Poniedziałek, 22 czerwca 2020 r.

Konrad Gruszkowski z nowym kontraktem

Jak podała oficjalna strona naszego klubu - 19-letni obrońca, Konrad Gruszkowski, który w ostatnim czasie przebywał na wypożyczeniu w Motorze Lublin, związał się z naszym klubem nowym dwuletnim kontraktem. Umowa zawiera opcję przedłużenia i wejdzie w życie 1 lipca 2020 roku.

Konrad Gruszkowski urodził się 27 stycznia 2001 roku w Rabce Zdrój. Wychowanek Turbacza Mszana Dolna, którego nominalną pozycją jest prawa strona defensywy, po raz pierwszy na Reymonta trafił w lipcu 2018 roku, kiedy przeniósł się z Akademii Sportu Progres do Wisły, zasilając szeregi drużyny U-19.

W sezonie 2018/2019 obrońca miał możliwość bronić wiślackich barw na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów, będąc ważnym ogniwem zespołu prowadzonego wówczas przez trenera Pawła Regulskiego. Gruszkowski zagrał w 20 spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę i zanotował dwie asysty.

Po zakończeniu rozgrywek Gruszkowski został wypożyczony do występującego na trzecim szczeblu rozgrywkowym Motoru Lublin, w którym miał możliwość nabycia doświadczenia w piłce seniorskiej. Przygodę w klubie ze stolicy województwa lubelskiego zakończył w najlepszy możliwy sposób, gdyż wraz z kolegami z drużyny zdołali wywalczyć awans do II ligi.

Teraz młody zawodnik wraca pod Wawel, gdzie czekają na niego kolejne wyzwania, tym razem w barwach klubu z ulicy Reymonta.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Junior
Skład na I ligę ?
Hm... Może i dobrze ale mam dziwne poczucie że będzie ... spadek

8            -65
ddd
Pytanie
jak ktoś oglądał/słyszał: jak grał w tym Motorze czy wcześniej w CLJ? Bo widzę,że w Motorze 14 spotkań,czyli ok-bardziej mi chodzi czy się wyróżniał i jakieś ogólne wrażenia. ;-)

23            -2
~~~kola
o Konradzie
piszą, że przyczynił się do awansu (12 w pierwszym składzie). Z komentarzy wynika, że żałują, że odchodzi. Spora szansa przed nim, czas pokaże. Wygląda na mądry ruch ze strony Wisły.

11            -2