Czwartek, 11 czerwca 2020 r.

Były pomocnik Wisły zagra w Wieczystej Kraków

Jak podał serwis podkarpacielive.pl - nowym zawodnikiem Wieczystej Kraków - został były pomocnik "Białej Gwiazdy", 35-letni Sławomir Peszko.

Popularny "Peszkin" grał w Wiśle wiosną 2019 roku - wystąpił w 14. meczach, w których strzelił trzy bramki.

Na Reymonta trafił na zasadzie wypożyczenia z Lechii Gdańsk, gdzie po zakończeniu poprzedniego sezonu wrócił. W trójmiejskim klubie zagrał w bieżącym sezonie w 18. spotkaniach, strzelając trzy gole, po czym rozwiązał swoją umowę. Zimą spekulowano o jego ewentualnym powrocie do Wisły, ale ostatecznie do tego nie doszło.

Przypomnijmy, że piłkarzami Wieczystej są już inni byli wiślacy. Jesienią ubiegłego roku umową z tym klubem związał się bowiem bramkarz Michał Miśkiewicz, a w lutym Wieczysta wykupiła wypożyczonego wcześniej do Wisły pomocnika - Emmanuela Kumaha.

Źródło: podkarpacielive.pl


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Johny Walker
Teraz spokojnie można napisać, że Wieczysta,
budowana jest na specyficznych zasadach przez wlaściela aptek p. Kwietnia. To świadczy, że obok Wisły, która ma w sercu, wybrał własną drogę.

38            -8
~~~kibic 1968
sponsor
....każdy sponsor w obecnej sytuacji by się przydał Wiśle! Nie mam wiedzy dlaczego zrezygnował z Wisły?

18            -16
~~~Kibic
Nie widzę sensu
Uważam że to marnowanie kasy. Po pierwsze ściąganie zaawansowanych wiekowo piłkarzy nie jest perspektywiczne i nie bardzo widzę w tym cel sportowo wychowawczy. Po drugie w Krakowie nir ma zapotrzebowanie na kolejną drużynę w 3, 2 lidze, bo mamy Hutnika, Garbarnię, na których frekwencja jest mało powalająca.. A zatem po co to wszystko ?

45            -22
~~~OLDKIBIC WISEŁKI
~~~Kibic. Mam podobne zdanie, ale kto zabroni
wydawać pieniądze bogatym na własne " zabawki " ? Być może Peszko podniesie poziom drużyny i przyciągnie kibiców. Myślę, że drużyna jest budowana pod awans, a potem będą nowi i znani zawodnicy, jak dobrze pójdzie. Jeżeli nie Wisła, to dlaczego Wieczysta, a nie inne nasze kluby ? Czasami w biznesie trudno zrozumieć działania, ale widocznie to taka droga.

29            -3
~~~@Kibic
bo go stać...
i może jeszcze, bo tak chce;-)

29            -3
~~~Ukasch
TRANSFER
Lubie Peszkina ? Ale takie pójśie do klubu o tyle lig niżej niż ekstraklasa świadczy o tym, że poszedł tylko na kasę, wolał bym grać w ekstraklasie...

30            -7
~~~Rumcajs
Szkoda, przydałby się Wiśle.
No coż.

12            -14
~~~ANDYANDY
A może.....
......to teraz można Peszke wypożyczyć do..... Wisły! Prawda? :>

30            -3
Maxi
Powodzenia panie Wojciechu
Chciał przejąć Wisłę ale rzucano mu kłody pod nogi a obecnie mamy trzech współwłaścicieli i może po prostu mu to nie odpowiada po chce być samodzielnym właścicielem . Ja o nim złego słowa nie powiem bo wiele razy ratował nasz klub pożyczając kasę i pewnie my nawet nie wiemy ale dalej wspiera Wisłę . Powodzenia z Wieczystą . A co do Peszki ? dziwicie mu się że poleciał na kasę bo ja mu się nie dziwię zostało mu z 3 , 4 lata gry może tam ma pewną kasę to i tam poszedł .

44            -6
~~~kr
WIECZYSTA
Wieczysta ma fajne tereny !

25            -7
Geminus
Zaskoczenie ?
Trzeba jednak poczekać z oceną tych wydarzeń na dalszy ciąg.Sławek w naszej obecnej sytuacji kadrowej byłby bardzo przydatny w walce o utrzymanie, ale chyba nie takim kosztem.Mamy swoich ratowników , i chwała panu Kwietniowi za dotychczasową pomoc, ale dla mnie to Kuba jest gwarancją stabilności naszej Wisełki.Teraz trzeba zapunktować w Gdyni i szerszym składem spokojnie się utrzymać.A Peszko niech sobie postrzela dla Wieczystej.Będzie ciekawie...

14            -3
~~~goal
Nie popieram ...
... ani Peszki, ani Kwietnia. Jeden mógłby z powodzeniem grać jeszcze w ekstraklasowej Wiśle, ale pokazał, że wyżej ceni sobie pieniądze. Drugi natomiast wie jak potrzebny jest każdy grosz w jego, ponoć ukochanej Wiśle, a jednak woli budować dziwny twór w okręgówce, trwoniąc pieniądze na kolejnego potworka typu Nieciecza, aby po latach osiągnąć szczyt w postaci derbów z Puszczą Niepołomice. Pani Wojtku, siadać do stołu z Dawidem Błaszczykowskim i poświęcić się naprawdę wielkiej sprawie, zamieniając kiedyś wyjazd do Chojnic na prawdziwy wyjazd do solidnego europejskiego klubu.

13            -14
~~~KRKPL
WIE300 to WISŁA
Idźcie na mecz Wieczystej czasem, 3/4 twarzy to kibicowska ekipa z Wisły z Wieczystej (szczególnie ta starsza). Wieczysta to mocno wiślackie osiedle i ludzie za sympatie do Wisły wspierają też Wieczystą. Choć powiem Wam, że są też normalni pasiaści z osiedla. Wisła Pany!

22            -4