Czwartek, 9 lipca 2020 r.

Informacje dotyczące rekompensat dla karnetowiczów

Wisła Kraków poinformowała o możliwości rekompensaty dla wszystkich posiadaczy karnetów na sezon 2019/2020 lub rundę wiosenną 2020 w związku z brakiem możliwości udziału w meczach z Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa. Dla kibiców przygotowano voucher.

Obejmuje on między innymi miesięczny kod dostępu do usługi CANAL+ umożliwiający obejrzenie spotkań nadchodzącego sezonu PKO BP Ekstraklasy, tj. sezonu 2020/2021 oraz zniżkę 19,06% na zakupy w sklepie klubowym Wisły Kraków.

Karnetowicze, którzy nie będą zainteresowani voucherem, mają możliwość wsparcia "Białej Gwiazdy" i zdecydowania się na zwrot środków z równoczesnym przekazaniem ich na rzecz klubu.

W przypadku braku zainteresowania powyższymi propozycjami, karnetowicze będą mogli ubiegać się o zwrot środków w wysokości proporcjonalnej do liczby meczów rozegranych bez udziału publiczności.

Podjęcie decyzji odnośnie formy rekompensaty możliwe jest za pośrednictwem FORMULARZA », który należy wypełnić i dostarczyć do Strefy Kibica w nieprzekraczalnym terminie do 18 lipca 2020 roku. Tylko do tego momentu wnioski o zwrot środków pieniężnych będą uwzględniane. Po tej dacie dla wszystkich osób, które nie skorzystały z prawa do otrzymania zwrotu pieniędzy zostaną przygotowane wspomniane wyżej vouchery. O dacie ich odbioru Klub poinformuje w osobnym komunikacie.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

GrzegorzS
Fajnie
dobrze, że o tym pomyśleli. Pytanie kiedy zaczną i na jakich zasadach sprzedaż karnetów i czy będzie można odzyskac swoje miejsca, bo obecne mnie nie zadawala. I prośba do tych, którzy mają karnet a nie chca iśc na mecz z dla nich ważnych powodów, zgłoście nieobecnośc w klubie, bo sporo osób, nie może kupic biletu i iśc na mecz a wasze miejsca sa po prostu puste. O ile mecz z Płockiem był pierwszy i było mało casu, by się zorganizowac i zrezygnować to teraz brak takiej rezygnacji to bez obrazy szkodzenie klubowi i zamykanie dostępu na mecz osobom chętnym. Wisłę potencjalnie stac na zapełnienie tych 8200 krzesełek, ale nie moga się wypełnic bo sporej grupie się po prostu nie chce wejśc na stronke i zaznaczyć jednego lub dwóch ptaszków, że nie zamierzają przyjśc na mecz. Zarazem po doświadczeniach z meczu z Płockiem napisze tak na stadionie jest bezpiecznie mozliwośc zakarzenia dużo mniejsza niz w galerii handlowej czy transporcie publicznym, działa tez catering. Naprawdę warto przyjśc na mecz a jak nie masz zamiaru to pozwól to zrobić innym.

22            -10
~~~enigma
voucher
jezeli nie zloze formularza to dostane voucher czy tez nie?

7            -6
~~~Radekrrrr r
zwroty
kto zażąda zwrotu kasy ten jest żyd..

56            -14
~~~arex
Formularz
Mam prośbę, poinformujcie portiera i pracowniczkę strefy kibica o tej sprawie, żeby nie robili dziwnych min, jak doniosłem im ten formularz.

11            -3
~~~Bochnia
Karnety
Klub jak bandzior. Wszystko online, a zwroty osobiście. :)

9            -15
~~~DZEY
Radekrrrr r
Ja chcę zwrot pieniędzy i mnie chcesz nazywać żydem właściciela trzech karnetów pejsaty pajacu

10            -24
~~~sej
może niech pier*****i politycy zwrócą pieniądze?
Na spotkaniach wyborczych setki ludzi przytulonych do siebie jak sardynki, ale mecze nie, koncerty nie...

15            -3
~~~stary zgred
Niewiele zrozumiałem.
Za dużo informacji, więc niewiele zrozumiałem, dlatego mam pytanie; czy mogę nic nie robić i po prostu kupić sobie nowy karnet na przyszły sezon na to samo miejsce?

17            -2
~~~arex
do Bochnia
Naprawdę chcesz te parę złotych zwrotu ? