Sobota, 29 lutego 2020 r.

Radosław Sobolewski: - Walczyli do samego końca

- Mecz na pewno przysporzył wiele emocji, po jednej i po drugiej stronie. Mecz pełen dramaturgii i cieszę się, że moi piłkarze nie zwątpili, że walczyli do samego końca i tak naprawdę zostało to uhonorowane tą strzeloną bramką w samej końcówce meczu - powiedział po potyczce Wisły Kraków z Wisłą Płock trener ekipy gości, Radosław Sobolewski.

- Taka była taktyka na ten mecz, że chcieliśmy przyjąć Wisłę na swojej połowie, a poprzez odpowiednie poruszanie się taktyczne chcieliśmy przytrzymać napór w tych pierwszych minutach pierwszej i drugiej połowy, ale ani w jednej, ani w drugiej to nie wyszło. Widzieliśmy, że później ten mecz się otworzy i tak też było. Martwią mnie natomiast z naszej perspektywy łatwo stracone bramki - przyznał Sobolewski.

Na zakończenie szkoleniowiec Wisły Płock został zapytany o to, czy dla niego powrót do Krakowa jako trenera, wzbudzał podobne emocje, jak wtedy, gdy przyjeżdżał na Reymonta jako piłkarz.

- Są to podobne emocje. Jak powiedziałem w wywiadzie przedmeczowym - jestem związany z Krakowem i zawsze po jakiejś dłuższej nieobecności powrót w drogie miejsce powoduje, że gdzieś tam te emocje są o wiele większe i gorętsze, więc te emocje na pewno były, z czym trzeba było sobie jakoś radzić - zakończył.


 OŚ, Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Sektor x
sektor x
Dziękujemy Kapitanie💪ԁ 70;💪

23            -8