Wtorek, 24 marca 2020 r.

Komunikat Wisły Kraków SA dotyczący programu oszczędnościowego

W związku z sytuacją panującą na świecie, który ogarnięty jest pandemią koronawirusa, piłkarze oraz trenerzy Wisły Kraków SA wystosowali komunikat dotyczący wprowadzenia programu oszczędnościowego.

Oto jego treść:

W obliczu ogarniającej świat oraz Polskę pandemii i związanych z nią finansowych turbulencji chcemy poinformować, iż jesteśmy gotowi na działania mające na celu uchronić nasz Klub przed utratą płynności.

Wisła Kraków jest dla nas, tak samo jak dla setek tysięcy kibiców, czymś więcej niż tylko miejscem pracy. Pokazaliśmy to zaangażowaniem na boisku, podnosząc się wspólnie ze strefy spadkowej, pokażemy to również poza boiskiem, ponosząc solidarnie część kosztów ogarniającego nas kryzysu.

Zarówno drużyna, jak i sztab szkoleniowy wyrażają gotowość do uczestnictwa w programie oszczędnościowym w zakresie ustalonym z władzami Klubu i władzami polskiej piłki.

Jednocześnie apelujemy o przestrzeganie zasad walki z epidemią. Zostańmy w domu! Im bardziej zdyscyplinowani będziemy dzisiaj, tym szybciej zdusimy rozprzestrzenianie się wirusa i tym szybciej będziemy mogli wrócić na boiska.

Za drużynę i sztab szkoleniowy Wisły Kraków
Jakub Błaszczykowski, kapitan
Artur Skowronek, trener

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

~~~Rumcajs
Wow! Panowie! Czapki z głów!
Wielka Wisła! Wielka drużyna!

182            -3
~~~Johny Walker
Mimo problemów dookoła, musimy dać radę.
Wisła to polska historia futbolu, od ponad 114 lat. Bardzo odpowiedzialna decyzja. Szacunek dla piłkarzy, trenera, działaczy i Zarządu. Wszystkim życzę dużo zdrowia i kibicom także, aby problemy zdrowotne wszystkich omijały. Do zobaczenia na R22 !

132            -4
pitt12386
AVE WISŁA !
nigdy nie zginie !

105            -4
~~~ts_maciek
...
Jesteśmy społecznością z wielkim poczuciem odpowiedzialności. Od kibiców, poprzez piłkarzy i "Trio". Z tego powodu także warto być Wiślakiem.

110            -3
osjan
#NIGDYNIEZGINIE
Już tylko 19 dni do końca akcji. Nie osiągnęliśmy jeszcze połowy, wpływy wyhamowały od jakiegoś czasu. Nie będziemy prawdopodobnie w tym sezonie na żadnym meczu, zatem wpłaćmy chociaż tą "stówę"! Nie wychodzimy do pubu, nie wydajemy na kino, i inne rozrywki, niektórzy zaoszczędzą na "tacy" w kościele. Pomóżmy naszej Wiśle, a tak naprawdę sobie samym. Bo jeśli nie Wisełka, to co?

119            -7
~~~Elwin
Kolejna odsłona drużyny z charakterem
Tak sie buduje jeszcze bardziej szacunek u kibiców . Oczywiście ten szacunek zawsze jest bez wzgedu na wyniki , na dobre i złe . To sprawia ze Wisła jest wyjątkowa i magiczna . Kazdy kto jest z nia bez wzgledu na wyniki w trudnych momentach bedzie mogł z czystym sumieniem przyjść na stadion jak wrocimy na szczyt tam gdzie nasze miejsce

74            -3
~~~Marion
Jesteście Wielcy
Duma mnie rozpiera,ze moge być kibicem takiego klubu jak Wisełka.

87            -6
~~~Niki
Teraz jestem pewien.
Pan Jakub Błaszczykowski jest najlepszym człowiekiem jaki mógł się przytrafić Wiśle Kraków.

87            -4
~~~rwi
kupujemy akcje i gadżety "nigdy nie zginie"
kupujmy gadżety z kolekcji "nigdy nie zginie"

69            -6
~~~mix
Czy ktoś zna
Może szczegóły jak to technicznie będzie wyglądać?

23            -4
Kosmaty
No to Wiślacy po raz kolejny dali dowód na to, że
Wisła to coś więcej niż tylko klub. Pod pojęciem "jesteśmy gotowi na działania mające na celu uchronić nasz Klub przed utratą płynności." może się kryć wiele znaczeń, od rezygnacji z części wynagrodzenia, do zwykłego odroczenia płatności/rozłożenia ewentualnych zaległości na raty spłacane w późniejszym terminie... ale niezależnie od tego co to będzie oznaczało (z pewnością będzie to jeszcze wielokrotnie omawiane zarówno wewnątrz klubu, jak i w szerszym gronie piłki krajowej i międzynarodowej), to chyba pierwsza taka deklaracja składana przez kadrę i sztab jako całość, a nie tylko pojedynczych zawodników. Swoją drogą to ciekawy kontrast do Jędrzejczyka, który stwierdził, że nie chce zarabiać mniej. O ile rozumiem postawę Legionisty (W końcu kto z nas chciałby z własnej woli zarabiać mniej? Nikt i jeśli ktoś twierdzi inaczej to jest zwykłym populistą), o tyle to nie jest normalna sytuacja, a kluby sportowe obrywają w sposób szczególny, bo wpływy drastycznie spadają, a koszty już nie i w wielu przypadkach oznacza to wychodzenie z kłopotów przez lata, a skrajnie nawet upadek. Swoją drogą myślę, że ta deklaracja to w znacznej mierze zasługa dotychczasowych działań zarządu. Piłkarze widzą, że mogą zaufać klubowi (najpierw wyrównane zaległości w wypłatach po poprzednich władzach, następnie pensje wypłacane na czas, jesienią nie zrzucanie przez zarząd winy za złe wyniki wyłącznie na piłkarzy, tylko dostrzeżenie własnego problemu z własną polityką transferową i skuteczne jej poprawienie), chcą się więc odwdzięczyć. Dzięki im za to.

40            -4
rog-mar-1986 @wp.pl
Brawo Wisła
Pozdro dla drużyny i kibiców Wisełki z zachodniopomorskiego. Tu Też są kibice Białej Gwiazdy😁

74            -2
Wojtek
Widziałem osobiście
A Sadlok w poniedziałek w Castoramie przy Sosnowieckiej na zakupach

14            -34
MISIEK_BIS
Czapki z głów
A jakie powinno być wsparcie dla drużyny? Ile akcji zostało jeszcze do nabycia ? Jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił - niech w wyjmie stówę albo dwie z kieszeni i wesprze w ten sposób Wisłę. Nasza pomoc też jest potrzebna. Nie trzeba daleko szukać - jeden przelew.

40            -7
~~~Nich
Brawo
Piękny gest. Droga redakcjo może teraz napiszmy list do platformy c+ ze skoro nie ma zamiaru zapłacić za nierozgrzane mecze, to rozumiem ze ludzie którzy wykupili c+ ze względu na ofertę ligi polskiej również nie musza płacić? Powinno to działać w dwie strony.

77            -3
hutniczek12
Wiślak..
wielki szacunek dla wszystkich .i dlatego nasza kochana wisełka nigdy nie zginie !! czy wygrywasz czy nie ......w moim sercu Wisła i na dobre i na złe .

33            -3
~~~goal
Ten "mecz" musimy wygrać!
Wygramy, wygramy, wygramy !!

14            -3