Poniedziałek, 25 maja 2020 r.

Wznawiamy ligę - nowe możliwości dla kibiców

Po dwunastu tygodniach przerwy piłkarze Ekstraklasy wracają do gry. Pierwsze mecze po restarcie rozgrywek w naszym kraju odbędą się już w najbliższy piątek, ale niejako wstępem do tego będą już we wtorek i w środę spotkania Pucharu Polski.

Kibice sportowi z niecierpliwością czekają oczywiście na wznowienie rywalizacji, a że na razie spotkania odbywać się będą bez udziału kibiców, więc warto nadmienić, że sporo zmian mamy na rynku dostępu do legalnego odbioru telewizyjnego Ekstraklasy w Polsce. Wszystko to za sprawą nowej usługi, którą oferuje od paru dni platforma Canal+.

Ta uruchomiła bowiem możliwość oglądania swoich kanałów za pośrednictwem serwisu internetowego ogladaj.canalplus.pl »

Co na pewno istotne - po rejestracji pierwszy miesiąc dla każdego chętnego jest darmowy, a to oznacza, że każdy będzie mógł w najbliższych dniach całkowicie za darmo przetestować tę opcję. Tym bardziej, że nie wiąże się ona z żadnym abonamentem. Można bowiem z niej zrezygnować w dowolnym momencie. Dla miłośników platform streamingowych - śmiało nową ofertę Canal+ porównać można do Netflixa. Z tą różnicą, że zamiast poszczególnych materiałów filmowych mamy możliwość oglądania telewizji.

Jednocześnie warto też dodać, że bez wątpienia korzystając z okazji, że polska liga jest jedną z nielicznych w Europie, która wznawia rywalizację, Ekstraklasa SA sprzedała prawa do oglądania spotkań do operatorów z takich krajów jak Wielka Brytania, Irlandia, Dania, Szwecja, Norwegia oraz Izrael. Poszerzono ponadto współpracę o transmisje kolejnych meczów na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~dariokr
kocham Wisłę
kocham Wisłę

30            -2
kenny30
elegancko
No i eleganckie zachowanie Canal . A Polsat Sport z jutrzejszym pucharem dalej zakodowany i tylko dla abonentów?

18            -2
~~~Darek211
Off-topic
No, już coraz lepiej ta nowa strona wygląda, fajnie bo na początku to była tragedia.

10            -3
~~~WisłaNaZa wsze
No i gitara
Czekam tylko na moment, kiedy będzie można płacić za konkretne mecze. Np. chce sobie obejrzeć Wisełke to płace i oglądam.

16            -2
~~~Pan Tarei
Pytanie techniczne
Aby się załapać na ten okres próbny trzeba zapłacić 1 zł podając tym samym numer swojej karty. Aby wszystko zadziałało trzeba pozaznaczać wszystkie zgody, wśród których jest również ta na comiesięczne obciążanie podanej karty "normalną" kwotą za wybrany abonament ( w naszym przypadku - "sport" za 50 zł miesięcznie). Jak się wyplątać w tego comiesięcznego obciążenia kwotą 50 zł PRZED pierwszym obciążeniem? Gdzie jest ew. błąd w moim rozumowaniu ( które mówi, że będzie ciężko to zrobić)?

15            -6
~~~Dziki
Do @Pan Tarei
2 minutki szukania i wszystko jasne: "Klient może w dowolnym momencie Okresu Promocyjnego zrezygnować z odnowienia Usługi poprzez złożenie odpowiedniej dyspozycji na swoim Koncie w Serwisie CANAL . W takim przypadku Usługa zakończy się wraz z upływem Okresu Promocyjnego bez pobrania jakiejkolwiek Opłaty." Zrodlo link »

7            -4
~~~arex
Wirtualne bilety
Co z wirtualnymi biletami ? Podobno Lechia już wprowadziła takie.

8            -3
kitsun
@ ~~~Pan Tarei:
Na Netflixie do niedawna działało to tak samo i był to bardzo prosty proces. Po pierwszym zalogowaniu wchodziłeś w ustawienia konta i klikałeś "Anuluj Subskrypcję" i miałeś do końca próbnego miesiąca ważne konto, ale po miesiącu Ci nie pobierali pieniędzy i usługa przestawała działać.. Kartę podajesz, ponieważ mail i telefon to żadne ograniczenie w tworzeniu kont. Dodatkowo jeśli podasz kartę to są szanse, że jak Ci się spodoba, to zostawisz i przedłużysz abonament (główny cel miesiąca testowego) lub zapomnisz. Jeśli przy rejestracji nie podajesz karty, to szanse, że ją podasz po skończeniu abonamentu są żadne.

7            -1
~~~kibic357
oglądaj canal plus
Jak dobrze zrozumiałem , to promocja ta jest przeznaczona dla osób posiadających abonament Canal bez pakietu sport. W komentarzach mowa o nr karty klienta , która to jedynie abonenci Canal posiadają . Nie jest to jednak nic rewelacyjnego dla pozostałych.

8            -3