Piątek, 13 marca 2020 r.

Ruszyła sprzedaż kolejnego pakietu akcji Wisła Kraków SA!

Kibice krakowskiej Wisły mogą już nabywać kolejny pakiet akcji naszego klubu! Podobnie jak przed rokiem odbywać się to będzie na platformie Beesfund i patrząc jak w pierwszych minutach postępuje sprzedaż akcji, których nabyto już za ponad 100 tysięcy złotych, kto wie, czy aby zostać akcjonariuszem nie trzeba się będzie... śpieszyć! Łącznie dostępnych jest 42 800 akcji, a cena jednej to 100 zł. Klub pozyska dzięki temu 4,28 mln złotych.

Oto link do serwisu:

https://akcjewisla.pl

Wisła nigdy nie zginie!


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


41    Komentarze:

~~~Guru^22
Ostro idzie
4.28mln znow peknie?

39            -2
~~~mm80
Ja już
a Wy :-)

32            -2
~~~Kibic Wisełki Kraków
Nigdy nie zginie Duma Krakowa
Nigdy nie zginie, Wisełka nigdy nie zginie !!!!! Zakupiłem, dwie, na tyle ile mnie stać, ale są, kolejne moje, jak w poprzedniej akcji. Polecam bo warto być Wiślakiem, kto tylko jest w stanie sobie na to pozwolić, bo są tacy, którzy by chcieli ale ich portfel na to nie pozwala, ale są Wiślakami i należy się szacunek, z szacunkiem i dumą do Wisły Kraków. Pozdrawiam naszą wyjątkowa społeczność Wiślacką. Jesteśmy niesamowici, wiem, że to pójdzie. Miło mi słyszeć od innych osób w pracy, nie kibiców, dobre słowa na temat społeczności kibiców Wisełki Kraków, tego ile daliśmy i ile dajemy klubowi. Nigdy nie zginie Duma Krakowa Z Wiślackim Pozdrowieniem.

48            -1
~~~Jasok1
p(i)ęknie
pięknie pęknie godzinę temu ok 15..00 kupowałem to poszło już ok 14% emisji.W kilka godzin.stawiam,że najdalej w poniedzialek będzie koniec.

28            -2
sk04
Myślałem o innych,
by dać im szansę na kupno (akcje już mam w pierwszej turze) ale, gdy zobaczyłem ponownie akcje w ofercie ... Nie wytrzymałem i zakupiłem :-) Mały pakiet, ale świadomość, że jest się w tej wybranej i wyjątkowej grupie szczęśliwców :-)

43            -2
~~~Ryan
Wsparcie
Najlepszy prezent z głębi serca na jaki mnie stać, akcje Wisły Kraków, Kolejne akcje wzmacniają Białą Gwiazdę. Obdarowałem swe bliskie osoby jak i dorzuciłem do już posiadanych!!! Ave Wisła

36            -1
~~~proch
akcje
ponad 720 000 zł

31            -1
wisla71
AKCJE
POSZLO:-)

27            -2
osjan
Nie czekam
Nie czekam, kupiłem. Będzie kolejny obrazek na ścianę 😀😀😀

31            -1
~~~Komar
Dokupiłem
Kupiłem rok temu kupiłem i teraz za taką samą kwotę.

19            -1
~~~Komar
A jak za rok ...
będzie taka akcja i dożyję to też dokupię!

22            -2
Krzysiek
transmisja
Powinni jakąś transmisję live zrobić :) to się fajnie ogląda. Odświeżasz stronę i pyk, wskakują kolejne tysiączki.

16            0
~~~Jasok1
milion
milion pierwszy będzie o 19.40

15            -2
~~~Grzeh
Jest!!!!
milion jest!!!!!jazda jazda jazda...!!!!!!!!!!

19            -2
Gothic
Gothic
Jestem i ja:-)

17            -1
~~~zagłoba sum
Brawo MY!!!
A bezsilne wycie tej śmiesznej garstki zakompleksionych z terenów zalewowych Rudawy to znakomity bonus :)

21            -1
~~~Pp78
Akcje
Ja już mam, kupiłem jeszcze jedną na żonę!😁 filmik petarda!!!

22            -1
Piter75
Ja i Wisła
Zawsze czułem się częścią Tego klubu ale dziś mam Jego ułamek i jest to moi przyjaciele jeden z piękniejszych dni w moim życiu. Polecam zróbcie to i bądźmy wszyscy szczęśliwi. Tylko Wisełka!!!! Nigdy nie zginie Dziękuję Kuba,Jarek,Tomek.

