Czwartek, 4 czerwca 2020 r.

Paweł Brożek przeszedł operację złamanej ręki

Jak na Twitterze poinformował nasz klub - Paweł Brożek jest już po operacji złamanej ręki, którego to urazu doznał podczas wtorkowego treningu. Zabieg odbył się bez komplikacji.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~ Nick Nolte
Dużo zdrowia
Szybkiego powrotu do zdrowia i na boicho!

55            -1
~~~Teuro
Brozio
Oby zdążył jeszcze zagrać w tym sezonie 150 bramka czeka:)

57            -2
~~~SMOK
Pawle duzo duzo zdrowia zycze.
Może już nie wrodzisz na boisko w korkach ale bez nich przydałbyś się do trzymania wszystkich pucharów, które Wisła będzie zdobywać. TY, jako najbardziej utytułowany Wistak. Jesteś legendą a ja dziękuje, ze przyszło mi żyć w czasie, kiedy grałeś. Od początku do końca. Pamiętam wasze pierwsze kroki w Wiśle z Pietią. Bywaj zdrów!!!!!!!!!!

39            -2
Niewierny Tomasz
Paweł
Jesteś LEGENDĄ !!!!

21            -1
~~~goal
Zdrowia!
Kość promieniowa to za mało, aby Pawła załamało.

28            -4
GrzegorzS
Dwa tygodnie ma obowiązkowo z głowy
ale jeśli by nie nastąpiły jakies komplikacje to przyobecnym stanie rehabilitacji i ochrony połamanych kończyn na maksymalnym ryzyku mógłby w lipcu jeszcze pomóc zespołowi, ale czy warto ryzykowac to juz wola zawodnika i spojżenia trenera. Na leczenie jest cały czerwiec w lipcu spokojnie moze grac.

10            -4
bombardier_k
Paweł Brożek...
...mógłby wystąpić symbolicznie w jednym z ostatnich meczów, np. przy okazji jakiegoś karnego dla Wisły, po wykorzystaniu którego mógłby zostać od razu zmieniony (żeby nie narażać jego zdrowia bardziej, niż trzeba) - pisałem już o tym przy innej okazji. Poza tym - grają przecież zawodnicy z połamanymi twarzami. występując w specjalnych maskach i bynajmniej nie unikając gry głową. Paradoksalnie, ze złamaną ręką sprawa jest poważniejsza - ale też nie beznadziejna przecież. Jeśli sam Paweł będzie się dobrze miał i zechce zaryzykować według opisanego wyżej schematu - to czemu nie? Tylko niech potrenuje karne w międzyczasie...

8            -3
~~~Wilga
Starość
niesie ze sobą różne zagrożenia.

2            -6