Poniedziałek, 4 maja 2020 r.

Wisła Kraków przedstawiła plan powrotu do rozgrywek ligowych

Od wtorku, 5 maja, piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną zajęcia w kilkuosobowych grupach, które pozwolą przygotować się drużynie do planowanego wznowienia rywalizacji w Ekstraklasie. Dziś zespół oraz sztab przeszli testy na obecność koronawirusa.

Zajęcia dla piłkarzy w wąskim gronie odbywać się będą do 10 maja włącznie, jednak już od 11 maja zespół ma wrócić do treningów drużynowych.

Po nich w dniach od 27 do 28 maja wszystkie zespoły Ekstraklasy przejść mają kolejne obowiązkowe testy medyczne na obecność koronawirusa, a ich wyniki powiedzą nam, czy możliwe będzie wznowienie rywalizacji.

Restart ligi zaplanowano na termin od 29 do 31 maja, a cały sezon ligowy 2019/2020 zakończyć miałby się 19 lipca.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~arex
Bilety - ponawiam apel
Mam taką propozycję dla Zarządu i dla Was Kibiców, aby na mecze naszej Wisełki zostały wygenerowane wirtualne bilety, do zakupu przez internet. Niech bilet kosztuje minimum 20 zł, a jeżeli kogoś stać to może za ten bilet zapłacić dowolną kwotę, nie mniejszą niż 20zł. Uważam, że w tej chwili powinniśmy wspomóc klub, bo zrobił fajne zakupy i dobrze by było, aby mógł je dalej podtrzymać. Ja ze swojej strony mam wykupiony karnet całoroczny, wykupiłem pakiet akcji na ile mnie było stać i chętnie zakupię wirtualny bilet na każdy mecz majowo-czerwcowo-lipcowy . Pozdrawiam wszystkich.

99            -5
~~~morgan R22
licytacje
Proponuję (oprócz biletów wirtualnych) przed każdym meczem na R22 zrobić licytację ceny biletu pod nazwą,, Only One,,jeden kibic na jeden sektor.Sektorów na stadionie jest 11, myslę że znajdzie się w społecznosci Wiślackiej 11-stu,,Rajskich Ptaków,,którzy zapłaca 1 tys(albo wiecej) za bilet.Na C ktoś z donośnym głosem i znajomością przyśpiewek Wiślackich,reszta z flagami lub racami.

16            -6
~~~machor303
akcje klubu
a nie lepiej jest kupić akcje ? jeszcze jest sporo dostępnych, przynajmniej coś z tego by było

37            -2
~~~WisłaNaZa wsze
arex
Dobrze gadasz chłopie. Na pewno nasi nowi właściciele o tym już pomyśleli i mają pomysł jak to zrobić.

29            -5
~~~Yaro
Popieram zakup akcji
Ja popieram zakup akcji... Może niech każdy kupi po jednej sztuce i w ciągu tygodnia wszystkie by się rozeszły. Gratulacje dla tych którzy już kupili, i prośba żeby kupili jeszcze jedną... A ci którzy nie kupili to uważam że jest teraz dobry moment żeby to nadrobić. Daliśmy radę z rozbiciem bandy sępów, uratowaliśmy NASZ KLUB... POKONAMY RAZEM KORONKĘ i znów będzie NORMALNIE, i znów przyjdziemy na NASZ STADION patrzeć jak gra NASZA KOCHANA WISEŁKA!! CAŁA WIELKA WISŁA ZAWSZE RAZEM!!

20            -4
bombardier_k
Kontrakty lub wypożyczenia -
- wielu zawodników obowiązują do końca czerwca, a Wisła ma grać do drugiej połowy lipca, zgodnie z ramowym planem rozgrywek. Co będzie, jeśli nie da się przedłużyć tych kontraktów krótkoterminowo? Co z wypożyczonymi zawodnikami? Jakie jest stanowisko zarządu w tej kwestii?

11            -2
Pompucjusz
Pomysły
A ja do fajnych pomysłów poprzedników (szczególnie wirtualny bilet!) połączyłbym z możliwym streamem! Tzn. kupujesz bilet na mecz by wejść na jakąś platformę i oglądasz wspólnie w kilka tysięcy ludzi mecz. Takie "wirtualne mecze" - czyli transmisje online robione oficjalnie przez Klub mogłyby być poszerzone o zaproszenie własnych komentatorów z klubu. Np. Arek Głowacki, nasz spiker i Mariusz Jop mogliby komentować mecze na żywo, + jacyś okazjonalni goście. Jakby się dało taki mecz za 20 zł obejrzeć, to stawiam whisky, że 10 000 ludzi by regularnie tak oglądało. A z Canal+ pewnie da się dogadać na wykup prawa do streamu takiego meczu

9            -3
~~~kibol_lud ojad
Propozycja
Wirtualny bilet mógłby dawać możliwość obejrzenia transmisji meczu np. przez Youtube + oczywiście wjazd do transmisji dla posiadaczy karnetów.

1            -9
~~~radek1412
bilety
znowu ta śpiewka z wirtualnymi biletami,a akcje dalej niewykupione,śmieszy mnie to lepiej kupić akcje i to jak najszybciej.Tylko WISŁA

5            -2