Piątek, 20 marca 2020 r.

Mecze Ekstraklasy odwołane do 26 kwietnia włącznie

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu i ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, Ekstraklasa SA informować będzie niezwłocznie po ich podjęciu.

Przypomnijmy, że w pierwszym z komunikatów o zawieszeniu rozgrywek Ekstraklasa informowała, że rywalizacja nie rozpocznie się przed końcem marca br.

Źródło: Ekstraklasa SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~Ryan
Trzymanie w niepewności
W mojej ocenie słuszna decyzja, tyle że powinno już się oficjalnie zamknąć obecny sezon, nie ma co trzymać piłkarzy w niepewności. Niech skupia się na nowym sezonie, zas obecny czas mogliby wykorzystać na większą regenerację a tak mamy stan zawieszenia.

27            -32
~~~bronisław
wiem że to co powiem wyda sięniektórym niewiarygodne
ale zanim to powiem, przypomnę że 2 tygodnie temu to co się teraz dzieje też byłoby wyśmiane. Otóż wirus dopiero się rozpędza i bez szczepionki/lekarstwa nic nie wróci do normy. Najwczesniej bedzie ona okolo listopada. Do tego nikt nie bedzie gral. A itak bedzie tak ciezko ze malo kto bedzie o tym myslal. We wloszech mamy drugie wuhan, zaraz to samo bedzie w hiszpani i francji, niemczech, uk. To nie jest zaden pesymizm, wystarczy spojrzec na wykresy. Nie ma co się ludzic ze za miesiac wznowi się liga. Wielce prawdopodbne ze nie ruszy tez nowy sezon w planowanym terminie

27            -22
~~~Prawdziwa Wisła ☆
Moim zdaniem jeśli WGL się uda too
Ewentualność Max dobranie do 30 kolejki i koniec ` więc 3 pkt w 4 meczach powinny dac utrzymanie i patrząc na to że gramy z 7egła i fuul na stadionie to by nam się to opłacało i Wisełka by zarobiła na dniu meczowym i każde miejsce wyżej w tabeli to około 1.7-1.9 mil zł.. Ale z drugiej strony myślę że już w tym sezonie liga nie zagra i UTRZYMANIE JEST . Cel na kolejny sezon przed sezon przewietrzyć skład zostawić tugermana `` heberta `może wojo ` dac nowy kontrakt na 3lata zukov .. zrobić 2 nieźle transferki do klubu i lecimy po górne czesc tabeli minimum pierwsza 5ka

10            -23
~~~mix
W Niemczech pojawiają się pierwsze informacje
Że w tym roku można pożegnać się z piłką nożną.

20            -11
~~~2021r. -zostań w domu
Najpierw pożegnamy się z piłką, później z pracą,
a na koniec będziemy prosić o jałmużnę premiera i prymasa...

12            -25
~~~Czeski banan
a ty "2021r. -zostań w domu"
już pożegnałeś się z mózgiem

18            -14
~~~2021r. -zostań w domu
czeski banan, wytrzyj galoty ze strachu
bo ci cieknie już po piętach...

9            -21
~~~wieczyszc zanin
Szczepionka
Ta cała panika i pranie ludziom mózgu to podkład pod sprzedaż szczepionki. Za chwilę powiedzą że wynaleźli lek (szczepionkę) i każdy będzie miał obowiązek się zaszczepić. Firmy farmaceutyczne rządzą światem.

8            -25
~~~jazz
@~~~wieczyszczanin
Zacznij lizać publiczne kible i poręcze w autobusach, a jak nie pomoże, to poszukaj jakieś coronaparty i udowodnij że Twoja teza jest prawdziwa. Tylko po swojej akcji proszę - zamknij się w kwarantannie i nie wychodź. No i nie wzywaj pogotowia, gdy nie będziesz już mógł oddychać. Przyznamy Ci pośmiertnie nagrodę Darwina.

21            -8
~~~wieczyszc zanin
do jazz
Twój wpis nijak się ma do mojego, ale jak widać po minusach nie jesteś jedyną osobą, która lubi nadinterpretować i dopisywać historie do czyichś wypowiedzi. Szersze komentowanie "lizania kibli i poręcz", jest chyba zbędne bo jeżeli coś takiego piszesz to już znaczy, że albo coś z tobą nie tak albo tego doświadczyłeś, gorzej jeżeli robisz to często i z przyjemnością - wtedy ja zalecam wizytę u lekarza, nie na pogotowiu. Na imprezy poza meczami Wisły nie chodzę więc na koronapraty też mnie nie spotkasz.

7            -14
~~~jazz
@~~~wieczyszczanin
Drogi wieczyszczaninie. Wspomniane atrakcje są powszechne wśród młodocianych ignorantów w Internecie. W tym wśród tych wszystkich, którzy wieszczą spisek w firmach farmaceutycznych, które celowo "zaraziły ludzkość koronawirusem". Wrzuciłem Cię właśnie do tego worka, ale jeśli to pomyłka i nie jesteś zagrożeniem dla ludzkości w postaci "antyszczepionkowca" to przepraszam. Jeśli zaś jesteś (bo tak wynika z Twojego wpisu), to życzę Ci dużo zdrowia. Zwłaszcza w tym trudnym czasie.

