Środa, 25 marca 2020 r.

Artur Skowronek - trenerem lutego w Ekstraklasie

Wyniki osiągane przez piłkarzy Wisły Kraków w lutym bieżącego roku nie pozostały bez echa. Wiślacy zdobyli bowiem 10 na 12 możliwych punktów, dlatego też nie może dziwić, że Ekstraklasa SA poinformowała, że to właśnie Artur Skowronek otrzymał tytuł trenera lutego.

Artur Skowronek jest pierwszym szkoleniowcem Białej Gwiazdy w historii wyróżnionym tym tytułem. Wisła Kraków została zaś dzięki temu piętnastym klubem, którego trener wygrał tę nagrodę - czytamy na łamach strony Ekstraklasa SA.

Tytuł trenera miesiąca przyznawany jest na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród wszystkich szkoleniowców w lidze. Skowronek otrzymał w ten sposób 9 głosów, wyprzedzając Aleksandara Vukovicia z Legii (6 głosów) oraz opiekuna Lecha - Dariusza Żurawia (1 głos).

Źródło: Ekstraklasa SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Elwin
A wybitny trenejro z Czestochowy bez żadnego głosu
Przeciesz ten gladiator , wirtuoz Polskiego futbolu dokonczył by ekstraklase nawet po trupach . Klub z Czestochowy wpadli na nastepny genialny pomys zeby wszystkie 16 klubow dograło sezon na jednym stadione i zostali odizolowani od wszyskich . Jak ktos rozdawal rozum to napewno nie było tam Papszuna i reszty bandy herosów . Ps. Wielkie gratulacje dla trenera .

36            -5
~~~z Podhala
Gratulacje Panie trenerze!
Bardzo miło czytać takie informacje. Jednak patrząc po ilości komentarzy, jak nie ma słowa Korono, to już nikomu nie chce się czytać. Przykre...

59            -3
Kosiarz
Wielkie gratulacje!!
Dla Trenera i jego Wspaniałej Ekipy!! Żeby poczynić zadość kibicowi z Podhala " to mam nadzieję, że nowym sezonie powalczymy o KORONĘ Mistrza Polski !!

52            -1
~~~T24
Wisla
Brawo. Gratulacje trenerze!! Cieszę się że jest Pan z Nami!!

34            -3
wilkrobert13 2
Brawo!
Gdyby nie trener i jego dzielna załoga dzisiaj bylibysmy na miejscu spadkowym i zastanawialibyśmy się czy już spadliśmy czy jeszcze nie...:-)

29            -2