Czwartek, 5 marca 2020 r.

Gieorgij Żukow najlepszym piłkarzem Wisły w spotkaniu derbowym

Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w spotkaniu derbowym z Cracovią był waszym zdaniem nasz środkowy pomocnik, Gieorgij Żukow. Reprezentant Kazachstanu otrzymał od Was bardzo wysoką notę, bo 8.54 punktów i wyprzedził strzelców bramek w derbach - Jakuba Błaszczykowskiego oraz Heberta, którzy zresztą także otrzymali od Was "ósemki". Na nią zasłużył też Vullnet Basha, a bardzo blisko był jej również Kamil Wojtkowski. Jeśli więc chodzi o oceny - mamy mecz niemalże idealny!

Do aż czterech "ósemek" dochodzi bowiem siedmiu zawodników z "siódemkami", a jedynym, który jej nie dostał był Ľubomír Tupta, ale i on kończy derby z notą 6.68.

Nic więc dziwnego, że średnia wszystkich ocenianych wiślaków to aż 7.73 punkty i jest to najwyższy wynik w bieżącym sezonie! Wygrana w meczu derbowym ma więc swój wymiar i jak widać została przez Was solidnie nagrodzona.

W tym jednak miejscu nie sposób nie wspomnieć o największym pechowcu spotkania derbowego, a więc o Davidzie Niepsuju. Od przyjścia do naszego klubu przeżywał on różne momenty, ale też choć w głosowaniu na piłkarza meczu derbowego nie odegrał kluczowej roli, to jednak właśnie on wywalczył dla nas rzut karny, co okupił niestety poważną kontuzją. Tym bardziej należą się więc dla niego dodatkowe podziękowania i wyróżnienie. Trzymaj się David i wracaj szybko do zdrowia!

Oto komplet wyników:

Gieorgij Żukow 8.54
Jakub Błaszczykowski 8.16
Hebert Silva Santos 8.10
Vullnet Basha 8.04
Kamil Wojtkowski 7.98
Vukan Savićević 7.85
Maciej Sadlok 7.71
David Niepsuj 7.51
Rafał Janicki 7.46
Lukas Klemenz 7.44
Michał Buchalik 7.23
Ľubomír Tupta 6.68

Pozostałe oceny:
Praca trenera Artura Skowronka 8.15
Gra Wisły w defensywie 7.91
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 7.81
Gra Wisły w ofensywie 7.33
Gra zespołu: Cracovia 3.85
Praca sędziego - Bartosz Frankowski 3.42
Atmosfera na trybunach 2.45

Marcin Wasilewski i Michał Mak - grali zbyt krótko i nie byli oceniani w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięło udział 3 700 osób.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


24    Komentarze:

~~~FK
Atmosfera
Kto dał więcej niż 1 za atmosferę na stadionie - ta była żenująca !!!

88            -3
~~~Radekrrrr r
Drużyna z charakterem
Zarówno Dawid jak i Rafał Janicki, ale też i pozostali piłkarze zrobili duży progres. Trafił nam sie dobry trener. Gdyby to był początek sezonu, śmiał bym twierdzić że walczymy o MISTRZOSTWO! Najbliższe 3 mecze pokażą czy mam rację 😉 ten sezon trzeba dograć, zrobić większy progres i w następnym sezonie co najmniej puchary będą nasze!

45            -5
~~~T24
Wisla
Mam nowa ksywę dla Niego. Generał Gieorgij Żukow!!! Mega gość spokój, opanowanie, technika On z Basha, Vukanem plus Kapitan Jakub, Wojo wciągną całą ligę nosem opanowując środek pola. Brawo za Walkę wszyscy!!!!!!

31            -16
~~~m,.m
Wszyscy na +
Wszyscy zapieprzali aż miło ! Dla mnie cała drużyna zagrała świetny mecz. Nikt nie odstawał i to było chyba najważniejsze! Dzięki dla wszystkich w takim samym stopniu!

62            -1
andeb
Żuki tym razem na pełnej koncentracji
żal tylko, że w poprzednim meczu chwila nieuwagi kosztowała nas gola Furmana. A i tak trzyma najrówniejszy i najwyższy poziom w tym roku. Brawo!

47            -2
GrzegorzS
Pocieszeniem dla Dawida Niepsuja
powinno byc to, że ten uraz to tylko pęknięcie kości a nie złamanie. Więc przy zachowaniu pewnych warunków, będzie mógł spokojnie utrzymywać przyzwoitą fornę fizyczną i zaległości po leczeniu tego urazy nie powinny być tak duże jak po złamaniu. Takie pęknięcia to częsty uraz wsród tenisistów podobny kiedyś miała Justyna Kowalczyk. Leczenie maksymalnie do 8 tygodni zawodnik moze chodzic w bucie ortopedycznym co więcej może przy pewnych warunkach utrzymywać formę fizyczną na przyzwoitym odpowidnim poziomie.Mogło byc znacznie gorzej , gdyby to było rzeczuwiste złamanie. Trudno jednak przypuścić by chłopak zagrał w meczu ligowym jeszcze w tej rundzie. Szkoda bo doszedł wreszcie do dobrej formy i był w rozegranych meczach mocnym punktem zespołu.

22            -6
GrzegorzS
Tupta za nisko, chociaż gola nie strzelił
to obrońcy rywala mieli z nim dużo pracy i niewielką swobodę w wyprowadzaniu piłki. Od tego drugiego gola dzieliło go 5/10 cm i piłka ładnie weszła by w krótki róg bramki.

