Poniedziałek, 4 maja 2020 r.

Piłkarze Wisły oraz sztab po testach na koronawirusa

Jak nasz klub poinformował na łamach jednego z portali społecznościowych - piłkarze oraz sztab "Białej Gwiazdy" przeszli dziś testy na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Wyniki będą znane w przeciągu około 24 godzin i jest to niezbędny element planu, który umożliwić ma wznowienie pod koniec maja rywalizacji w rozgrywkach Ekstraklasy.

Każda z drużyn podobne testy przejść będzie musiała jeszcze raz, co ma mieć miejsce w dniach od 27 do 28 maja.

Jeśli wyniki testów okażą się negatywne - od 29 maja piłkarze będą mogli wrócić do gry. Oczywiście o ile sytuacja epidemiczna w Polsce nie ulegnie w tym czasie pogorszeniu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

kongo
a z innej beczki
czY Alon i Niepsuj już sie wyleczyli i bedą trenowac z druzyną? swoja droga gdzies pisano ze Alon po sezonie odchodzi czyli znowu zaczynamy szukac napastnika bo taki niezbedny.Mam nadzieję że nikt nie wpadnie na pomysł aby Brożek, Wasyl I Boguski zostali bo mimo całej sympatii i wkłdu w historię Wisły ich czas sie skończył.Za ich pensje mozna by opłacić takiego Alona.Jak chcemy cos osiagnąc to na bok sentymenty nam trzeba piłkarzy prze duze P a Alon na takiego wyglada.

43            -17
~~~Aka
Do kongo
Typie, taki Alon zagrał dopiero jeden dobry mecz i strzelił jednego gola, zastanów się co piszesz, nich skończą kiedy będą chcieli, ja ich dalej widze w Wisle.

19            -26
~~~x23g
kongo
ktos tam mowil w wywiadzie, Alon gotowy, Niepsuj bodajze zacznie wchodzic w trening

10            -2