Poniedziałek, 2 marca 2020 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem derbowym

Sytuacja kadrowa zespołu krakowskiej Wisły, przed czekającym nas jutro meczem derbowym, nie uległa zmianie w porównaniu do tej z poprzedniej kolejki ligowej. Z tą jednak różnicą, że awizowany przed weekendem do gry Paweł Brożek nadal nie jest do niej gotowy. Podobnie jak i Łukasz Burliga, Alon Turgeman oraz rekonwalescent Krzysztof Drzazga.

Trener Artur Skowronek został jednak zapytany jeszcze o Jakuba Błaszczykowskiego, który w spotkaniu z Wisłą Płock nie zagrał pełnych 90. minut, a wychodząc po meczu utykał.

- Kuba na pewno jest do dyspozycji. Te dwa dni wystarczyły, żeby się zregenerował i żeby te mikrourazy od niego odeszły - powiedział Skowronek. - Nie będzie z nami dalej Łukasza Burligi, Pawła Brożka oraz Alona Turgemana, a reszta jest do dyspozycji - dodał.

Warto też nadmienić, że żaden z wiślaków nie będzie pauzował za kartki, choć taką sytuacją zagrożeni przed derbami byli Lukas Klemenz i David Niepsuj. Po spotkaniu z ekipą z Płockiem do tej dwójki dołączył Vukan Savićević.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

GrzegorzS
Czyli wyjdziemy składem
lini ataku jak na Wisłę Płock. Potrzebujemy przeciwko temu tywalowi zawodników silnych fizycznie, bo Filipiak jak na Grzegórzkach kupował na wagę i na metry.

48            -5