Piątek, 19 czerwca 2020 r.

Michał Litwa został piłkarzem Rakowa Częstochowa

16-letni napastnik wiślackiej Akademii, Michał Litwa, został nowym zawodnikiem Rakowa Częstochowa. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Litwa trafił do Wisły przed rokiem, będąc wcześniej piłkarzem Piasta Skawina oraz Akademii Piłkarskiej 21. Jest reprezentantem Polski U-16.

Źródło: Raków Częstochowa, własne


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~goal
To chyba nie jest dobra wiadomość.
Tym bardziej w kontekście zatrudnienia u nas szefa Akademii z Rakowa. Nie wiem, co myśleć o takim działaniu "pod prąd".

23            -7
~~~Gothic
Młodzież
Niestety w kontekście szkolenia młodzieży od wielu lat jesteśmy na w d...... Kiedyś już pisałem gra w Wiśle młodych zawodników = bogaci rodzice. Kto kopał w piłkę za małego w Krakowie wie o co chodzi. Szkoda szkółek typu Kabel i Wawel i niestety brutalna prawda młodzież z drugiej strony błoń wciąga nosem naszych.

26            -8
~~~Janko Buszewski
Mam nadzieję,że ktoś to monitoruje
i jeśli chłopak został odstrzelony,to przynajmniej w teorii słabo rokował? Pozbyliśmy się całej chmary młodych grajków a nowego narybku nie widac.Trzeba wreszcie postawić na nogi akademię,stworzyc jakis skauting i zacząć wreszcie coś robić w temacie młodzieży.Gotowy i ukształtowany dobry piłkarz kosztuje a my z kasą nie stoimy jakoś szczególnie mocno.Przykład Olka Buksy pokazuje,że nawet wychowanie jednego przyzwoitego piłkarza (przyzwoitego oczywiście sportowo) może sie opłacić.Tak szczerze,to od lat obserwuje tendencje do pozbywania sie z klubu młodziaków i zaden z nich ,nigdzie kariery nie zrobił.Może i to nie jest głupie,ale jak w tytule-wierzę,że ktos to monitoruje i czuwa nad właściwym przebiegiem selekcji!?

20            -2