Czwartek, 9 kwietnia 2020 r.

Sprzedaż akcji Wisły Kraków SA potrwa dłużej

Zmieniona została data końcowa sprzedaży akcji Wisły Kraków SA. Pierwotnie wezwanie zakończyć miało się już w najbliższy poniedziałek, tj. 13 kwietnia br., jednak w tym momencie aktualny finał przewidziany został na 13 czerwca br.

Dotychczas akcje zostały sprzedane za dokładnie 2 mln 130 tysięcy i 700 złotych, co stanowi 49,8% emisji. I przyznać trzeba, że w tym trudnym dla wszystkich okresie - jest to wynik bez precedensu!

Dodajmy, że w tym momencie akcje kupić możecie jeszcze za 2 mln 149 tysięcy i 300 złotych.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

Kosiarz
super
do tego czasu może jakoś ludzie poogarniają kasiorkę trochę. Zdrówka wszystkim!

86            -6
Krzysiek
Wiedziałem!
Świetna wiadomość. Dobijemy do 100%

79            -5
~~~Kristof/
Czyli 100 procent jak w banku
I tyle w temacie

30            -4
kibic z daleka
Dlaczego warto
Kibice kupujcie akcje Wisły! Pomyślcie, że niedawno jeszcze na takiego Tuptę czy Turgemana nie było nas kompletnie stać. W obecnej sytuacji ich kluby macierzyste pewnie będą bardziej skore zejść z ceny. Więc jeżeli uzbieramy sporo środków, to być może będzie nas stać na tych całkiem klasowych (jak na polskie warunki) piłkarzy.

47            -7
~~~Guru^22
Trudny okres
Blokada gospodarki trwa, przedsiebiorstwa slabuja, rosnie juz lekko bezrobocie. Do czerwca ekonomia sie jeszcze na pewno nie odbije, dlatego jesli jest opcja, przedluzalbym to do jesieni. ps. swoja droga ciekawe czy za 3 miesiace ruszy nowy sezon...

14            -2
~~~Rozpierdu cha2020
powiem tak
W obliczu tego wszechobecnego zdrowotnego ciosu, przestoju w gospodarce, pewnie i niebawem wzrostu bezrobocia, nie zważając na politykę, telewizję, mędrców, którzy prześcigają się często w głupocie. Olewając temat blogerów youtuberów vlogowców itd .... którzy mają swój czas bo każdy im podnosi kliki.... jednym słowem w całym zamieszaniu, które jest negatywne dla przyszłości. Kochani Kibice Wisły mamy w tym czasie jedyną radość jaką jest powstawanie niczym Feniks z popiołów naszego KLUBU !! Mamy świetny Zarząd wkrótce Właścicieli !! Mamy Kibiców akcje, mamy cudowne Socios, mamy wreszcie poukładane sprawy okołoklubowe i topniejący dług. Mamy Akademię i prawo do nazwy :) mamy świetny sztab trenerski i oddanych piłkarzy, którzy nie narzekali jak kapitan Jagi czy gwiazdki legiuni. Maczek powiedział, że odkąd jest w Wiśle zawsze wypłata na czas !! Nawet jest pomoc Klubu dla Oldboyów. Jak ja się cieszę że w całej porażce światowej sportu jest jedna iskra pozytywna jaką jest to co nas spotyka w 2020 roku na R22 !! Pewnie wielu z Was kłóci się z kobietą bo się spędza kawał czasu tylko z nią, nie ma knajpy piwa meczów kolegów. Wierzę, że ten czas i nowe otwarcie da nam wiele radości jeszcze w tym sezonie! Każdy liczy oszczędności, jasne będą topnieć :( ale Kochani Ci których stać, którzy mają a wiedzą że w tym roku wakacje odpadają, knajpy grile imprezy w ciągu 2 miesięcy OUT, KUPUJMY te akcje nawet po 1 ale kupujmy. Wisła TO nie jest klub to jest NASZE ŻYCIE MIŁOŚĆ RADOŚĆ STAN UMYSŁU I NADZIEJA NA LEPSZE DNI !! :D pomóżmy nam likwidować dług i rosnąć w siłę. Wszystko się ułoży ... mamy KUBĘ, JARKA, TOMKA, DAWIDA i PIOTRKA którzy są warci wiele więcej niż rząd Bońki, strejlauy, i reszta klubów ... ja tam wierzę, że Olek zostanie, będzie Klauzula i kiedyś pokaźna wpłata, że najlepsi zostaną, bo grzech stąd odchodzić... a wkrótce w Akademii pracować będzie może Głowa Brozio Boguś czy Wasyl... a w 2018 byliśmy w tak ciemnej du...ie że aż strach. Powiem więcej niebawem wielu będzie chciało do nas przyjść :D może i Marcelo wróci, może Kobra .... kolejka zakochanych w Wiśle wiernych obcokrajowców ! i pamiętaj jesteś KIBICEM właśnie takiego jedynego KLUBU w POLSCE !! Nie spiernicz tego, bądź dumny i dorzuć coś od siebie.... POZDRAWIAM ZDROWYCH !!Wesołych Świąt :)

45            -2
~~~Mm80
Normalnosc
Jak juz wrócimy do normalności to kupię kolejne 😊

7            -2
~~~Juan
Super
Nie mogę o sobie powiedzieć że jestem milionerem, ale chociaż jedną akcję dzisiaj kupię (taki osobisty prezent na święta). Może nie dużo, ale jak każdy dołoży cegiełkę to uda się zebrać całą kwotę. Wisla mimo kryzysu zaczyna się odradzać, trzeba tylko pomóc właścicielom w tym trudnym okresie. Wesołych świąt Wielkanocnych! 😀

11            -2