13            -3
~~~wieczyszc zanin
do jazz
Nigdzie nie napisałem, że ktoś zaraził cały świat, ale wiem, że obecna sytuacja może być dla niektórych na rękę i ją (oby nie) wykorzystają. Może nie w takim tonie napisałem pierwszy post, jednak chodzi o to, że mam otwarte oczy i z uwagi na swoje doświadczenia (mógłbym dopisać niestety) i jakkolwiek to zabrzmi znajomość służby zdrowia (nie tylko polskiej) wiem jak duży wpływ na to co mówi nauka i co zapisują lekarze mają firmy farmaceutyczne. W wielu przypadkach metody dziś nazywane alternatywnymi czy naturalnymi z uwagi na interes niektórych grup mainstream zawsze będzie dyskredytował, nawet jeżeli są one skuteczne, tańsze i bez skutków ubocznych. Z ich autorami nawet nie podejmuje się dyskusji, nawet jeżeli popierają je badaniami naukowymi. Takie działania prowadzą do patologii, które można podpiąć pod jak to nazwałeś teorie spiskowe. Gdzie jest granica, po której przekroczeniu patologia staje się faktem nie wiem, ale nie raz już słyszałem, że została przekroczona. Jeżeli chodzi o koronawirusa to dziś zaczyna się mówić o konieczności zaszczepienia wszystkich, i mówi się to w sytuacji gdzie choruje ułamek procenta populacji, w sytuacji gdzie na grypę i inne choroby umiera co roku wielokrotnie więcej osób. Ja w takiej sytuacji wyciągam swoje wnioski, każdy może inne, ale jeżeli ja jestem antyszczepionkowcem (choć uważam, że nie jestem) to ci, którzy dyskredytują mówiących "da się inaczej i taniej" są naiwni i oby na ich nieszczęście granica nie została przekroczona. Ja nie wiem "jak jest lepiej" bo nie jestem ani naukowcem, ani lekarzem, ani ekspertem czy znawcą jakiegoś tematu jednak uważam, że z każdym należy rozmawiać, a jeżeli się tego nie robi to zaczynam się zastanawiać.

8            -7
~~~jazz
@~~~wieczyszczanin
Czyli co? Inżynier Zięba? I jednak jesteś antyszczepionkowcem? PS. COVID-19 to nie jest grypa. Co widać niestety we Włoszech, Hiszpanii, a za chwilę w reszcie Europy, która problem zbagatelizowała i bagatelizuje nadal :-(

7            -6
~~~wieczyszc zanin
do jazz
Nie wiem czy Zięba, ale jak piszesz zapewne prześmiewczo "inżynier" od razu przypomina mi się program polsatu, w którym dziennikarka wielokrotnie to podkreślała, a czy tytuł decyduje o wiedzy człowieka? Moim zdaniem niekoniecznie. Lekarz jak mechanik, są lepsi i gorsi, tak samo jak są pasjonaci naprawiający samochody w garażu i potrafiący to zrobić lepiej niż tzw. profesjonaliści i uważam, że można to przełożyć na każdą dziedzinę, również medycynę. Inny przykład - wielu znakomitych aktorów bez szkoły aktorskiej jest dyskredytowanych przez środowisko. Nie śledzę "inżyniera Zięby" jednak widząc, że ktoś (dziennikarka, Ty i zapewne wiele innych osób) skupia się na jego tytule, a nie na tym co mówi to zaczynam się zastanawiać dlaczego nie weryfikują słów takich ludzi tylko na siłę "inżynier", "inżynier", "inżynier". Co do bycia lub niebycia antyszczepionkowcem to odpowiedz znajdziesz w moim poprzednim poście. Covid-19 to nie grypa, ludzie to bagatelizują co również uważam za błąd, ale nie zmienia to faktu, że i tak na grypę i inne znane od lat świństwa każdego roku umiera znacznie więcej osób niż umrze z powodu koronawirusa. Zdrowia!

7            -6