Piątek, 10 kwietnia 2020 r.

Kolejna bariera przekroczona!

W aktualnie trwającym wezwaniu do nabycia akcji Wisły Kraków SA "pękła" kolejna bariera! Dziś przed południem 50 procent dostępnych akcji spółki znalazło już bowiem swoich nabywców! Przypomnijmy, że nabyć możecie wiślackie papiery wartościowe o łącznej wartości 4,28 mln złotych, a dziś udało się ich sprzedać już za kwotę ponad 2,14 mln.

Przypomnijmy, że całość wezwania potrwać ma do połowy czerwca br.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

osjan
Brawo!
Brawo My! Jeszce niedawno nie byłem pewny że uda nam się "dobić" do połowy sumy. Dzisiaj jestem przekonany, że zważywszy na sytuację, będzie co najmniej 75%. Zdrowia dla wszystkich!

66            -1
~~~Jarek
Zza bramki
To nie czas na dywagacje , zakup akcje ! I będzie kasa na asa , Al(a)ona Turgemana !

36            -5
~~~Mm80
Jak odebrać
Jak wrócimy do normalności prócz tego co już mam wezmę jakiś pakiecik tylko jak je później odebrać?

4            -15
Adam1906
Emisja akcji
Dobrze, że przedłużyli możliwość zakupu akcji. Mam 2 miesiące więcej, żeby namówić dziewczynę do zakupu. Tłumaczę jej, że gdyby nie Wisła to nie miałaby dwóch godzin w tygodniu, kiedy ja oglądam mecz (jestem z Warszawy, więc niestety zostaje TV), żeby bezmyślnie popieprzyć z psiapsiółą przez telefon albo łazić bez celu po sklepach. A skoro tak to chyba Wiśle się też coś od niej należy ;-) :-)

33            0
~~~radek1412
Akcje
śmieszy mnie postawa kibiców,zaraz jak odwołali mecz z legią,że niby miał być przy pustych trybunach to miała być wielka akcja kupna wirtualnych biletów,aby pomóc klubowi,a teraz jak można wykupić akcje spółki to niespełna 7tyś kibiców je wykupiło,sorki 100 złotych co to za kwota? ile w miesiącu przepalicie albo przepijecie? Kupujcie akcje by wspomóc klub,tylko WISŁA

35            -6