Czwartek, 11 czerwca 2020 r.

Wiślaku, oddaj krew

1, 9, 0, 6 - takie są ulubione cyfry każdego wiślaka. A skoro tak, nasza propozycja jest następująca: w akcji krwiodawstwa, którą zaplanowaliśmy na najbliższą sobotę, zbierzmy 19,06 litra krwi. Zadanie przed nami niełatwe, ale przecież nic tak nie cieszy, jak sukcesy, które wymagają wzmożonego wysiłku i hartu ducha. Nie wierzycie? Spytajcie naszych piłkarzy, którzy w środę udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Tak więc zachęcamy wszystkich, którzy są zdrowi i mają chęć niesienia pomocy innym, aby wsparli nasze przedsięwzięcie. A ponieważ środowisko sportowe powinno wykazywać solidarność w trudnych chwilach, naszą akcję dedykujemy dwóm polskim kolarkom, Ricie Malinkiewicz i Katarzynie Konwie, które tydzień temu zostały ciężko poszkodowane w zderzeniu z samochodem osobowym.

Nasza akcja, którą organizujemy wspólnie z Fundacją "Kibicujemy Życiu" oraz Wisłą Kraków SA, będzie miała miejsce na parkingu od strony Błoń, a trwać będzie w godz. od 11:00 do 15:00. Ze względu zaś na magię cyfr, każdy krwiodawca otrzyma w prezencie specjalny voucher, który będzie upoważniał do zakupów ze zniżką 19,06% w oficjalnym sklepie klubowym.

Po oddaniu krwi będzie także możliwość skorzystania ze specjalnie na tę okazję przygotowanego posiłku, którego nie powinno zabraknąć dla nikogo. Dzięki firmie cateringowej Zielony Smok, z której usług możecie Państwo od wielu lat korzystać w trakcie meczów rozgrywanych przy R22, mamy bowiem na ten cel przygotowane 19,06 kg bigosu. A jak zajdzie taka potrzeba, to i 190,6 kg się znajdzie.

Pragniemy równocześnie zapewnić, że Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, które będzie zabezpieczać akcję od strony medycznej, jest gwarantem, że wszelkie wymogi, związane z panującą epidemią COVID-19, zostaną spełnione.

Czcigodni Krwiodawcy, czekamy zatem na Was w najbliższą sobotę 13 czerwca. Czekamy na 1906 kropli krwi od każdego z Was.

Źródło: Zarząd KHDK PCK Wisła Kraków


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~dark
Krew
Krew to lek którego nie da się wyprodukować. Kto może powinien się nią dzielić, nie ma się co zastanawiać.

12            -5
~~~M-ce
wirtualne bilety na mecz z Arką
Co dalej z wirtualnymi biletami ? Myślę ze warto to kontynuować chocby nawet sprzedało się 1000

13            -6