Wtorek, 10 marca 2020 r.

Komunikat Wisły Kraków SA w związku z rozgrywaniem meczów bez udziału publiczności

W związku z podanymi dziś ograniczeniami w organizacji imprez masowych krakowska Wisła opublikowała komunikat.

Oto jego treść:

Decyzją organów administracyjnych imprezy masowe, w tym mecze piłkarskie na szczeblu Ekstraklasy, w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) w Polsce rozgrywane będą bez udziału publiczności aż do odwołania. Oznacza to, że najbliższe spotkania z udziałem Białej Gwiazdy w roli gospodarza odbywać się będą bez widowni.

Wisła Kraków wstrzymuje rozpoczętą sprzedaż pakietów obejmujących dwa najbliższe mecze ligowe - z Legią Warszawa i z Rakowem Częstochowa. Klub nie będzie również prowadził dystrybucji biletów na wspomniane spotkania. W osobnym komunikacie poinformujemy o procedurze zwrotów należności za nabyte pakiety oraz bilety na wyjazdowy mecz do Gliwic.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


30    Komentarze:

~~~Dziczek
Szkoda, że nie będzie publicznosci
Myślę, że 30 tys z Legią by było. Dużo kasy nam ucieknie, a jest szalenie potrzebna

115            -1
~~~Tylko Wisła
Wisełka !!!
A ja apeluję i proszę o ile to jest możliwe o sprzedaż biletów !!! Zapełnimy stadion w sposób jaki się jeszcze nikomu nie udało :) Stadion pusty a biletów sprzedane ponad 30 tys !!! Tylko Wisła !!!

256            -7
~~~kaulu
Witam
zaden kibic nie powinnien sie zwrócic do klubu o zwrot należności...

172            -11
~~~wwwwwww
19.06 zł za bilet cegielkie
I kazdy kupuje ile chce!

183            -4
~~~arex
Bilety
Wszyscy wiemy jaką ogromną rolę odgrywa dla naszego Klubu sprzedane bilety na mecz. Wiemy przecież o problemach finansowych, pozostawionych klubowi przez poprzedników. Nikt nam nie da tych brakujących pieniędzy !!!. Zwracam się do klubu i wszystkich kibiców Naszej Wisełki aby, po pierwsze : klub w dalszym ciągu prowadził sprzedaż biletów, po drugie : aby wszyscy kibice zakupili te bilety. Ja sam, który posiadam całoroczny karnet, dodatkowo chętnie zakupię taki bilet. Będzie to wyraz naszej solidarności z drużyną i miłości do klubu.

137            -1
~~~Robin100
Bilety na Legie...
Proponuje zainicjować akcje kupowania wirtualnych biletów na Legie, co pozwoli naszemu klubowi na ograniczenie - a znając naszych kibiców - moze nawet na uniknięcie strat w budżecie! Mamy na to wpływ i możemy to zrobić!!!

130            -1
~~~e
Nici z grania
Nie będzie grania przy pustych trybunach. Pani minister sportu rekomenduje zawieszenie wszelkich rozgrywek.

19            -23
cypis82
koniec rozgrywek
Przyjąć obecną tabele jako ostateczną i zakończyć sezon, przynajmniej się utrzymamy.

49            -16
Thoren
"""cypis82
Wszystko pięknie, a pensje piłkarzy też zostaną zawieszone? Jeśli tak to spoko...

24            -15
~~~Pp78
Bilet pamiątka!
Z chęcią zakupie bilet pamiątkę na te mecze choć posiadam karnet!!! Czy klub by mógł takie wyemitować i wprowadzić do sprzedaży? Myśle że wielu z nas by takie bilety kupiło!!!

76            -1
wilkrobert13 2
Do Cypisa.
dograc te rozgrywki przy pustych trybunach bo ten wirus na nic więcej nie pozwoli,a z racji tego że sytuacja staje się nadzwyczajna nikogo z ligi nie delegować a dwie najlepsze z pierwszej przyjąć...

42            -5
~~~Yaro
Bilety cegiełki
Sprzedawajcie bilety cegiełki, kto kupi będzie miał wstęp na jakiś sparing po sezonie!!! ZRÓBMY TO!!!

45            -2
~~~zagłoba sum
Jak proponował "wwwwwww"
nie ma chyba przeszkód, aby sprzedawać wirtualne bilety - cegiełki w cenie 19,06zł a mozna nawet przygotować pule "srebrnych" biletów po 190,6 zł oraz "złotych", po 1906zł. Oczywiści, kazdy taki bilet powinien zawierać jakiś rodzaj pamiatki.

41            -4
~~~sixbysix
MP
Pomysł kolegi z tt: Skoro mamy rozgrywać bez publiczności, to zakończmy dziś rozgrywki. Mistrzem powinien być zespół który jako jedyny, nie przegrał w 2020r żadnego meczu, i uzbierał od stycznia najwięcej punktów. W związku z tym że PP też jest odwołany, ten sam zespół powinien zdobyć Puchar Polski :-)

43            -11
~~~wieszczu
Bilety cegiełki!
Każdy Wiślak pomoże klubowi w trudnym momencie! ABG!

