Piątek, 29 maja 2020 r.

Klasyczna wersja strony rozszerzona o newsy i komentarze

Uprzejmie informujemy, że w klasycznej wersji naszej strony dodaliśmy możliwość przeglądania newsów w poprzedniej szacie graficznej.

Ponadto uruchomiona została możliwość dodawania komentarzy, tutaj jednak skorzystaliśmy już z naszego unowocześnionego systemu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~czeno
redakcjo :)
Prosze dodajcie jeszcze na klasyczną wersję licznik akcji ;)

22            -4
~~~kotle06
Powrót do przeszłości
Dobry ruch. Trochę to trwało, ale dobrze, że jest efekt. Jeszcze można ten "unowocześniony system" zamienić na stary, ale i tak jest już o niebo lepiej. Nie znalazłem też nigdzie możliwości dodawania komentarzy dla zalogowanych uczestników, jak to było w starej wersji. Chyba, że logowanie jest gdzieś zaszyte. "Super nowoczesną" stronę już usunąłem z zakładek na zawsze.

10            -6
Kosmaty
W kwestii dodawania komentarzy:
Zniknęła bardzo przydatna funkcja, chodzi o odpowiadanie konkretnym osobom, wcześniej wystarczyło kliknąć w nick autora posta dod którego się odnosimy i nick ten był z automatu kopiowany do tytułu pisanej przez nas wiadomości. To było bardzo przydatne, zwłaszcza przy newsach pod którymi było wiele komentarzy, to znacznie wygodniejsze niż ręczne kopiowanie i przewijanie. Zwłaszcza jeśli w ramach jednego własnego komentarza chcemy odnieść się do komentarzy kilku użytkowników. Niech redakcja pomyśli nad przywróceniem tej funkcji, szczególnie, że nowa strona ma być przyjazna dla urządzeń mobilnych, a szczególnie tam brak tej funkcji jest uciążliwy.

11            -2
~~~Sxa
Ogolny
To cieszy, że bez komplikacji będzie właściwe miejsce na polemikę. Dziękujemy, widać że klub nie przespał przerwy... Rośniemy

3            -4
~~~Bagoo
GJ!
Szacun Panowie, teraz stara strona rządzi!

3            -1