Piątek, 26 czerwca 2020 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Górnikiem

Solidnie tajemniczy był na dzisiejszej konferencji prasowej trener Artur Skowronek, który potwierdził wprawdzie, że na mecz ligowy z Górnikiem Zabrze nie będzie jeszcze do jego dyspozycji Paweł Brożek, ale co do pozostałych rekonwalescentów, to w ogóle nie zamierzał się o nich wypowiadać. Wiemy więc, że w gronie nieobecnych - poza wspomnianym napastnikiem - będzie więc na pewno David Niepsuj, który zmuszony jest pauzować po obejrzeniu ósmej już w bieżącym sezonie żółtej kartki.

Przypomnijmy, że w gronie nieobecnych w kadrze ostatnio znajdowali się poza Brożkiem także Łukasz Burliga, Kamil Wojtkowski, Michał Mak, Krzysztof Drzazga, a także Ľubomír Tupta i Vukan Savićević. I w tym kontekście ważną jest deklaracja, że po meczu z Wisłą Płock - nie ma w zespole nowych kontuzji.

- Nie ma nowych urazów, wypada David Niepsuj za kartki. Paweł Brożek jeszcze nie będzie do dyspozycji teraz, za krótki to jest jeszcze czas po tym zabiegu, ale może już na ŁKS będzie brany pod uwagę. A co do reszty kart, to nie chciałbym ich odkrywać - powiedział Skowronek.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Zdziwiony
Kontuzja Burego
3 tyg temu Skowronek przed meczem mówił że Bury być może zagra A za tydzień będzie zdrowy już na 100 %, mijają 3 tyg .. Czy tylko nasz klub robi z nas idiotow?

28            -46
~~~MarianoIt aliano
Co z kontraktami/wypożyczeniami?
Czy coś już wiadomo kto za 5 dni nie będzie zawodnikiem Białej Gwiazdy?

43            -6
szczebelek
Czytajcie co się dzieje wokół klubu...
Wszyscy zawodnicy podpisali aneks przedłużający umowy do końca sezonu. Przydałby się powrót kogoś ze skrzydłowych i można by wtedy Kubę na prawą obronę czy na wahadle umieścić, bo jak znowu zobaczę Klemenza, to nie wiem czy ten mecz obejrzę podobnie z lewej Hołownię, bo ten podobnie jak Sadlok nie wie czym jest celna wrzutka w pole karne. W sumie niech ten sezon się kończy...

11            -37
~~~Gruby102
Prawa obrona
Tylko Dawid Szot!

27            -8
~~~kola
@szczebelek
macie jakiś FC Wisły w Radomsku, czy jesteś rodzynek?

4            -2
szczebelek
Hipokryzja jest modna.
Po tym co się naczytałem na tej stronie po przegranych meczach po wznowieniu o trenerze, piłkarzach to co niektórzy nawet nie powinni się wypowiadać i dostać bana, bo to nie była krytyka tylko zmieszanie z błotem. Skowronek tydzień temu czy półtora odpowiedział na pytanie dotyczące umów w wywiadzie. Tylko pogratulować. Ludzie piszący, że nie oglądali meczu do końca, ale dalej robiący za wyrocznię, nadpobudliwa krytyka Hołowni i Klemenza, ale mi się zwraca uwagę, że meczu mógłbym nie obejrzeć. Z wielkopolskiego jestem, więc nie trafiłeś Kola.:P A co do meczu to pewnie go obejrzę jak każdy inny Wisły.

7            -3