27            -2
~~~adjab
Akcje!!!!!!!!
Szkoda, że tylko 42 000 a nie 420 000 bo mielibyśmy dług z głowy i basta :-) :-)

24            -2
MISIEK_BIS
kupiłem
Po zeszłorocznym - kolejny pakiet kupiony. Zostało jeszcze 30.000 akcji i 30 dni

14            -3
~~~Wisla Canada
Mieszkam w kanadzie
Czy mozna kupic akcje mieszkajac nie w europie?

17            -1
Kosmaty
@~~~adjab
Obostrzenia prawne związane z emisją akcji. W skrócie chodzi o to, ze w normalnych warunkach by wyemitować pakiet akcji potrzebna jest potężna papierologia (w tym taka, która ze względu na wciąż ciężką kondycję finansową klubu mogłaby zdyskwalifikować Wisłę jako emitenta akcji do otwartej sprzedaży). Ten sposób emisji jest "uproszczony", ale jednym z warunków uproszczenia jest górna granica 1 miliona euro (milion euro to max na rok, ale nie jestem pewien czy musi się to odbywać w jednej emisji, czy może być podzielone, grunt że ta emisja wyczerpuje temat i aż do początku przyszłego roku nie będzie możliwe powtórzenie akcji). Ale też w tym roku to będzie w sam raz. Nie ma szans na pobicie zeszłorocznego rekordu i zakończenia emisji w ciągu niecałych 24h (to niezbyt odkrywcze, skoro piszę to już prawie dzień po rozpoczęciu emisji, a wciąż nie ma nawet 1/3 kwoty), a ma to kilka powodów. 1. Rok temu ludzie wyskrobywali ostatnie grosiki by pomóc klubowi, bo był w tragicznej sytuacji. Dziś jest znacznie spokojniej. Ludzie już wiedzą, że Wisła nie zginie, nie podpalają się więc, by na wyścigi sprawdzić, kto szybciej kupi akcje. 2. Rok temu był "lans" na akcje Wisły, kupowali je ludzie zupełnie niezwiązani z klubem, znane w piłce i okolicach piłki VIPy, nawet ludzie kibicujący/powiązani z ligową konkurencją. Wszyscy mówili o tym na każdym kroku, a to nakręcało akcję. Teraz jest pod tym względem spokojniej, VIPy mają już swoją akcję imienną oprawioną w ramkę i powieszoną nad biurkiem, teraz sprawę pozostawiają już tylko ludziom bezpośrednio związanym z Wisłą. 3. Rok temu o emisji akcji mowa byłą jeszcze długo przed wypuszczeniem ich do obiegu. Wszyscy spodziewali się, tego co nastąpi. Teraz sprawa jest "świeża", o tym, że klub planuje emisję dowiedzieliśmy się ledwie ze dwa, może trzy dni przed emisją. Generalnie akcje się rozejdą, spokojnie zostanie sprzedane te prawie 43 tysiące akcji (zwłaszcza teraz, gdy kibice zaczynają się zastanawiać na co wydać 100zł, które mieli w tym miesiącu odłożone na domowe mecze Wisły, które jak wiemy się nie odbędą), tyle że potrwa to jeszcze kilka dni.

21            -4
~~~jp53
zagłoba sum.
Ja jestem z zalewowych terenów Rudawy i od dziecka jestem kibicem Wisły,Moi dorośli synowie też.Byliśmy ,jesteśmy i będziemy kibicami Wisły na dobre i na złe.Takich kibiców jest nad Rudawą bardzo dużo.

29            -1
~~~Witam
Witam
O co chodzi z tą dostawa akcji trzeba wykupić dostawę za 2dyszkina stronie prawdziwa Wisła? Ktoś mi napisze jak to działa?

8            -1
~~~Wislak usa
Wszyscy po akcje
Ja mieszkam a usa I kupilem troche skompikowane ale sie udalo

22            -1
Wilek
Do Witam
Nie musisz wykupić przesyłki za 20zł, ale jak nie wykupisz, to musisz akcje odebrać osobiście w siedzibie klubu

9            -1
~~~zagłoba sum
@~~~jp53
Przepraszam, nie chciałem urazić :) Kanceluję to nieszczęsne wyrazenie i niech będzie "garstka zakompleksionych z MP3 Corumpovia" :)

