Piątek, 20 marca 2020 r.

Apel do wiślackich krwiodawców!

Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła Kraków zwraca się z apelem o oddawanie krwi. W obecnej sytuacji dramatycznie spadła ilość donacji, zapasy krwi kurczą się w zastraszającym tempie. Odpowiadając na apel RCKiK w Krakowie prosimy tą drogą osoby które mogą, by zgłaszały się do stacji krwiodawstwa.

Planowane akcje przed meczami z wiadomych powodów nie będą mogły się odbyć, zatem tylko w stacji będzie możliwość oddania krwi. Ten trudny czas niech będzie próbą naszej solidarności z potrzebującymi.

Wiślaccy krwiodawcy wiele razy udowodnili, że można na nich liczyć, na pewno tym razem nie będzie inaczej. W stacji krwiodawstwa, przy rejestracji, dawca może zadeklarować swoją donację na rzecz określonego klubu.

Jan Ostroga
Prezes KHDK PCK Wisła Kraków


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~HDK
członkostwo
jak można zapisać się do Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła Kraków? Jakaś strona www, adres email itp.?

12            -4
~~~rudy-100
oddawanie krwi
oddaję krew w Wadowicach - bez zgłaszania przynależności do jakiegokolwiek stowarzyszenia... bedąc kibicem Wisły mam np coś zgłosić podczas oddania krwi, że ten czyn był zapisany pod Wisełkę?

4            -3
osjan
~~~ Do poprzedników
1. Można będzie się zapisać przy kolejnej akcji organizowanej przez KHDK PCK Wisła Kraków. email. janostroga@interia.pl 2. Można zadeklarować oddanie krwi na wybrany klub dawców krwi. Tą wolę zgłaszamy podczas rejestracji w stacji krwiodawstwa niezależnie od miejsca. Pozdrawiam wszystkich, czynnych i przyszłych krwiodawców.

5            -2