Sobota, 11 kwietnia 2020 r.

Zdrowych Świąt!

Za życia niemal każdego z nas takich Świąt Wielkanocnych jeszcze nie było. Tym razem nie spotkamy się bowiem ze swoimi najbliższymi, aby nie narażać ich na niepotrzebny kontakt, który w trakcie panującej pandemii może być niestety groźny. Obecna sytuacja zmieniła bowiem wszystko co dotychczas znaliśmy, dlatego też zamiast tradycyjnych "Wesołych Świąt", tym razem życzymy Wam przede wszystkim "Zdrowych Świąt"!

Życzymy Wam, żebyście spędzili je rozsądnie, tak aby nie narażać na szwank zarówno swojego zdrowia, jak i zdrowia innych! Bo też tylko to sprawić może, że takie Święta, jakie znamy od lat, spędzać będziemy mogli z naszymi najbliższymi jeszcze wiele razy.

Tym razem cieszyć się więc z wolnego czasu będziemy inaczej, bo też wielu z nas ma go być może ostatnio aż nadto, ale też mamy się nad czym zastanowić i w codziennym biegu, który towarzyszył nam w ostatnich miesiącach, przyszło nam niewątpliwie solidnie zwolnić.

Świat na swój sposób niemalże się bowiem zatrzymał, więc i nam wypada się do tego przystosować, licząc zarazem, że tylko mądrość każdego z nas sprawić może, że pandemię, która na całym świecie zdziesiątkowała już wiele rodzin, uda się zablokować!

Bo też tylko dzięki odpowiedzialnej postawie wrócić będziemy mogli do życia, które znamy. A że Święta Wielkanocne to właśnie zwycięstwo życia, więc tym bardziej wypada je szanować!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

wilkrobert13 2
Z okazji Świąt Wielkanocnych!!
Pozdrowienia dla kibiców Wisły z redakcji oraz dla Nas wszystkich by Wisła Nasza rosła w siłę i w tej lidze zamieszała!Duzo zdrowia poza tym!Powrotu piłkarzy na muray oraz Nas na trybuny!:-)

41            -2
~~~OLD KIBIC WiSLY
Spokojnych Świąt oraz bardzo dużo zdrowia,
życzę, zarządowi, piłkarzom, trenerom, wszystkim kibicom wspierającym i oddanych Wisełce, Szanownej Redakcji, oraz szybkiego powrotu zawodników na murawę, a kibicom na trybuny.

36            -2
~~~jp53
ZDROWIA
I wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych dla wszystkich sportowców,trenerów,dzia łaczy,pracowników oraz sympatyków BIAŁEJ GWIAZDY życzy kibic od 60 lat.

37            -3
Niewierny Tomasz
Emaus
Tej tradycji mi będzie najbardziej brakowało :-(

9            -4