłaNaZa wsze
Mak
Grał słabo ale swoją cegiełkę dołożył, urwał się raz obrońcy, faul, Kuba zamienia rzut wolny na gola. Kuba również nie błyszczał, ale bramka mistrzostwo świata. Rewelacyjnie ustawiał się Basha.

50            -1
~~~Prawdziwa Wisła ☆ϖ 5; !
Mecz o pierwszą 8ke z płockiem
Mi że być..! Jazdddaaaaaaa po bilety ! Trzeba zrobić dobry atmosferze i WYGRAC

21            -3
~~~Sixbysix
Grzesio
Może by tak przejść na stary, sprawdzony Słownik Poprawnej Polszczyzny ?

31            -6
~~~Jarek
Podsumowanie
Żukow jest rozgrzeszony , asekurował podanie , zagrał wślizgiem uprzedzając dwóch obrońców , nie wiadomo czy by bezbłędnie interweniowali , a ten strzał z ostrego kąta ? Gdzie ten Koroniarz miał to zmieścić ? Tylko po długim , no to Buchalik zabawił się w Szmala i sparował , po za tym strzały na notę Forsella , Niepsuj miał autostradę na kontrze no to wykorzystał , Janicki był kozłem ofiarnym na jesień , teraz jak Basha ma Żukowa przy sobie , to stoperzy mają czas dobrze się ustawić w świetle swojej bramki i być na linii strzału , Savicevic dobrze gra z piłką , i dobrze robi ruch bez piłki i mamy przewagę przy kontrze a jak Buksa dobrze zgra to każda kontra jest zabójcza , gra trzema stoperami zdaje egzamin , lepsze 2-0 niż 4-0 z ŁKS bo Korona się postawiła teraz Lechią popłynie tam gdzie Jej miejsce

13            -2
~~~krisss
Michał Buchalik
Cieszę się, że jest wysoko. Trochę go wszyscy pomijają, a on co ma bronić to broni. Pewny punkt naszej drużyny. Brawo !

23            -3
~~~goal
Ostatnio Janicki, teraz Niepsuj.
Jednorazowy wyskok, czy to już norma? Będą mieć pewnie okazje, aby udowodnić swoją wartość, bo Burliga jeszcze trochę "odpocznie", a Klenenz jest zagrożony kartkami (Niepsuj niestety też).

17            -1