Środa, 11 marca 2020 r.

Mecze rozgrywek Ekstraklasy także bez przedstawicieli mediów

Wszystkie najbliższe mecze rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy odbywać się będą nie tylko bez udziału kibiców, ale również bez obecności na nich "mediów zewnętrznych". W związku z odwołaniem imprez masowych na spotkaniach ligowych obecni będą jedynie przedstawiciele mediów klubowych, a także Ekstraklasy Livepark oraz oficjalnych nadawców telewizyjnych.

Oto nowe zasady medialne na meczach Ekstraklasy:

1. Trybuna prasowa zostanie zamknięta dla przedstawicieli mediów zewnętrznych. Proces akredytacji jednorazowych na najbliższe mecze domowe Wisły Kraków nie wystartuje, nie będą też obowiązywać akredytacje stałe.

2. Klub udostępni bezpłatnie mediom zewnętrznym wszystkie materiały potrzebne do pełnego zrelacjonowania meczu, w tym zdjęcia i materiały audio oraz video, w jak najszybszym czasie;

3. Dołożymy wszelkich starań, żeby transmitować dla Państwa pomeczową wypowiedź trenera oraz zawodnika na żywo w kanałach klubu;

4. Klub akredytuje wyłącznie fotografa reprezentującego agencję współpracującą z Ekstraklasą S.A.;

5. Przedstawiciele Ekstraklasa Livepark i oficjalnych nadawców TV pracują podczas meczu na normalnych zasadach.

Powyższe zasady zostaną wdrożone do odwołania we wszystkich klubach PKO Bank Polski Ekstraklasy. Apelujemy o wyjątkową wyrozumiałość w zaistniałych okolicznościach.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~JanJan
Przerwa w rozgrywkach
Jedyne sensowne rozwiązanie. Euro i tak nie będzie a straty klubów pójdą w miliony... Po co grać w takim wypadku gdzie zaraz się okaże ze zakaz będzie dotyczył wszystkich łącznie z piłkarzami... Porażka.. Piłka bez kibiców nie ma sensu stracą tylko kluby...

44            -6
~~~-Optyk
?!
a Majcherek i tak czeka na kasę z tytułu wynajęcie stadionu w dniu meczowym.. Może warto teraz rozegrać mecz na innym obiekcie i niech Miasto zobaczy ile może stracić ?! Skoro nie będzie Kibiców i mediów to dlaczego nie zagrać np. na Hutniku ???

64            -5
~~~Jarek
Podsumowanie
Sezon zakończyć po sezonie zasadniczym! Dwie kolejki przełożyć, potem jest przerwa na reprezentację , 5 kwietnia gramy z kibicami, spadek jedna ekipa i ŁKS jest w grze by minąć Arkę czy Koronę , i tak E SA-34 jest przegłosowana , będzie przyspieszona o rok .

21            -10
wieslaw.lyko @onet.pl
to tylko półśrodki...
...potrzeba radykalnych działań, moja propozycja; 1. zawiesić rozgrywki na dwa, trzy tygodnie, albo i dłużej. 2. zrezygnować z rozgrywania rundy dodatkowej ( siedmiu meczy), na tym zakończyć w tym roku mistrzostwa. 3. przyspieszyć o rok reformę rozgrywek (18 drużyn w ekstraklasie) na przykład w ten sposób, że wchodzą do ligi z zaplecza dwie drużyny, ostatnia z ekstraklasy gra baraże z trzecim zespołem I ligi (oczywiście z ekstraklasy nikt nie spada). Przy rozgrywaniu meczy bez publiczności jest do rozwiązania sprawa rekompensaty dla klubów (dla Wisły za mecz z Legią to lekko licząc strata ponad milion złotych) Wg mnie pieniądze winien wyłożyć PZPN!

31            -6
Kosmaty
@~~~-Optyk
Nie jest to możliwe. Chodzi o kwestie licencji i sztywne wymogi jej przyznania. Każdy klub składając wniosek o licencję musi podać obiekt na którym rozgrywane będą spotkania w danej rundzie. W związku z tym w normalnych warunkach Wisła nie może grać poza Reymonta, a obecnie z punktu widzenia ekstraklasy to są normalne warunki (czyli obiekt jest zdatny do użytku, nie wybuchła tam bomba, nie walnął w niego samolot, miasto nie blokuje rozegrania meczu samego w sobie). Niestety musimy to przełknąć, bo klub nie ma prawa przenieść meczu w inne miejsce, a majcher nie dojdzie nagle do wniosku, że sytuacja jest nadzwyczajna i warto byłoby wykazać się jakąkolwiek inicjatywą by klubom tu ulżyć. Jedyne co ten koleś widzi, to możliwość dokopania Wiśle i prędzej znajdzie 100 powodów by nic nie zmieniać niż jakikolwiek powód by na zamknięte mecze opuścić czynsz choćby o grosik.

15            -5
~~~Rumcajs
Mecze bez kibicow?
Somsiadka wreszcie sobie wpisze w Cv ze miala na meczu tyle samo kibicow co Wisla 🤣 pierwszy raz od 1907 roku 🤔

67            -2
~~~Szogun
Fifa
Dokończmy rozgrywki na fifie ;-) ostatnio transferowalismy jakichś wirtualnych graczy.

2            -4
Riven97PL
...
Boniek skończ świrować i zawieś rozgrywki np na 3 tyg. Euro i tak nie będzie, szczególnie przy formule, że gramy praktycznie wszędzie, a mecz otwarcia miał być w Rzymie, więc na 100% euro nie będzie. Taki mecz jak derby Polski bez kibiców nie ma sensu. Zawiesić rozgrywki!!!

19            -2
~~~fan 1968
zawiesić rozgrywki,
......dokończyć w czerwcu, jak się unormuje sytuacja, ewentualnie potem zakończyć po 30 kolejkach. Bezsens grać tyle meczy bez kibiców.

14            -1