Wtorek, 3 marca 2020 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Cracovią

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 25. kolejki ligowej spotkaniu z Cracovią.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


18    Komentarze:

~~~Prezes.
Wreszcie świetna taktyka
Dzięki dobraniu właściwego składu jesteśmy zwycięzcami. Drżałem, aby Pan Skowronek się nie pomylił, jak ostatnio - ale na szczęście poszedł po rozum do głowy - jacy zawodnicy mogą wygrać mecz! pozostaje pogratulować i prosić o więcej !wszyscy zagrali S U P E R ! ! !

65            -4
~~~☆ Guru^22 ☆
Klubik zalozony w 1907 roku
rzucony na kolana w momencie rozbudzenia-rozbuchania przez trenenera Proboszcza aspiracji misiowskich. A ta liga mistrzow byla na wyciagniecie recow! Niestety w tym roku Michalku nie bedzie nawet tytulu mistrza ESA30...

33            -5
GrzegorzS
No to po wygranych derbach
dlaWisły same 10-tki.

35            -8
~~~mr
Gratulacje
Zaje*iście! Nie było w drużynie słabych punktów. Za zaangażowanie, za ambicję, za walkę, za pomysł na ten mecz... najwyższe oceny dla wszystkich. Mina Probierza po meczu bezcenna.... Gratuluję!

44            -1
~~~tsss
Ta dynamika
Ten sprint Żukowa w 88 minucie w polu karnym Cracovii. Nie mam pytań co gość ma kondycję. Myślałem że to ktoś dopiero na swierzosci z rezerwy wszedł. Aha jak by Wasyl zrobił samobuja po minucie od wejścia na bojsko. To ja jako Socios które opłaca jego kontrakt, chyba bym się pochlastał 😬

29            -13
~~~OldTS
I to trenerze
Dzisiaj mi się podoba. Trzeba było wzmocnień z tylu? Wchodzi Wasyl i wydawałoby się że załatwia sprawę że bronimy się. Nie, bo drużyna wie kto jest z tylu będąc dobrze ustawioną i spokojnie radzi sobie w ataku.

35            -4
Kosiarz
...
Teraz jeszcze brakuje komentarza najlepsiejszego treneiro w galaktyce i okolicach, że na jego zespół sędziowie tak się uwzięli, że nawet jak ładują swojaka to i tak go nie uznają... hahaha

44            -3
wislak_nh
Vukan
Man of the match!

14            -4
~~~fan 1968
SUPER TEAM!
...Kuba - mega postać!, Niepsuj - dziś za 3 pkt.( szybkiego zdrowia ), Wojo, Zukow, Basha, Hebert .....reszta na wysokim poziomie.

23            -3
~~~Riko
Brawo
Zwróce uwage na Kamila Wojtkowskiego zostawił dzisiaj dużo zdrowia na boisku, Żukow profesor Pan Piłkarz jak na naszą lige, Vukan ewidentnie chciał się zrehabilitować za poprzednie spotkanie. Brawo drużyna!

40            -3
Teofil_Różyc
Żukow to jest złoty chłop!
Ile on daje spokoju w środku pola! Geniusz! Z całym szacunkiem ale Llonch i Basha mogą mu buty czyścić. Żukow rządzi.

36            -2
~~~kazek
Żukow, Basha i Savicevic(opcjonalnie Pawłowski)
to zdecydowanie materiał na zdominowanie środka pola w którymkolwiek meczu z jakimkolwiek przeciwnikiem w Ekstraklasie. Jeśli tylko kontuzje będą ich mijać i kartek przypadkowych nie złapią, to nie będzie na nich mocnych

25            -2
Jazz
.
Bardzo dobrze obrona i środek pomocy. Wojtkowski waleczny. Kuba moim zdaniem ostatnio nie ma szczytowej formy, wiele podań mu nie wyszło, ale za ten karny to należą mu się i tak gromkie brawa. Zachował się jak kapitan i wytrzymał presję, która była bardzo duża. Niektórym wydaje się, że karny to automatycznie gol, ale taki karny jak w tym meczu to jest niesamowite obciążenie psychiczne. Kuba zrobił co należało. Najsłabiej Tupta, aktywny, ale kompletnie bezproduktywny, ale z drugiej strony gość praktycznie nie grał przez długie miesiące w piłkę, a tu drugi mecz w pierwszym składzie i akurat derby Krakowa. Jak to się mówi, pierwsze koty za płoty.

18            -1
Maxi
Dla mnie Żukow najlepszy
I o dziwo nie sądziłem że to napiszę ale Wojtkowski też mi się podobał zresztą inni też dali radę a Hebert godnie zastąpił Niepsuja któremu życzę szybkiego powrotu do zdrowia

24            -1
~~~Pablitos8 4
Żukow
Najlepsi piłkarze Wisły to Żukow i Kuba, ile oni dają widać było gdy zostali zmienieni w meczu z Wisłą Płock. Wtedy to w końcówce Płock nas totalnie zdominował. Wczoraj było zupełnie inaczej.

10            -2
~~~Ex!
Jeszcze...
Żeby Buchalik lepsze wykopy miał,bo narazie w 90% po autach wali,albo piłka do połowy nie dolatuje!Jakby poprawił ten element wprowadzania piłki do gry, byłoby super!!!!

6            -2
~~~Tadek
ocena
Żukow, Basha i Savicevic, Kuba, Wojtkowski , Sadlok a zresztą cały zespól i dobra dobrana taktyka trenera ( negatyw to agresywne zachowanie kibiców Crackowi wobec Sadloka )

4            -2
Cromvell
Zwycięskie derby
Dla mnie autorem zwycięstwa z pasami jest trener Skowronek. Żeby tak zneutralizowac taktycznie przeciwnika, trzeba trenera, który ma zaufanie zawodników. A takie ma P. Skowronek. Z piłkarzy: 1. Żukow, 2. Błaszczykowski, 3. Basha, 4. cała wiślacka młodzież. Brawa..........

1            -3