Wtorek, 17 marca 2020 r.

Komunikat Ekstraklasy po decyzjach UEFA

W związku z decyzjami UEFA odnośnie turnieju Euro 2020 - Ekstraklasa SA poinformowała, że podjęte zostaną maksymalne wysiłki, aby wszystkie rozgrywki w ligach krajowych oraz europejskich pucharach zostały ukończone do 30 czerwca 2020 roku.

Jednocześnie Ekstraklasa poinformowała, że w przypadku wznowienia rywalizacji ligi krajowe będą mogły być rozgrywane w środku tygodnia, a mecze w europejskich pucharach w trakcie weekendów.

Ponadto terminy rund eliminacyjnych do europejskiej pucharów w sezonie 2020/21 zostaną ustalone w zależności od zakończeniu poszczególnych lig krajowych.

Dalsze prace i uzgodnienia terminów mają być prowadzane przez UEFA w ramach grup roboczych. Na bazie tych rozwiązań, mających wpływ na dwa kolejne sezony, Ekstraklasa wraz z PZPN i klubami będzie wypracowywać scenariusze wznowienia rozgrywek.

Źródło: Ekstraklasa SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~bronislaw
ekstraklasa poinformowała że wszystkie rozgrywki w pucharach
europejskich mają być dokończone do 30 czerwca. Może za słabo interesuję się krajową piłką, ale może mi ktoś przypomnieć które to te drużyny?

48            -7
~~~piki
@~~~bronislaw
Sąsiadka miała Europę w cenie karnetu, więc może tam pytać?

92            -3
~~~Zoltan10
Granie
Chyba ich pop.....ło, dobrze rozumiem przedstawicieli Ekstraklasy?Moją WISEŁKĘ mam oglądać w tygodniu jakieś puchary w weekendy? A ch..j mnie interesują puchary bez mojego KLUBU!

39            -29
osjan
~~~Zoltan 10
Zoltanie, odstaw to co bierzesz. Nie wpływa to dobrze na jasność myślenia. Chyba że ta 10 w nicku wskazuje na Twój wiek;-) ;-) ;-)

20            -21
~~~Zoltan10
DO Osjan
Nie wiem chłopie co Ty bierzesz , nie chodzi mi o nic innego jak tylko o to , że według Ekstraklasy naszą ligę mamy oglądać w tygodniu a mecze pucharowe, w których nie ma naszych drużyn mamy oglądać w weekendy...jakaś masakra. Wieć Ty się o co Ci chodzi. Z wiślackimi pozdrowieniami.

21            -24
osjan
~~~Zoltan 10
Właśnie usiłuję "wlecieć" o co Ci chodzi. Sytuacja jest, i to jest bezsprzecznie, w y j ą t k o w a, o tym nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Ja mogę oglądać Wisełkę w każdy dzień tygodnia, niekoniecznie w weekendy. Ekstraklasy nie wybrano na złość koledze Zoltanowi, tak samo będzie w Anglii, Hiszpanii i...San Marino. A tak na koniec, martwmy się o to, aby zaczęli grać, bo sytuacja jest taka, że co jest dzisiaj, nie musi być aktualne za tydzień. Zdrowia wszystkim życzę :-) :-) :-)

29            -8
~~~lolo
Zapomnijcie drodzy kibice
Nie będzie futbolu do 31.12.2020 roku a co będzie dalej to nie będę pisał.

14            -49
~~~eMeReS
do lolo
Do wszystkich panikarzy, wypisujących tutaj i gdzie indziej niesprawdzone w żadnym aspekcie głupoty. link » Poczytać, pomyśleć (wiem, że boli- trudno)

12            -12
~~~erwin
Już zakończone
Przypuszczam że te wszystkie rozgrywki w tym sezonie już się zakończyły. Obym był złym prorokiem.

14            -15
kazo73
PZPN
Co tu kombinować ?,Każdą ligę powiększyć o 2 zespoły awansem bez spadkowicza,i rozpoczynamy ligę od nowa !! Nawet w okresie wakacyjnym,i sprawa zakończona ....

22            -10