Środa, 10 czerwca 2020 r.

Canal+ Sport: Jakub Błaszczykowski w jedenastce kolejki

Po spotkaniu z Rakowem Częstochowa, które rozgrywaliśmy w ramach 29. kolejki ligowej sezonu 2019/2020, redakcja stacji Canal+ Sport wybrała do jej najlepszej "jedenastki" jednego piłkarza krakowskiej Wisły. Wyróżnienie to otrzymał Jakub Błaszczykowski.

Oto pełna "jedenastka" 29. kolejki:

Marek Kozioł (Korona) - Marko Vešović (Legia), Paweł Bochniewicz (Górnik), Tymoteusz Puchacz (Lech) - Paweł Wszołek (Legia), Dani Ramírez (Lech), Jakub Błaszczykowski (Wisła), Róbert Pich (Śląsk) - Pelle van Amersfoort (Cracovia), Jakov Puljić (Jagiellonia).

Piłkarzem kolejki został Wszołek.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Prawdziwa Wisła
Uwielbiam
Kubę Błaszczykowskiego naprawdę. To jest nasz AS . WISLA NIGDY NIE ZGINIE

44            -2
kibic z daleka
Z całym szacunkiem...
...jaki ma dla Kuby, to cała Wisła od powrotu tzw. 'Ekstraklasy' prezentuje się bardzo słabo, składnych akcji jak na lekarstwo, obrona jakby mieli 'akumulator na jajach', jak to mówił Gross z 'Psów'. Buchalik tak samo. A już szczytem jest dawanie Janickiemu wyższej oceny (np. na Interii), bo strzelił gola . Mam nadzieję, ze Rafała Janickiego nie będzie w Wiśle po tym sezonie. Reasumując, nikt z Wisły do żadnej 11 kolejki się nie nadaje.

14            -50
~~~goal
Nie wiem, co będzie dalej.
Ale na razie, to mamy styl gorszy niż za czasów Ramireza i Carillo. Nawet takie asy, jak Basha czy Żukow, to cienie tych sprzed epidemii. Chciałbym poznać przyczynę nagłej zmiany na gorsze.

21            -12
~~~Lando
TSW
Kuba jesteś wielki!! Szkoda że to nie my wyciągnęliśmy z ŁKS-u tego Ramireza, gość jest niesamowity... P.S. Najlepsza we wczorajszym meczu była żółta kartka dla Turgemana za...brak maseczki :))))))

23            -6
~~~Darek211
Kuba
Wiślak z krwi i kości, żywa legenda. Mogą nam wszyscy jedynie pozazdrościć takiego człowieka.

19            -3