Poniedziałek, 2 marca 2020 r.

Alon Turgeman powołany do kadry Izraela

Alon Turgeman znalazł się na wstępnej liście powołań do kadry Izraela na mecze barażowe w ramach elimiacji do Euro 2020. Zespół narodowy Izraela zmierzy się ze Szkocją, a następnie jeśli wygra, rywalizować będzie ze zwycięzcą pary Norwegia - Serbia.

Pierwsze ze spotkań zaplanowano na 26 marca, na godzinę 20:45, z kolei drugie odbędzie się pięć dni później.

Ewentualny udział Alona Turgemana w zgrupowaniu reprezentacji Izraela zależeć będzie również od przebiegu rehabilitacji kontuzjowanej stopy.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

GrzegorzS
To fajnne info, bo pokazuje
zawodnikom i menagero, że Wisła to fajne miejsce by byc zauważonym i trafic na reprezentacyjne salony.

55            -5
~~~Jarek
Podsumowanie
No to kibicujemy Izraelowi w awansie na EURO, Alon wyzdrowieje ustrzeli hat tricka na mistrzostwach , zostanie wykupiony i cena podskoczy za Niego .

35            -13
~~~sivbysic
Hm...
Niestety w tym newsie najważniejsze jest ostatnie zdanie. W optymistycznym wariancie Alon będzie wtedy kończył rehabilitację przed powrotem do treningów.

26            -5
kajus19
Cena za Turgemana
Co nam po tym , że jego cena po tym hipotetycznym hat tricku podskoczy jeżeli jest u nas na wypożyczeniu ? Niech Traugeman spokojnie się rechabilituje i w kwietniu strzela naszym rywalom takie bramki jak Jagiellonii w debiucie; to było piękne wejście.

21            -7
~~~Jarek
Podsumowanie
Kasa za Alona ustalona , prawo pierwokupu jest Nasze .

32            -4
GrzegorzS
Nie rozpaczać, to nie jest uraz
wykluczajacy chłopaka z ważnych dla nas meczy w kwietniu czy maju. Ważne jest to, że Wisła jest nadal ważnym dla zludzi sezroko pojmowanej piłki europejskiej czy światowej okniem, w którym warto wystawiac i promowac swoich zawodników. Bo tylko na tym zyskujemy. Praktycznie co roku jakiś zawodnik przebija się do reprezentacji własnego kraju, czy potrafi grając u nas zaistniec w świadomości piłkarskiej Europy dzieki temu nie jesteśmy miejscem anonimowym i nik nas nie myli np. z klubem z kauflanda, co cyrkowi Filipiaka zdarza sie nagminnie.

25            -6
Kosmaty
Paradoksalnie to dobra wiadomość dla Wisły.
Alon będzie miał dodatkową motywację by szybko i porządnie się wyleczyć i w czasie po leczeniu jak najprędzej wrócić do wysokiej formy. Wszystko jest na styku, ale jeśli ma się motywację, to wszystko przebiega sprawniej. Musi szybko się wyleczyć, by jeszcze zagrać co w lidze i podreperować formę, jednocześnie nie może wyleczyć się "po łepkach", bo bez sensu byłoby pozwolić by chwilę potem kontuzja się odnowiła/pojawiły się inne problemy pochodne dopiero co wyleczonej kontuzji (jak np. u Milika, który za szybko wrócił po zerwaniu więzadeł w jednym kolanie, przez co obciążał drugą nogę i chwilę później do kompletu zerwał w niej więzadła). Powodzenia Alon, wracaj szybko do zdrowia i formy. @kajus19 Jest wypożyczony, ale też ma wpisaną opcję wykupu. Jeśli opcja opiewa na "kwotę x", a wycena rynku podskoczy do "kwoty 1,5x", to już opłaci się wykupić choćby i po to by zaraz sprzedać i zarobić "kwotę 0,5x". Wtedy nie ma nawet najmniejszego znaczenia ile wynosi owa bazowa "kwota x"). No, ale to rozważania czysto hipotetyczne. Kadra kadrą, profity profitami, a koniec końców i tak zgodnie z tym co piszesz najważniejsze jest, by wrócił w pełni zdrowy i dawał radość w klubie na ligowych boiskach. Fajnie jest mieć w klubie reprezentantów (zwłaszcza takich z perspektywą wyjazdu na turniej mistrzowski, bo to kasa z UEFA, nawet jeśli jest do nas tylko wypożyczony i na zaledwie 6 miesięcy), ale absolutną podstawą jest to, by grali i dawali wymierne korzyści w koszulce Wisły... bez tego wszystko inne nie ma prawa bytu, a z tym wszystko inne jest bardzo przyjemne, ale i tak jest tylko nadprogramowym bonusem.

15            -2
~~~-Optyk
pozytyw
Dla marketingu Wisły ( i Polskiej ligi) to dobrze bo pokazuje to, że są powołania dla obcokrajowców grających u nas. Jednak z kadrowego punktu widzenia, to optymalnie dla Skowronka będzie, kiedy wszyscy zawodnicy będą w klubie (trudny okres walki o utrzymanie..). Osobiście wolałbym aby został w Wiśle i nie wyjeżdżał na zgrupowanie (fajnie, że powołują ale..). Mamy obecnie Brożka Tuptę i Buksę. Wszyscy ostatnio mieli kontuzje, dlatego ten umiarkowany stosunek do Jego powołania ;-(

7            -5
Thoren
Gratulacje
Dobry sygnał od selekcjonera. Oznacza to, że jest na radarze. Bądźmy jednak realistami. Jak są zdrowi Zahavi i Dabbur to oni grają w ataku pierwsze skrzypce. Dobrze jednak zawsze podpatrzeć kogoś, nauczyć się od niego czegoś nowego.

9            -1
~~~goal
To nie brzmi zbyt poważnie.
Faceta ze złamaną nogą powołują do reprezentacji. Czy oni wiedzą coś więcej niż my?

5            -9
~~~Lando
TSW1906
Fajnie, że z Naszej Wisełki tak wielu zagranicznych piłkarzy wybija się do reprezentacji /vide. Turgeman, Ondrasek, Savicevic/ Widać, że selekcjonerzy, doceniają grę dla największego polskiego klubu, a tym samym baczniej obserwują danego piłkarza. To z kolei jest pozytywem, przed ewentualnymi transferami w przyszłości do naszego klubu...

16            -2