Wtorek, 9 czerwca 2020 r.

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - informacje

Pierwsza edycja emisji akcji zakończyła się bezapelacyjnym sukcesem. Akcjonariuszami Wisły Kraków zostało 9751 kibiców, którzy mają prawo do udziału w procesie decyzyjnym Klubu. 18 czerwca 2020 roku odbędzie się zapowiadane Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Poniżej przedstawiamy zbiór informacji, z którymi powinni zapoznać się wszyscy posiadacze akcji Białej Gwiazdy.

Udział w Walnym Zgromadzeniu Spółki Wisła Kraków SA, w szczególności głosowanie i liczenie głosów, odbędzie się zdalnie tj. bez konieczności fizycznej obecności Akcjonariusza na Zgromadzeniu. Klub skorzysta ze środków komunikacji elektronicznej - dedykowanej aplikacji KDPW eVoting. Głosowanie nad uchwałami będzie możliwe już na tydzień przed wyznaczoną datą Walnego Zgromadzenia, od momentu potwierdzenia uprawnień, a także w toku Walnego Zgromadzenia.

Do udziału w Zgromadzeniu niezbędne jest uprzednie utworzenie konta w aplikacji eVoting. Do założenia konta należy użyć adresu email tożsamego z adresem podanym podczas zakupu akcji! Jest to warunek bezwzględny, aby móc wziąć udział w Zgromadzeniu. Wszystkich Kibiców zachęcamy do utworzenia konta jak najwcześniej tak, aby zapobiec ewentualnym trudnościom w czasie trwania Zgromadzenia.

Każdy Akcjonariusz, na tydzień przed datą Zgromadzenia, otrzyma na wskazany przy nabyciu akcji adres poczty elektronicznej wiadomość zawierającą informacje o uprawnieniach do uczestnictwa w Walnym Zgromadzeniu. W mailu zawarty zostanie kod autoryzacyjny, za pomocą którego Akcjonariusz będzie mógł potwierdzić swoje uprawnienia w aplikacji eVoting. Od momentu potwierdzenia uprawnień możliwe będzie oddawanie głosów w ramach poszczególnych uchwał.
W związku z panującą pandemią oraz obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego, zalecamy i zachęcamy do oddawania głosów tylko w trybie online.

Proces utworzenia i rejestracji konta przedstawiony został w poniższym materiale wideo:


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Mortal
Akcjonariusz z drugiej tury
A co z tymi co nabyli akcje w tej ostatniej edycji. Też będą mogli głosować?

8            -5
~~~Ekonom
Mortal
Ta akcja się jeszcze nie skończyła i akcjonariusze nie są zarejestrowani w sądzie więc będą mogły głosować tylko osoby które zakupiły akcje w ubiegłym roku

7            -3