55            -1
~~~Luki36
Super pomysl
Brawo Panowie. Tez jestem za sprzedaza wirtualnych biletów. Prośba do sterników żeby sprawdzili czy tak bedzie ok. Wszyscy na Legie

42            -1
~~~lolo
Zawiesić mecze na określony czas...
Sezon WIOSNA możemy zakończyć w sezonie JESIEŃ 2020 roku. Liga Mistrzów, UEFA tak samo EURO 2020 odwołać. Martwią mnie księża, którzy chcą zwiększenia mszy. Przecież to jest zamach na katolików i kibiców BIAŁEJ GWIAZDY - Widzicie kibice NIE MA BOGA bo liczy się mamona. We Włoszech wstrzymano nawet POGRZEBY bo kto będzie w takim skupisku chodził. Kościół jest zabezpieczony od wieków, a my mamy klub który potrzebuje wsparcia wirtualnego ;-)

16            -13
~~~Ja
W odpowiedzi na maila
Napiszmy że kupimy wirtualny bilet...może to przyspieszymym😉

16            -2
~~~fan 1968
bilet za autograf!
.....niech 6 nowych piłkarzy podpiszą pocztówkę drużyny i kto zakupi bilet dostaje w kasie taka pocztówkę!

13            -1
Krzysiek
Jestem za
Popieram dalsza sprzedaż biletów nawet jak nie będzie można wejść na stadion. Sam kupię na Legie i na Raków, chociaż na żadnym nie mógłbym się pojawić.

11            -2
777
Idziemy na rekord.
Mamy okazję aby ustanowić rekord absolutny. Możemy przecież kupić 50k biletów na stadion o pojemności 33k. Tego jeszcze nie było. Wisła jest tego warta. JJJBG!:-)

23            -1
~~~fan 1968
0statecznośc! ...
....jeżeli P.Majchrowski nie zadecyduje o wynajmu stadionu na te mecze w takiej sytuacji to nie ma Go!!!

9            -3
~~~fan 1968
juz...
...idziemy i kupujemy gdzie sprzedaja! i tyle w temacie Wisły! ale teraz!!!

8            -1
Maxi
~~~lolo
Martwią cię Księża , kościół za dużo w nim ludzi idź na jakiś protest kodziarzy tam będzie was cała gromada czyli 3 osoby to na pewno nic ci nie grozi a tak poważnie kto ci człowieku karze iść do kościoła masz 3 latka czy co . Chcesz idziesz nie chcesz nie idziesz.

21            -23
~~~Guru^22
Wirtualny bilet na Wisle w Czasach Zarazy
Historyczny zapewne. AD 2020

12            -1
szymasss
Majcher
Niech czerwony jacek pokaże resztki przyzwoitości i umorzy płatność 123 tys zł za mecz z Legią

16            -2
~~~Budownicz y
Bilety cegiełki
Mamy skład obecnie taki, że jeśli uda się go utrzymać to w przyszłym sezonie można się bić o podium ale aby utrzymać skład potrzebne są fundusze. Dla Wisły kasa z biletów jest istotna bo na taką Legię mielibyśmy pełny stadion, z resztą Z Rakowem pewnie te 17-20 tys też by przyszło na stadion. Dlatego bilety cegiełki na mecze przy pustym stadionie mile widziane.

15            0
cypis82
Do Thoren
Problem braku wpływów za nie sprzedane bilety i utrzymanie pensji zawodników dotyczy w tym przypadku wszystkich klubów, nas pewnie najbardziej bo kasy nie ma, ale brak kibiców i dopingu w naszym przypadku to poważniejszy problem, który w krótkim czasie może spowodować znalezienie się w strefie spadkowej. Takie jest moje zdanie, 20 tyś. kibiców dodaje skrzydeł zawodnikom.

13            -1
~~~zagłoba sum
Jazda! Jazda! Jazda!...
Wykupmy 50 tysięcy biletów na 33-tysięczny, w dodatku ZAMKNIĘTY dla kibiców stadion! Tego jeszcze na świecie nie było!

5            -1
~~~zagłoba sum
Zarząd powinien wydać komunikat, ze
kontynuuje sprzedaz biletów ale nalezy je traktować jako bilety KOLEKCJONERSKIE, bez mozliwości wejścia na stadion. Szybko opracować jakąś fajną grafikę do hasła np. "Bilety w czasie zarazy". Juz sprzedane bilety mozna byłoby wymienić na kolekcjonerskie (jeśli ktoś woli: "pamiątkowe"). A my wszyscy...KUPOWAĆ! Jazda, Jazda Jazda!... Kupmy 50 tysięcy biletów na 33-tysięczny stadion, w dodatku zamknięty dla kibiców! Będzie głośno na cały świat!

4            -1