Czwartek, 2 kwietnia 2020 r.

Kibice Wisły kupili akcje klubu już za 2 mln złotych!

W bardzo trudnym dla nas wszystkich czasie kibice krakowskiej Wisły znów stają na wysokości zadania. Właśnie przed chwilą przebili bowiem barierę 2 milionów złotych, które wydali na akcje klubu! Te nabywać można za pomocą platformy Beesfund!

Do końca tego wezwania pozostało już tylko 11 dni i do nabycia wciąż pozostają papiery wartościowe za 2,28 mln złotych.

I choć w obecnej sytuacji o wiele trudniej w domowych budżetach o takie inwestycje, to każdego chętnego do tego, aby zostać współwłaścicielem "Białej Gwiazdy", zachęcamy do odwiedzenia strony: akcjewisla.pl »


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

Kosmaty
Ostatnie dni bardzo powoli szło do góry, ale wczoraj po
ogłoszeniu wiadomości na temat porozumienia i uruchomieniu procedury przejęcia klubu sprzedaż ruszyła do przodu. Wciąż nie za szybko, ale znacznie szybciej niż w ciągu ostatniego tygodnia ;) Oby tak dalej, choć zapewne i tak by sprzedać wszystko trzeba będzie przedłużyć termin końca emisji. Nie wiem czy to możliwe i jeśli tak to czy procedury, przez które klub musiałby przebrnąć byłyby skomplikowane, ale wierzę, że mimo ogólnej sytuacji możemy wykupić wszystkie akcje... potrzeba tylko więcej czasu (na chwilę obecną mamy już połowę celu, ale zajęło to 2/3 przewidzianego czasu emisji, a patrząc na wykres pierwszy dzień był super, a w kolejnych przyrosty były już stosunkowo małe).

57            -6
kibic z daleka
Dobre wieści
Teraz powoli, ale systematycznie będzie miało miejsce odbudowywanie potęgi naszej Wisełki!

63            -4
wosiek1
Teraz
Nie miejcie mi za złe tego wezwania. To nie ironia. Kupujmy akcje teraz, póki jeszcze nas stać na wydanie tej stówki.

56            -4
~~~Wisla Jest Wieczna
Slaby moment - covidowy
Wiele biznesow staje w miejscu. Dlatego wynik i tak bdb.

45            -2
~~~biondi
akcje
Spokojnie...czekam na przelew i też kupuje 10 akcyjek . Będzie dobrze;-)

35            -1
Krzysiek
do Kosmatego
Weź też pod uwage, że bo dopiero wczoraj było "Matki Boskiej Pieniężnej". Może tez dlatego rosło wolniej.

34            -1
cypioorek
@Krzysiek
Weź też pod uwagę, że niektórzy mają "Matki Boskiej Pieniężnej" 10-tego. Wtedy też podskoczy ... myślę że ponad 50% się sprzeda.

31            -1
~~~Kibol z Reymonta
Gdyby je wypuscili tydzień......
wcześniej to już dawno by ich nie było w sprzedaży.Ale i tak jest ok.

31            -5
~~~krzysiekk k...
fatalny czas na to...
ludzie niepewni jutra...a kto to mógł przewidziec?wie ktos,czy jesli nie uda sie sprzedac calej emisji to można np na jesien zrobic dogrywkę?

19            -4
sk04
Dobry wynik !
W dobie koronawirusa sprzedaż jest na dobrym poziomie. Wielka szkoda, że porozumienie z TS-em przeciągało się, bo gdyby inwestorzy wiedzieli prze sprzedażą akcji, że ta sprawa jest już uregulowana, wówczas akcje chętniej byłyby nabywane :-) Biznes nie lubi zwłoki, bo ta zazwyczaj drogo kosztuje. Dzisiaj najważniejsze jest, aby dograć szczegóły w sprawach marketingowych z TS-em. Należy ten ciężki czas wykorzystać na maksa. W następnej kolejności trzeba stworzyć z prawdziwego zdarzenia sklep internetowy. Podwaliny już są to - Prawdziwa Wisła (link ») i zarabiać krocie, a jest na czym :-) Myślę, że obecnie Ratownicy są gwarantem nie tylko ciągłości Wisełki, ale przede wszystkim są wiarygodni dla biznesu i to tego na najwyższym poziomie. Mam wielką nadzieję, że Kuba uruchomi swoje kontakty z Borussią D. i powstanie z tego ciekawy projekt :-) Dla mnie, to porozumienie zawarte między S.A. a TS-em jest milowym krokiem w rozwoju Naszego Klubu :-) :-) :-)

21            0
~~~€
A to, dla pokrzepienia serc
Wiślackich oczywiście .link »

26            -2
~~~Prawda jest naga
Życie pokazało, że nie był to żart primaaprilisowy.
Więc sensacji nie było, jak niektórzy myśleli. Wiele osób wstrzymało się od komentarzy, oczekując potwierdzenia. Szkoda, że niektórzy nie wytrzymali ciśnienia i wyszli przed szereg. Tylko po co ? Bez wiary w zacny portal, lub ludzi z zarządu ?

11            -9
Krzysiek
Akcje
Czy ktoś zauważył, że dzisiaj na stronie Beesfund pozostały czas do wykupu akcji zmienił się na 65 dni? Odświeżałem kilka razy. To chyba nie błąd systemu. Ktoś wie coś więcej?

4            0