Czwartek, 12 marca 2020 r.

Najbliższe mecze Ekstraklasy bezpłatnie w Playerze

W dniach 13-16 marca wszyscy fani piłki nożnej będą mogli oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy w Playerze bez ograniczeń. Przez wzgląd na wyjątkową sytuacją, która obecnie panuje w Polsce i Europie, Platforma CANAL+ odkoduje najbliższą kolejkę rozgrywek polskiej ligi. Tym samym każdy kibic będzie mógł przeżywać sportowe emocje na żywo i bez opłat także na platformie Player.

Sytuacja w Polsce jest wyjątkowa. Z duchem sportu i z myślą o kibicach, Platforma CANAL+ zdecydowała się odkodować najbliższą kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Dzięki temu wszyscy fani futbolu będą mogli śledzić poczynienia swoich ulubionych drużyn także w serwisie player.pl. Mecze PKO BP Ekstraklasy dostępne będą za darmo przez cały weekend od 13 do 15 marca, a także w poniedziałek, 16 marca - podały w swoim komunikacie CANAL+ oraz Player.

Ponadto trwają już prace nad dalszymi specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w następnych kolejkach.

Źródło: SAT Kurier


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~TSWfaan
Brawo
Szacunek za taką decyzje

11            -1
Kosiarz
esa 30
wygląda na to, że raczej sezon skończy się na 30 kolejce... choć być może nawet na najbliższej. O ile dobicie do 30 może być w jakiś sposób wytłumaczalne (zależy też od przyrostu zakażonych) to ciągnięcie tego cyrku bez kibiców do 37 kolejki jest bezsensowne. Nadszedł czas kiedy trzeba radykalnie zmienić przyzwyczajenia i przewartościować życie. Pozdrawiam.

9            -6
Kosmaty
Pozytywne zaskoczenie.
Przyznam, że się tego nie spodziewałem, ale za taką decyzję wielki plus dla C+.

12            -1
~~~Stano
To trzeba będzie pisać do Canal+ o zwrot pieniedzy za pakiet sportowy...

3            -28
~~~GrażynaKo pcińska
Marketing
PR-owe posunięcie, ale i tak nie będzie czego odkodowywać bo zawieszą rozgrywki, chyba że powtórki .

4            -1
~~~lolo
Stano...
Nie trzeba pisać - wystarczy nie płacić abonamentu - siła wyższa - możesz się nie doczekać wszystkich meczy jak nie daj Boże cię KORONA obejmie. A tak poważnie to w Juventusie wykryto wirusa u gracza co w meczu ligowym przesiedział 90 minut na ławce rezerwowych. Ronaldo uciekł na Maderę a Inter wycofał się z rozgrywek SERIE A, moim zdaniem to będzie ostatnia kolejka w tym tygodniu. Odwołać wszystkie mecze i banicja na 6 miesięcy lub 12 miesięcy ;-)

2            0