Niedziela, 7 czerwca 2020 r.

Aleksandar Vuković: - Byliśmy w stanie odwrócić losy tego spotkania

- Bardzo ważne zwycięstwo dla nas. Nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie ono łatwo i tak też było. Pierwsza połowa nie układała się po naszej myśli, bo nie graliśmy takiej piłki, jaką byśmy chcieli. I to też za sprawą dobrze zorganizowanej Wisły, która potrafiła wykorzystać swoją sytuację i też tym samym nam to spotkanie jeszcze utrudniła - mówił po wygranej w Krakowie, trener zespołu Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.

- Druga połowa pokazała, że dodajemy sobie tego charakteru, który jest potrzebny, aby nie tracić głowy i wierzyć w to, że było 45 minut, aby zagrać lepiej. I to też zrobiliśmy. Byliśmy w stanie odwrócić losy tego spotkania, to się udało i bardzo tego drużynie gratuluję. To nie jest łatwe, bo Wisła Kraków po raz pierwszy przegrywa na własnym stadionie w tym roku, co mówi samo za siebie - dodał.

- Chcę to zwycięstwo zadedykował Piotrowi Rockiemu, chłopakowi którego miałem okazję i szczęście spotkać na swojej drodze, a który od nas odszedł. Wyrazy współczucia dla jego rodziny. Bardzo nas ta wiadomość zasmuciła. Szczególnie w meczu z Wisłą, bo Piotrek swoją bramką dał mi osobiście jako piłkarzowi zdobycie Superpucharu Polski, więc jeszcze raz wyrazy współczucia. Niech spoczywa w spokoju - dodał Vuković.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?