Wtorek, 17 marca 2020 r.

UEFA przełożyła turniej finałowy mistrzostw Europy

Podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej - UEFA poinformowała o przełożeniu zaplanowanego na czerwiec i lipiec bieżącego roku turnieju finałowego mistrzostw Europy w piłce nożnej. Według nowych ustaleń jego nowy termin to od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku.

Przypomnijmy, że w fazie grupowej Polska zmierzyć ma się z Hiszpanią, Szwecją oraz ze zwycięzcą barażu B (Bośnia i Hercegowina, Irlandia Płn., Słowacja, Irlandia).

Warto podkreślić, że przesunięcie turnieju może w poszczególnych krajach Europy pozwolić dokończyć rozgrywki ligowe, co miałoby stać się do końca czerwca br. Niestety na dziś trudno wyrokować jak w najbliższych tygodniach postępować będzie epidemia koronawirusa i czy plan ten się powiedzie.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

osjan
Wreszcie
Wreszcie rozsądny krok. Czekamy na decyzje naszej centrali. Byle mądre. P.S. I co panie Piepszun, grać?

48            -5
~~~robben80. .
wszystkie rozgrywki
krajowe oraz LM i lige Europy powinno sie zakonczyc w dniu dzisiejszym. Epidemia sie raczej za kilka tygodni nie zakonczy. A pilkarze to tez ludzie i moga zarażać siebie i innych. Argument ze kluby upadna? A kto klubom z Hiszpanii czy Anglii kaze placic za pilkarzy po 100m? a kto kazal legii nasprowadzać szrotu z zagranicy którym tez placi wysoki pensje? itd Generalnie pilkarze jak np. lewy nie musza zarabiać dziesiątek milionow (albo setek z reklamami) - sa wazniejsze potrzeby teraz

38            -16
~~~Maxel
@~~~robben80.. a ja się z Tobą nie zgadzam
Skoro nie będzie euro a sytuacje uda się opanować powiedzmy do maja to wszystkie rozgrywki powinny zostać dokończone.

31            -7
~~~tw Bolek
Roben 80
Ciekaw jestem czy zatem zwykli zjadacze chleba to nie ludzie. Tydzień temu owszem nie byłem pewny czy granie bez kibiców ma sens teraz po tych brutalnych faktach jestem już pewien że nie miało to sensu Rząd rozwiązał to za Bońka ,Kościół choć w piątek ten też udzielił dyspensy wcześniej itd ale nadal jestem ciekaw czemu nikt nie pisze po co zwykli ludzie muszą chodzić do pracy jeśli mogą zarazić siebie i innych. Po to źeby potem było do czego wrócić i nie zawaliła się całkowice gospodarka..

24            -12
~~~567
~~~tw Bolek
widzę że pracujesz w bardzo ważnym sektorze gospodarki , tylko słabo was opłacają fachowców i dużo się przemieszczacie . Ale to jest tak jak na wojnie , na rozpoznanie idzie mięso armatnie szeregowcy , a generałowie po ordery . A tak na marginesie bez piłki da się żyć , zawsze możesz zostać na nadgodziny .;-)

13            -8
~~~AntiModer nFootball
Syfiate euro
Koncepcja mamoniarska totalnie. Proponuje w ogole start 50 zespolow i gre w 30 krajach, na pewno da to wiecej kasy!

9            -5
stary wiślak
~~~TW Balbina!
Rząd niczego nie rozwiązał w kwestii futbolu i nie rozwiązał też niczego w kwestii epidemii. Decyzje rządowe tylko zawiesiły rozgrywki. Problemem jest to,jak zakończyć sezon,czyli czy grać zaległe mecze w bliżej nieokreślonym terminie,czy w inny sposób to rozwiazać.

7            -16
~~~*#####*
stary wislaku ! ! !
A ty masz jakieś rozwiązania ? To podaj !

18            -3
~~~j-23
jest rozwiązanie !
W/g mnie, Rozgrywki w polskiej ekstraklasie powinny być zakończone na stan z dnia 12.03.2020. Niestety Legia mistrzem . Układ tabeli zachowany, z tym jednak, że nikt nie spada , awansują dwie drużyny z pierwszej ligi. W ten sposób liga zostaje powiększona automatem do 18 zespołów. Miało to nastąpić w sezonie 2021/2022. Sezon wcześniej może być. Nic wielkiego się nie stanie. Protestować mogą jedynie drużyny z czołówki pierwszej ligi. ale nikt im nie da gwarancji awansu , a nawet gdyby, to nie wiadomo czy byłaby licencja. tyle w temacie

13            -3
~~~*#####*
stary wislaku ! ! !
A co miał rząd rozwiązać w sprawie futbolu ? Decyzje rządowe zawiesiły rozgrywki ? Premier to nie Boniek i UEFA. Rząd niczego nie rozwiązał w sprawie epidemii ? To twoje wypowiedzi wyżej !! Poczytaj swój post 100 razy i może zrozumiesz jakie piszesz brednie. Może coś zrozumiesz z bełkotu? Wypowiedzi starego komucha !

15            -1
~~~*#####*
"stary wislak "
Teraz dla ciebie byłoby dobrze zakończyć pisanie i pozytywne posty anulować, tak samo jak osiągnięcia w pracy, której nie było ! To będzie sukces twojego myślenia!

11            -2