Piątek, 19 czerwca 2020 r.

Wisła Kraków z pozwoleniami na grę z publicznością

Wisła Kraków SA otrzymała wszystkie niezbędne zgody potrzebne do organizacji meczu 32. kolejki na szczeblu PKO Bank Polski Ekstraklasy z udziałem publiczności do 25 procent pojemności stadionu.

Nasz klub procedował wymagane dokumenty u organów wydających stosowne decyzje: Departamentu Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej, Wojewody Małopolski oraz innych służb uprawiających do organizacji imprezy masowej.

Oznacza to, że w 32. serii gier trwającej kampanii przy R22 będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 8282 kibiców. Klub, według otrzymanych od organizatorów wymogów i z zachowaniem środków bezpieczeństwa, przygotowuje się do spotkania z udziałem widowni. O zasadach wpuszczania fanów informowano w osobnym komunikacie.

Ponadto klub wspólnie z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie, działającym w imieniu Gminy Kraków, wypracował zmianę w zapisach porozumienia zawartego w sprawie wykonywania umowy dzierżawy z dnia 1 lipca 2019 roku w warunkach zmienionych siłą wyższą. Strony parafowały aneks na mecz z Wisłą Płock, zgodnie z którym w ramach przedmiotu umowy udostępnione zostaną trybuny Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Czynsz dzierżawny wyniesie 49 750 złotych netto.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Guruli 76
Teraz to sie w dupe pocalujcie
Trzeba bylo wpuszczac na mecz jak przyjechala Legia!!!

12            -60