12            -1
~~~Witam
DO Wilek
Wykupiłem dostawę od razu po kupnie akcji, przy kupnie wpisałem wszystkie te same dane stronie beesfund i zastanawiam się czy to wystarczy do tego, aby dostać akcje do domu. Zastanawiam się jak oni to będą wysyłać, skąd będą wiedzieć kto kupił komu wysłać jak to będą łączyć. I moje pytanie brzmi czy wpisanie tych samych danych wystarczy do tego, aby przysłali do domu?

10            0
JLuc
Panie i Panowie
Kupujcie akcje. Już tyle czasu minęło, a my kupiliśmy raptem 33%.

17            -2
JLuc
Panie i Panowie
Kupujcie akcje. Już tyle czasu minęło, a my kupiliśmy raptem 33%.

7            -2
maciek40
Ja juz zakupilem
ale czekam bo przelew zagraniczny i nie potrafie sie doczekac!

5            -3
~~~arex
Akcje
Drodzy kibice, chyba nie ma nas tylko 5500 , bo tylu na razie wykupiło akcje ? Zawsze czytałem na forum, że jest nas setki tysięcy. Czas pokazać siłę. !

22            -3
wosiek1
Wirtualny stadion
Czy wiadomo coś o wirtualnym stadionie? Czy to w ogóle prawnie możliwe? Gdyby klub wypuścił bilety-cegiełki po jakieś 2 dychy sztuka, chętnie kupię parę. Jak nie będzie tego rodzaju inicjatywy (miałaby powiew świeżości i na pewno zrobiłoby się głośno w kraju w przypadku wirtualnego kompletu), to cóż, dokupię jeszcze akcji. Tyle na ile stać. Jedna leży w domu, kolejne też już kupione.

5            -5
Kosmaty
Ej, trzeba podkręcić tempo...
Minęło już kilka dni, a nie ma nawet połowy, co więcej samo utrzymanie tempa z wykresów nie wystarczy (pierwszy dzień bardzo dużo, ale w kolejnych przyrosty niewielkie). W tym miesiącu nie ma wydatków na bilety, nie ma perspektywy wydania kasy na browar w knajpie czy inną imprezę, nie pójdzie się do kina ani teatru. Generalnie odpadają wszystkie/niemal wszystkie punkty, w których zwykle wydawaliśmy kasę na rekreację, można więc ją przeznaczyć na akcję. Oczywiście wiem, że to wcale nie jest takie proste równanie, bo nie raz jest sytuacja, że aby starczyło na bilet na mecz, to do sklepu na piechotę zamiast autobusem, a impreza wyszła drożej i zaczynało się łatanie nadszarpniętego budżetu... a jednak w zdecydowanej wielu przypadkach możliwe jest przesunięcie tych pieniędzy i zakup akcji i jest to liczba znacznie większa niż obecne niecałe 6 tysięcy ludzi.

3            -6
Kosiarz
@Kosmaty
no niestety oprócz ograniczania wydatków o których piszesz dużo ludzi nie wie jak będą wyglądać ich przychody czy nie straci pracy itd. Ja zakupiłem i może jeszcze zakupię, ale w tej chwili bardzo dużo ludzi stoi przed wieloma niewiadomymi... Zobowiązania (czynsze, pensje itp.) trzeba regulować a jak to robić jak firma albo stoi albo działa szczątkowo. Wierzę, że się uda ale czas na wydatki jest bardzo trudny a co gorsze nie wiadomo co dalej i jak długo to potrwa.

14            -1
~~~Riko
@wosiek1
Skupmy się najpierw na wykupieniu akcji i realizowaniu tego celu. Później będzie można myśleć o wirtualnym stadionie, bo działanie na wielu frontach nie przyniesie efektu

14            -1
wosiek1
@~~~Riko
Słusznie, masz rację. Priorytetem akcjonariat. Pozdrawiam.

10            -1
spartakw
akcje
mam problem z kupieniem akcji z USA prosiłbym o podpowiedź jak to zrobić pozdrawiam

5            -3
Moderator
@spartakw
Inwestor mieszkający poza granicami Polski może kupić akcje spółki. Inwestorzy mieszkający na terenie Unii Europejskiej (a także w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Liechtensteinie, Islandii, Szwajcarii oraz w terytoriach zależnych od państw UE) w momencie wyboru sposobu płatności w operatorze płatności tPay powinni wybrać operatora płatności SEPA Payments. W razie pytań prosimy o kontakt: akcje@wisla.krakow.pl

11            -1
~~~jazz
niecałe 20 tys.
Chyba można śmiało stwierdzić, że w tych trudnych dla wszystkich czasach nie uda się sprzedać akcji w pełnej wartości. Dziś poszły za niespełna 20 tys....

2            -4
koper
#NIGDYNIEZAGINIE
cos ten pakiet akcji slbo schodzi musimy sie bardziej zmobilizowac powiadomcie swoich kumpli znajomych przyjaciol zony i kochanki nalezy wykopic te akcje wszyskie Wisłacy podniescie glowy i zrobciw to dzis i jutro #nigdyniezaginie

4            -2