Niedziela, 5 lipca 2020 r.

Alon Turgeman najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z ŁKS-em

Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w meczu z Łódzkim Klubem Sportowym, był Waszym zdaniem Alon Turgeman. I jest to wybór, który nie jest żadnym zaskoczeniem. Nasz napastnik nie tylko zdobył dwa gole, ale też tego drugiego - przez fakt wywalczenia rzutu karnego - wypracował. Nic więc dziwnego, że jego nota to wysokie 8.05 punktów.

Oczywiście po tak dobrym występie od razu pojawiły się liczne głosy odnośnie dość ważnego tematu, a więc ewentualnego wykupienia reprezentanta Izraela z Austrii Wiedeń. Czy tak się stanie? Na pewno w obecnej sytuacji ekonomicznej naszego klubu - łatwe to nie będzie, ale warto też nadmienić, że agent Turgemana, Gilad Katzav, udzielił wywiadu "Super Expressowi" i przekazał w nim informację, że Izraelczyk zadomowił się w Krakowie oraz w Polsce na tyle, że chciałby pod Wawelem zostać.

Wracając zaś do meczu z ŁKS-em, to nie sposób nie wspomnieć o... Rafale Boguskim, który przed tygodniem był bohaterem Wisły - walnie przyczyniając się do naszej wygranej nad Górnikiem Zabrze. Tym razem zmarnowana "jedenastka" sprawiła, że Boguski znalazł się na samym dole stawki pomeczowych ocen, bo otrzymał notę - 3.40. Ot piłkarskie życie...

Oto komplet ocen:

Alon Turgeman 8.05
Vullnet Basha 6.10
Lukas Klemenz 5.39
Mateusz Lis 5.31
Rafał Janicki 5.22
Aleksander Buksa 5.22
David Niepsuj 5.18
Kamil Wojtkowski 5.07
Víctor Moya Martínez 4.87
Nikola Kuveljić 4.67
Ľubomír Tupta 4.52
Maciej Sadlok 4.46
Mateusz Hołownia 4.24
Rafał Boguski 3.40
Pozostałe oceny:
Gra Wisły w ofensywie 5.54
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 5.40
Praca sędziego: Bartosz Frankowski 5.01
Praca trenera: - Artur Skowronek 5.00
Gra Wisły w defensywie 4.81
Gra zespołu: ŁKS Łódź 4.03
Atmosfera na trybunach 2.99


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~goal
Oceny adekwatne do gry.
Jeden wybitny, jeden wyróżniający, pozostali przeciętnie, albo bardzo przeciętnie.

28            -7
~~~arex
Turgeman
Nie wiem ile potrzeba kasy aby wykupić Turgemana. Mam propozycje , jest na wspólników prawie 10 000,- , zrzućmy się po 100 zł , może inni kibice dołożą i uda się go wykupić. Taki napastnik jest nam potrzebny, bo Buksa sam może nie wystarczyć.

46            -4
andeb
Około
1.Lis. Gdy bramkarz wychodzi do dośrodkowania, to przeciwnicy MUSZĄ drżeć o swoje nosy i jajca. Sergeia sie bali, Buchala nikt. O wykopach nie wspomnę. 2.Olek.Z cyklu "Napastnik pierwszym obrońcą".No,miło.Intelig encja sie sprawdza na boisku. 3.Kuba, dodaj nam skrzydeł! 4.Wasyl&Paweł.Zapraszamy na świniobicie 18.07 :)

22            -9
~~~pablo90br
nowy sezon
a w nowym sezonie ten z końca rankingu będzie grał w ataku,a tego z czoła rankingu w klubie już nie będzie::(:(

11            -21
~~~WisłaNaZa wsze
Alon
Jest to zawodnik, który zapewne zagra około 20 meczów w sezonie. Mimo wszystko uważam, że warto wyłożyć za niego pieniądze.

30            -2
wilkrobert13 2
'MECZÓW' CZY BRAMEK..?
Bo juz się k..a pogubiłem.Tylko Wisła!

8            -4
GrzegorzS
Napisze tak gdyby Wisła była na innym etapie
ekonomicznym i była by realna szansa na zbudowanie zespołu na walkę o tytuł już w tym roku to tego Turgemana trzeba by było wykupić bo to zawodnik nie tylko na lige ale i na szanse pucharową, ale nas teraz na niego nie stac. Ligowy byt uratowany czyli zadanie podstawowe wykonane. Kolejny sezon to jednak jak sie wydaje budowa zespołu walka o pierwszą ósemke i spłacanie kolejnych długów, budowa Akademi budowa klubu. Ale naprawdę swoboda wykończenia przez niego sytuacji strzelania goli naprawdę przywołuje wsponmienia z przed paru lat. Obyśmy mogli ogladac w kolejnym sezonie, ale czy nas stać. To juz decyzja władz klubu. Bo był by bardzo przydatny, ale przed Włodarzami naszego klubu wiele strategocznych decyzji pożar ugaszono skutecznie. Skowronek sie sprawdził teraz trzeba mu dac narzedzia do dalszej pracy.

12            -14
~~~guru22
Turgemanowi nie widzi sie herb Wisly?
Podobno cos mu sie nie podoba w naszej kulturze?

4            -36
~~~Zzz
Do guru22
Nie że mu sie nie podoba tylko chłopak wyznaje inna religie, nic w tym złego i nic nikomu do tego. Chłopak gra dobrze stara sie chce z nami zostać i to że zakryje krzyż w herbie żeby byc w zgodzie ze swoją religią to nic nie zmienia. Troche otwartosci na innych i na to że chrześcijanizm to nie jest jedyna religia na świecie.

23            -7
~~~tss
Do redakcji
,,Boguski znalazł się na samym dole stawki pomeczowych ocen, bo otrzymał notę - 3.40. Ot piłkarskie życie...''- Redakcjo- to nie piłkarskie życie tylko Boguskiego życie. Dwa mecze w sezonie gdzie pozamiata w ocenach, a reszta meczów dno. U niego nie było stabilizacji formy chyba od 3-4 lat.

15            -5
~~~Stefan
Turgeman i herb
O co chodzi z tym herbem i Turgemanem. Może ktoś podlinkować?

7            -4
~~~Vistula
Waga symboli
Turgeman jest w Polsce, gra w polskim klubie i musi szanować naszą kulturę, religię i symbole. Krzyż jest częścią wiślackiego herbu i zakrywanie go jest zniewagą dla naszego klubu. Musimy się szanować, a nie pieprzyć o otwartości na inne religie i kultury, bo niedługo każą nam tu klękać i zwalać pomniki. Turgeman nigdy nie pozwoliłby sobie na taki nietakt w żadnym szanującym się klubie na zachodzie, a już na pewno nie odważyłby się zakrywać islamskiego półksiężyca. No ale u nas zawsze znajdzie się wielu pożytecznych [...], którzy powiedzą nic się nie stało. Barwy i symbole naszego klubu są świętością, a jak się komuś nie podobają to wypad.

12            -16
~~~goal
Dlatego trzeba powrócić do historycznego herbu.
Tam nie ma żadnych kontrowersyjnych elementów. Tylko biała gwiazda będzie łączyć wszystkich. Poza tym, znaczek z krzyżem i koroną, to jest tylko logo spółki, na którym widnieje herb klubu.

5            -7