Wtorek, 23 czerwca 2020 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Wisłą Płock

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz ligowy z Wisłą Płock. W porównaniu do zestawienia z naszego poprzedniego spotkania - mamy aż cztery zmiany! Po raz pierwszy w bieżącym sezonie Ekstraklasy naszej bramki strzec będzie bowiem Mateusz Lis, a ponadto od pierwszych minut zobaczymy Davida Niepsuja, Macieja Sadloka oraz Chukę.

Wisła Kraków mecz z Wisłą Płock rozpocznie w składzie:

Mateusz Lis - David Niepsuj, Hebert, Rafał Janicki, Maciej Sadlok - Jakub Błaszczykowski, Nikola Kuveljić, Vullnet Basha, Chuca, Mateusz Hołownia - Alon Turgeman.

Oto nasza ławka rezerwowych: Michał Buchalik, Lukas Klemenz, Rafał Boguski, Jean Carlos Silva, Gieorgij Żukow, Marcin Wasilewski, Dawid Szot, Aleksander Buksa i Damian Pawłowski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~zbyszek93
No, w końcu
jakieś normalne ustawienie. W końcu też Buchal na ławie, a Chuca w składzie. Jedynie szkoda, że zamiast Janickiego nie gra Klemenz, ale już trudno.

17            -10
szczebelek
Wygląda to normalnie.
Wygląda na 4-5-1 z Hołownią na skrzydle, ale serio dlaczego Klemenz nie gra zamiast Janickiego? W sumie nie jest przekombinowane na pierwszy rzut oka.

15            -5
~~~Boostsw
Kuveljić ?
Kuveljić ?

2            -6
~~~M-ce
Żukow
Mimo wielkiej krytyki Żukowa uważaam ze warto na niego stawiać , chce się mylić ! byle by tylko Wisła wygrała !!!

6            -1
~~~Slafkoo
Piłkarze
Pobudka , Arka wygrała , jak nie wygramy dziś to 1 liga wita...koniec tej degrengolady, czas zacząć strzelać bramki , styl jest nie ważny liczą się punkty

7            -12