Piątek, 20 marca 2020 r.

Wiślacy nadal trenować będą indywidualnie

W związku z pewnym już przedłużeniem przerwy w rozgrywkach ligowych w Ekstraklasie co najmniej do 26 kwietnia br. - piłkarze krakowskiej Wisły otrzymali prolongatę swoich treningów indywidualnych. Te potrwają do końca bieżącego miesiąca.

Następnym krokiem powinien być powrót do zajęć w małych grupach, jednak decyzje będą podejmowane na bieżąco - podała oficjalna strona internetowa naszego klubu.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Dziczek
Czy wiemy jak tam Alon Turgeman i reszta?
Jak tam walka z kontuzjami i urazami? Chłopaki dochodzą do siebie?

31            -5
~~~Aaa
Kontuzje
Czy nasi kontuzjowani zawodnicy się już wykurowali? Wiadomo cokolwiek na temat Turgemana?

26            -7
~~~T24
Wisła
Jeżeli rozgrywki nie rusza 1-15 mają sezon można zakończyć z wynikami obecnymi bądź z poprzedniego sezonu. W przeciwnym razie granie na siłę oznaczało by mecze dla drużyny co 2,3 dni przez miesiąc. Mając na uwadze jeszcze terminy P/P i termin rozpoczęcia sezonu 2020/21. Każdy dzień to duże opóźnienia. Wirus to nie plama która można szybko usunąć trzeba być przygotowanym na wszystko.

20            -9
~~~*#####*
Ręce opadają. O czym będzie pisał " stary wiślak " ?
Będzie nuda i brak wykładni co dalej robić. A tak liczyłem na jego spostrzeżenia i pomysły. Teraz co będzie krytykował ? Bakterie ?

16            -35
~~~kazek
@Dziczek, @Aaa
Alon miał pauzować co najmniej 5-6 tygodni, a kontuzji nabawił się pod koniec lutego. Nie wiem nic na pewno, ale myślę, że jeszcze nie wrócił do treningów. Jeśli wszystko przebiega zgodnie z planem, to myślę, jeszcze ze dwa tygodnie co najmniej by wrócił do lżejszych zajęć, a potem na pewno jeszcze trochę, by zdążył wrócić do pełnego obciążenia. Krzysiek Drzazga - tego nie wiem, ale ponoć wszystko szło zgodnie z planem a może nawet delikatnie lepiej, więc może jeszcze wróci do zajęć w tym sezonie(o ile będziemy kończyć sezon). Lubomir Tupta raczej nie odniósł poważnej kontuzji, więc podejrzewam, że po urazie nie ma śladu. Paweł Brożek - ponoć był bliski powrotu w momencie przerwania sezonu, więc myślę, że już doszedł do siebie. Dawid Niepsuj - tutaj mamy 3 tygodnie od złamania, a ponoć przerwa miała być ok 6 tygodni, więc na niego musimy wciąż czekać. Inna sprawa, że po czymś takim lepiej by nie spieszyć się zanadto, tylko dać czas na zrośnięcie się wszystkiego

20            -7
~~~VVV
stary hejterze i trollu !
Nie stać cię na żaden komentarz tylko na minusowanie. *#####* miał rację. Twoja inteligencja tylko do tego się ogranicza. Na więcej cię nie stać. Czekam na ciekawy komentarz !

7            -1