Niedziela, 14 czerwca 2020 r.

Wisła kontra Arka! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 18:00 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 30. kolejki ligowej sezonu 2019/2020, w którym zmierzą się z zespołem Arki Gdynia. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Rzeszowia k
Drukarnia VARszafska
Całą pierwszą połowę sędziowie pracują przeciw Wiśle. Nasi odbierają piłkę, bez żadnego przewinienia (co widać na powtórkach) - sędzia Jakubik gwiżdże faul przeciw Wiśle. Nasi mają okazję na szybki atak - sędzia Jakubik gwiżdże faul na korzyść Wisły, z którego nie ma żadnej korzyści, a tylko czas dla graczy Arki, żeby się mogli wycofać i ustawić. Arkowiec trafia wyprostowaną nogę Kuveljicia - sędzia daje tylko żółtą kartkę, a VAR nie ma zdania na ten temat. O bramce dla Wisły szkoda gadać - telewizja zatrzymała kadr w takim momencie, żeby piłka się nie wychyliła zza słupka (sędzia Stefański też musi mieć jakąś pomoc). Jednym słowem - VARszafka... Ale czego innego mogliśmy się spodziewać?

8            -3
~~~tss
Savicevic
Pokazuje swoją najgorsze nawyki z poprzedniego sezonu. Koszmarne straty, spowodowane przez zbyt dużą wiarę w siebie. Gdy jest sięw formie to wszystko wychodzi. Niestety on nie jest. Hołownia najlepszy. Po wejściu Sadloka i przesunięciu go do przodu grał sztos. Trzeba go dawać na pomoc a nie Boguskiego.

3            -1