Piątek, 26 czerwca 2020 r.

Mamy już 22 lata!

To nie był dla nas wszystkich - kibiców "Białej Gwiazdy" - łatwy rok. Zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie na przykład jesienną passę porażek naszych piłkarzy... Ale dla nas - choć to nie... Sylwester - właśnie kolejny rok minął. Tak się bowiem składa, że nie pozostaje nam nic innego, jak po raz kolejny ogłosić - tak, mamy urodziny. Nasz serwis istnieje już bowiem od 22 lat!

Zastanawiając się nad tym co wydarzyło się od naszej poprzedniej rocznicy - nie sposób nie wspomnieć o wydarzeniach, które zdominowały nasze życie w ostatnich tygodniach, które przerodziły się już tak naprawdę w miesiące. I ten czas z wiadomych względów jest dla nas wszystkich bardzo trudny. Trwająca pandemia sprawiła bowiem, że wielu z nas - chcąc nie chcąc - musiało zmienić tryb swojego życia, a przede wszystkim ograniczyć w mniejszym lub większym stopniu swoją aktywność. Czy to zawodową, czy też towarzyską. W tym coś co warunkowało wiele naszych decyzji, jak np. uczestnictwo w wydarzeniach sportowych. Bo możliwość tego dopiero ponownie wraca do naszej rzeczywistości.

Tym bardziej jest nam więc miło, że choć dziś o wiele rzeczy jest trudniej, a już na pewno jest "inaczej", to niezmiennie wielu z Was swój dzień zaczyna od odwiedzenia naszego serwisu, dzieląc wraz z nami swoją pasję do najjaśniejszej "Białej Gwiazdy"! Za to serdecznie Wam dziękujemy, jednocześnie niezmiennie zapraszając Was na łamy wislaportal.pl. Tak abyśmy mogli wspólnie świętować za rok nasz kolejny jubileusz.

Jeszcze raz za te wszystkie lata dziękujemy i wiślacko pozdrawiamy!


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

Jedrek1906
Dziękuję!
Gratulacje dla całej Redakcji! Szczególne podziękowania za sekcję ,,Sport w TV"!

24            -3
~~~kk1
Sto lat!
Sto lat! Z biegiem czasu staliście się najlepszym serwisem informacyjnym nt. Wisły Kraków! Oby tak dalej!

24            -5
~~~AJ WISŁA
TSW
Sto lat !!!

22            -5
~~~Mirosław Pawlik
Jeeeeedziemy
Ten artykulik to takie wyrażenie tego wiślackiego piękna które co dzień nam daje power na pobudkę Życzę nam wszystkim kolejnych 20 lat...koniecznie i w tym czasie chociaż trzech przynajmniej trzech MISTRZOSTW!!!!!!! Jazda jazda jazda biała gwiazda

23            -4
GrzegorzS
Pogratulować
miłego dnia

17            -2
~~~Guru22
Gratulacje Dlugowiecznosci
Szok ile czasu wspolnie uplynelo: ) ile osob pracowalo w tym okresie dla wislaportal.pl ?

11            -2
woytek1974
Najlepszego!
Dużo zdrowia dla Redakcji i doczekania lepszych czasów. Mam nadzieję, że wydarzy się cud i już za rok będziecie relacjonowali mistrzowską fetę z Rynku Głównego. Dzięki za robotę, którą robicie.

15            -4
~~~Pedro52
Gratulacje
Najszczersze gratulacje. Jesteście najlepsi

14            -4
~~~kr
Gratulacje i podziękowania
Wytrwałości życzę i jak najwięcej okazji do przekazywania dobrych informacji.

5            -2
kr
Gratulacje i podziękowania
Wytrwałości i jak najwięcej okazji do przekazywania dobrych informacji życzę.

3            -3
~~~Krzysiek
Tak trzymać!
Pamiętam jak kilka lat temu przerzuciłem się na Waszą stronę, po tym jak "konkurencyjny" portal zaczął patrzeć przychylnym okiem na te chore pseudopatriotyczne akcje na trybunach. Do tej pory jestem z Wami i życzę kolejnych 22 lat.

7            -3