Wtorek, 26 maja 2020 r.

Wisła uruchomi sprzedaż wirtualnych biletów

Jak w wywiadzie na łamach oficjalnego serwisu naszego klubu powiedział prezes Dawid Błaszczykowski - "Biała Gwiazda" wprowadzi dla swoich kibiców opcję sprzedaży wirtualnych biletów. Te można będzie nabyć nie tylko na spotkania domowe, ale też te wyjazdowe.

Taka forma sprzedaży wejściówek zostanie uruchomiona już w tym tygodniu i w pierwszym etapie zakupić będzie można "wirtualne bilety" na spotkania z Piastem Gliwice, Legią Warszawa oraz z Rakowem Częstochowa.

Mamy świadomość, że ze względu na koronawirusa kibice nie będą mogli zapełnić stadionu przy R22 podczas rywalizacji z Wojskowymi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykupili wszystkie 33 000 wejściówek - albo i więcej - w ramach wirtualnego stadionu - powiedział Dawid Błaszczykowski.

Dodajmy, że koszt jednej wirtualnej wejściówki to tylko 19,06 złotych. W sprzedaży nie będzie limitów i każdy zakupić będzie mógł dowolną liczbę takich biletów.

Jednocześnie prezes Wisły poinformował, że klub pracuje nad rozwiązaniem dla posiadaczy karnetów, którzy choć za wejście na mecze bieżącej rundy zapłacili, to z racji epidemii nie mogą zjawić się na stadionie.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~kazek
No i pięknie. Takie niewielkie kwoty, ale wpłacane wielokrot
A i budżetu domowego nie nadszarpnie i tych, którym się nie przelewa, a chcą pomóc :)

36            -4
kibic z daleka
Super sprawa!
Pan Dawid zaczyna prezesurę bardzo pozytywnie! Nie ma gadania, że się nie da, albo nie ma czasu. Załatwił kwestię z Majchrowskim, załatwił wirtualny stadion. Słuch głosu kibiców. Oby tak dalej. Tylko tej drużyny rezerw szkoda. Wykupujemy biletów w opór!

35            -4
~~~pawelkape r1
Bilety
To bracia na mecz z Legią ma być komplet wykupiony

41            -6
oldboy wawel
Pokażemy
Wszystkim kto ma najwięcej kibiców. Brawo Panie Prezesie.

33            -3
Kosiarz
karnet
mam karnet i nie oczekuję specjalnego traktowania (choć jak to będzie coś w rodzaju "miły gest" niekoniecznie skutkujący np. niższą ceną na karnet kiedy będzie możliwy do zrealizowania, jak będzie coś takiego to pewnie i tak różnicę wrzucę z powrotem na Wisłę :-)) Wirtuale pewnie będę kupował choćby tylko dlatego, że wybierając się na mecz i tak taką kasę (minimum) bym wydał. WISŁA NIE ZGINIE - NA WIERZCH TABELI WYPŁYNIE !

30            -6
~~~ts_maciek
Jasne, że trzeba próbować, ale...
W obecnych czasach zapełnienie stadionu w ten sposób nie jest możliwe, przy takiej cenie. Gdyby można było zapłacić za bilet do wyboru 5, 10, 19,06 zł, i każdy decydował sam, to rozumiem. 20 zł za bilet, gdy najtańszy rzeczywisty kosztuje 30 (?) to marketingowo nie przejdzie. 5x33 tys. PLN- mamy wtedy gwarancję kupna wszystkich biletów i 165 tys. za mecz w klubowej kasie

11            -26
~~~M-ce
sporo zarobimy
Wisła na tych wirtualnych biletach naprawdę sporo zarobi . By uzbierać MILION ZŁ ! wystarczy sprzedać 52465 biletów z tych 4 meczy wystarczy średnia 13 116 a to będzie tylko 4 z 11 pozostałych . Mała ciekawostka Wisła Płock też wprowadziła wirtualne bilety za 5 zł , piwo , kiełbaska , frytki po 1 zł po pierwszym dniu uzbierali tylko 3621 zł . Jeśli nasi włodarze sprzedadzą tyle biletów co oni w tym czasie 558 zarobimy na tym 10635 zł Myśle ze na tych wirtualnych biletach zarobimy ponad 2 miliony zł

16            -4
~~~xscorpiox
Wirtualne Bilety - do zarządu
Uważam, że to super inicjatywa ale po raz kolejny wynika z tego, że klub chce "coś" od kibica a nie oferuje nic w zamian. Fajnie, że można się z klubem utożsamiać i mu bezgranicznie pomagać ale kibic to kibic i coś klub zawsze powinien mu zaproponować w zamian. Może po powrocie do normalności po całej tej sytuacji z pandemią, każdy kibić który kupi 3 a może 5 wirtualnych biletów, dostanie jeden normalny bilet na dowolny mecz ligowy u siebie gratis. Kibic to nie jest dojna krowa z portfelem bez dnia, który robi wszystko całkowicie bezinteresownie. Dodatkowo jakakolwiek nagroda dla kibica może tylko spowodować to, że akcja może udać się lepiej, na większą skalę.

19            -10
GrzegorzS
Taka zagadka, od następnego tygodnia
będa się w Polsce mogły odbywac wesela i to nawet powyżej 100 osób byleby sala była duża w to są wliczane powierzchnie korytarzy, altan itp. Ma byc po 4 m kwadratowe na osobe. Jak to się ma do nie wpuszczania na stadiony kibiców, czy tu nie mozna zachowac tych czterech metrów. Co więcej wesele to kilka godzin zabawy tańców bliskości jedzenia picia, itd. Na stadionie nie trzeba jeśc pic, nie trzeba sie macać obcałowywac tańczyć. mozna spokojnie stać po te 2 metry jeden obok drugiego a wliczając powierzchie urzytkowe to przy R22 spokojnie zmieści się i z 15 000 widzów nie łamiących zakazów. Można dezynfekowac ręce można mieć te całe maseczk (na weselach nie będzie trzeba ich nosić). Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego można będzie robic wesele na 200 osób a meczu nie będzie można zobaczyć na stadionie w obecności niech juz będzie np. 7000 widzów mających karnety na R22?

20            -9
~~~n3ph
kibice na stadionie
wierzcie dalej w fałszywą epidemie to jeszcze przez rok na stadion nie wejdziemy.....

12            -39
~~~RyszardiH iacynta
Super sprawa
Super sprawa każdy pomoże, bo kwota fajna lepiej dać 20 zł niz kosztując 50 nie dać nic

10            -3
~~~WisłaNaZa wsze
Super!
Na mecz z Legią trzeba będzie pobić rekord frekwencji! Może 50 tys?

12            -3
~~~roman_c
Ale co..
Ale co daje taki bilet... poza satysfakcją i wsparciem klubu, Myślałem, że będzie bardziej kreatywnie. Kibice Schalke mogą wykupić za 100E swoje duże zdjęcie i umieszczenie na krzesełku w czasie meczu. Może by stworzyć zakładkę w stronie wisły gdzie można by zobaczyć swoje zdjęcie i innych na trybunach wirtualnych czy cóś podobnego, wtedy kibice pchali by dzwiami i oknami za te 19.06 zeta.

3            -2