Środa, 10 czerwca 2020 r.

Rafał Boguski: - Nie traciliśmy ducha

- Trochę taki byłem przy obrońcach Rakowa "malutki". Wiedzieliśmy że będzie ciężko, dlatego staraliśmy się grać dołem i w pierwszej połowie nawet nieźle to wychodziło - mówił po zwycięstwie 3-2 nad Rakowem, grający dziś niespodziewanie na pozycji napastnika, Rafał Boguski.

Wiślak został zapytany o to, czy sytuacja w tym meczu nie przypominała mu tej ze spotkania z Legią.

- Na pewno takie myśli przychodziły, bo tak samo jak z Legią prowadziliśmy do przerwy 1-0, po czym straciliśmy dwie bramki, ale na szczęście nie traciliśmy ducha i zdołaliśmy odwrócić losy tego spotkania i mamy trzy punkty - stwierdził Boguski.

- Pokazaliśmy, że jesteśmy mocną drużyną psychicznie, ale i fizycznie. Na razie chcę się cieszyć tymi punktami - dodał.

Na zakończenie wiślak został zapytany o Jakuba Błaszczykowskiego i jego wkład w wygraną, bo dziś nasz kapitan do bramki dołożył też dwie asysty.

- Kuba ciągnie ten zespół nie tylko na boisku i dziś było to widać - zakończył Boguski.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

GrzegorzS
A ja tam wyjścia Boguskiego na szpicy
się spodziewałem, bo to był najlepszy na ten moment pomysł. Mieliśmy 4 warianty i trener wybrał na ten moment i tego rywala najbardziej optymalny i w sumie to wypaliło. Granie z Rakowem górą było by bez sensu. A do gry dołem z klepy na kontakt z Błaszczykowskim, Savicevicem Rafał po prostu pasuje. Brawo dobry wybiegany wywalczony mecz. To naprawdę nie jest proste przy takim wago miarze obrońców rywala.

66            -19
~~~kibicwisł y
Brawo Rafał
Tak Tak Tak. Brawo, biegał do końca, pracował i w ofensywie i w defensywie. Jego pressing dał nam bardzo dużo. Dziś przebiegł najwięcej. Brawo!!

57            -13
~~~Dziki
Co on w sobie ma?
U kazdego trenera RB9 gra i kazdy trenejro go chwali. Najwyrazniej robi na boisku to czego sie od niego oczekuje. Ludzie wieszaja na nim psy a to przeciez nie jego wina ze trener go wystawia i ze zawsze daje z siebie 100%, bez narzekania. Do hejterow powiem jedno: Bogus jest w Wisle legenda (moze nie taka jak Zuraw czy Franek) i nalezy mu sie szacunek. Kropka

62            -11
~~~kibic 1968
legenda
...chyba nigdzie nie ma takiej legendy zeby biegała tylko po murawie i biła kilometry! Miejmy nadzieje że trener Skowronek już wie kogo wystawi na Arke. Musi pamiętać że na jego wypłate daje też kilka tysięcy skromnych kibiców!

14            -16
~~~TwBolek
Boguś
Jak mi się chce z was śmiać przedszkolaki. Bogusia bardzo cenię i szanuje ale nie szanuje absolutnie głupich wpisów że nie wolno o nikim powiedzieć słowa jeśli gra źle kiedy gra bo jest Wiślakiem czy o zespole Wisły nie wolno krytycznie się wypowiadać bo nawet po zwycięstwie kończącym 10 porażek wypłynęli tu tacy co się zaczęli pastwić nad ludźmi co wcześniej prawdę pisali. Boguś grał wczoraj ok co nie przekreśla innym możliwości krytyki gdy będzie grał źle. Oby kulturalnej bo szacunek jak najbardziej mu się należy . Składu nie mamy absolutnie takiego który byłby skazany na same porażki. Wczesna wiosna to udowodniła więc krytyka absolutnie się należy!

8            -8
~~~Maark
Boguś przepraszam
Za wczesniejsze słowa krytyki masz charakter

9            -6