21            -13
~~~goal
Znakomity czas dla Wisły.
Jest atmosfera, są piłkarze, są wyniki, są kibice. Sprzedaż biletów idzie świetnie. 25 000 to cel do osiągnięcia bez problemu.

37            -3
~~~Rumcajs
Warto zatrzymać generała Żukowa u nas na dłużej.
Niewiem co należało by zrobić, ale wart jest wielu pieniędzy. Mam ogromną nadzieję że się uda.

60            -1
~~~~the real thomas
...
Patrzcie co znaczy dobry środkowy pomocnik, od kiedy jest Żukov u nas nie przegraliśmy meczu!

54            -1
~~~Sajmon
Sajmon
Dla mnie to najlepszy transfer od 10 lat

52            -1
Maxi
Chyba nikt nie ma obiekcji że Żukow był najlepszy
Co do innych ocen to od drugiego do piątego miejsce umieścił bym tych samych zawodników ale w innej kolejności . Cieszy mnie słaba ocena sędziego q...as jeden ujął się honorem i wstyd mu było przyznać się do błędu bo bramka była prawidłowa dobrze że przynajmniej to nie wypaczyło wyniku meczu

37            -3
Maxi
Znakomity też Żukow
I faktycznie marzeniem by było by został w Wiśle . Nie wiem czy to prawda w jakimś programie chyba w Lidze Minus mówili że zarabia 3 tys Euro czy to możliwe ??? To zarobki jak na piłkarza naprawdę aż ciężko mi uwierzyć . Dać mu nawet 10 tys euro byle by został bardzo dużo daje Wiśle jego gra

40            -2
~~~Jarek
Podsumowanie
Najlepszy jest Vukan , świetnie gra z piłką i porusza się bez piłki , Kazach czyści teren , Basha rozrzuca i niech tak pozostanie.

27            -2
GrzegorzS
No bilety na lecha zaczęły pięknie sie sprzedawać
prawie 200 sztuk w niecałą godzinę. Jest szansa na komplet?? Kibiców gości nie będzie więc jest do dyspozycji 33 tysięcy biletów. Zachęcajcie znajomych i na R22.

26            -4
~~~sixbysix
Kontuzja Niepsuja
Niestety wiedza Grzegorza w kwestii medycyny dorównuje znajomości ortografii i gramatyki. Niepsuj ma złamanie kompresyjne, czyli zgnieceniowe. Przynajmniej miesiąc unieruchomienia stopy, potem rehabilitacja. Powrót na boisko, ale raczej do treningów to początek maja zakładając, że wszystko dobrze się ułoży. Na chłodno jednak runda z głowy. Podobnie z Alonem, choć on ma 2 tygodnie "przewagi".

18            -6
GrzegorzS
Masz tu tak po krótce z czym zmaga się David
link » i sobie podyskutuj na temat peknięcia kości jakiego wedle moich źródeł doznał nasz zawodnik, ale ty .... wiesz lepiej

10            -11
GrzegorzS
Ps z tego co mi powiedziano
David ma kość pękniętą i nie wymaga leczenia operacyjnego. Ale prawdę pewnie zna lekarz, pacjent i trener.

10            -2
~~~sixbysix
Złamanie czy pęknięcie
Ja wiem o złamaniu i z linka, którego nadesłałeś wynika: "Przy niewielkich złamaniach zaleca się noszenie specjalnego obuwia ortopedycznego z twardą podeszwą lub umieszcza się nogę w opatrunku gipsowym na około 6-8 tygodni. Zaleca się pacjentowi dużo odpoczynku i nie nadwyrężanie chorej kończyny.". Ale oczywiście Alon i David będą trenować w tych butach ortopedycznych. Pęknięcie ma Lewandowski i stąd minimum 4 tygodnie przerwy. Dziękuję.

11            -6
Maxi
Się k...e fachowcy od złamań znaleźli
Ja się nie znam na tym kompletnie ale wydaje mi się na mój chłopski rozum że to jest sprawa indywidualna na jednym rany goją się jak na psie a na innym wręcz odwrotnie i tak jest z kontuzjami u jednego szybciej to się zrasta szybciej dochodzi do siebie a u drugiego wszystko to się ślimaczy tak że moim zdaniem nikt do końca nie wie kiedy Niepsuj dojdzie do siebie podobnie jak Turgeman.

15            -6
GrzegorzS
By skończyć przepychankę
link » jeśli kość się zapełni i zespoli to bedzie 4 tygodnie leczenia i dwa rechabilitacji. I dla wyjaśnienia to się nazywa złamanie, ale praktycznie jest to pęknięcie kości bez odszczerbienia i przesunięcia.

10            -9
~~~lolo
💵💵💵💵 8181;💵ԁ
Dolary nie są ważniejsze, Ja chcę grać w tym klubie ⚽ Niech Wisełka świeci ☀ blaskiem ✨

27            -3
~~~CHRUT
Idol
On jest dla mnie idolem świetny zawodnik gra ,biega drybluje nie macha rękami nie zniechęca się od pierwszej do ostatniej minuty pracuje dla zespołu jak wół a w dodatku ma coś takiego że potrafi świetnie o ułamek sekundy być przed przeciwnikiem posturą i ruchami przypomina mi Maradonę.Życzę mu takich sukcesów a nam by został jak najdłużej;-)

28            -1
~~~zagłoba sum
Marszałek Zukow jak Mauro Cantoro albo
Pol LLonch :)

6            -1