Piątek, 3 lipca 2020 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z ŁKS-em

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 34. kolejki ligowej spotkaniu z Łódzkim Klubem Sportowym.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

~~~boguski odejdz
znowu wracam
dla tego człowieka nie ma odpowiedniego stopnia w waszej skali

57            -45
~~~kibic 1968
koniec!!
5 lat zycia zabrała mi ta ofiara RB9. Niech się juz tu nikt nie kompromituje broniąc Boguskiego. Jest nieudacznikiem jakich mało.

63            -47
~~~zxc.
Boguski 0,00000
boguski won.

54            -48
~~~Bobok
I..
Do tego meczu nadaje się tylko jeden komentarz.. Boguski odejdź!! Bo nawet z metra w stodołe nie trafisz. Zabrałeś hattricka Alonowi. Tyle w temacie

57            -42
~~~Grzech43
NIE dla Boguskiego
Gość powinien odejść z Wisły jak najszybciej. Za ten mecz brak jest noty dla niego. Zamiast zamknąć dwa razy mecz, to przez patałacha nerwówka do końca meczu.

57            -40
~~~Mario
Boguski....
Boguski weź i odejdź.On i rzut karny to nie mogło się udać.

50            -34
Maxi
Rafał zajmij się czymś innym niż grą
Trenowaniem w Wiśle czy czymś ale nie grą

50            -31
~~~Oburzony
mecz
Może chce grać do 50.To ze on pragnie 60 gola i daje mu się szansę gdzie drużyna walczy o utrzymanie e ekstraklasie to pomyłka tylko trenera.Jeden i drugi do pożegnania.

37            -29
Maxi
To jest skandal jego gra
Dobrze że wygraliśmy ale jak byśmy nie wygrali to tylko dzięki RB9 facet podchodzi do karnego po co k...a ja się pytam czemu nie dał go strzelać Turgemanowi potem może nie setka ale świetna sytuacja i oczywiście Rafi to zje.bał jak zawsze praktycznie

50            -19
~~~Sympatyk
Karny
Alon nie strzelał bo byłby hattrick,Wisła chce go wykupic ,pomyślcie ....

29            -24
~~~LBJ
Podsumowanie
Można już zdecydowanie podsumować najważniejszy dla nas okres (od przerwy zimowej), który zadecydował o naszym utrzymaniu. W newralgicznych meczach pomijając wybryk Boguskiego z meczu z Górnikiem w pojedynkę utrzymali nas Błaszczykowski i Turgeman (naprzemiennie gdy byli zdrowi), swoje zrobił też Basha i o dziwo Janicki, ale sama ich solidność nie utrzymała by nas, gdyby nie Kuba i Alon. Resztę wypada tylko przemilczeć. W wywiadzie pomeczowym Biegacki maratończyk nabijacz kilometrów powiedział że był wyznaczony jako pierwszy do jedenastki i za to ode mnie Skowronek dostaje notę 1. PS: Biegacki musi odejść...!!

33            -17
therone
Lukas Klemenz
Kolejny dobry mecz! W drugiej połowie czyścił wszystko jak profesor. Mam nadzieję, że przedłużenie z nim umowy to formalność.

39            -11
~~~guru22
Nieprawdopodobne...
WISLA walczy o utrzymanie w ekstraklasie, a Skowronek wyznacza Boguskiego na pierwszego egzekutora karnych?? vide wywiad z RB9 po meczu... Dobrze, ze Turgeman zabral ta pilke, chyba czul co bedzie, patrzac na to co sie dzieje na treningach ps. przypomnijcie mi, bo wydaje mi sie, ze z 4 ostatnich karnych, Boguski nie strzelil 3.

43            -13
~~~tss
Zanim ocenie Boguskiego i trenera
Chciałbym wiedzieć, kto podjął decyzję kim będzie wykonawca drugiego karnego. Jeśli Boguski to mam pytanie- czy my jesteśmy Wisła Rafał Boguski Kraków? A jeśli trener - To czy leci z nami pilot? Ok, wszystko dobrze się skończyło, ale nie musiało. Jeden przypadkowy gol i nerwówka bo Kielce by się rozkraczyły Gdyni i byłoby cieplutko patrząc jak nasi dziś grali na tle beznadziejnego ŁkS. My jesteśmy Wisłą KRaków tu liczy się Wisła KRaków, a nie jakieś prywatne widzimiśię. Bo mi się należy , bo jemu się należy.

33            -19
~~~Misioł
Taktyczny kabaret
Sadlok z Janickim to niech w tej Łodzi zostaną, pasują do tej drużyny idealnie. Boguskiego to mam nadzieję, że nam Wieczysta podkupi po sezonie. Dobrze, że mamy w składzie kilku nieprzeciętnych piłkarzy, jak Basha i Turgeman, bo byśmy baty od pierwszoligowca dostali...

27            -30
~~~Logistyk
LBJ
Bzdura, ligę uratował nam Skowronek. Turgeman strzelał bramki w 3 meczach na 34 kolejki, więcej w kwestii utrzymania zrobił Brożek, a nawet Buksa, chyba, że oglądałeś tylko dwa ostatnie mecze.

27            -14
~~~Tw Bolek
Kibic 1968
Co to znaczy Twoim zdaniem bronić Boguskiego? Czy pochwały po dobrym meczu są jakąś jego obroną? Ja uważam że nie ale zdarzają się tu rozsądne osoby które bronią go przed agresywnymi atakami, wulgarnymi epitetami nie należnymi komuś tyle lat związanemu z klubem które na szczęście ostanio ustały. Krytyka owszem się należy np dziś ale z kulturą.

38            -14
~~~Ona
Jezeli
Nie zatrzymamy takiego pilkarza jak Turgeman to kolejny sezon walka oco najwyzej o pierwsza osemke. Nam trzeba mniejszej kadry ale jakosci. Nie przedluzac wasylowi boguskiemu i brozkowi i juz beda oszczednosci. Nie ilosc a jakosc!!

26            -6
~~~LBJ
Do Logistyk
Chyba napisałem że podsumowuję okres od przerwy zimowej a nie cały sezon... To był najważniejszy okres całego sezonu, który gdyby nie Kuba i niewątpliwy wkład Alona jestem przekonany że reszta wkładów spuściła by Wisłę klasę niżej z wynikiem punktowym na pograniczu Łks i to jest moje zdanie.

12            -10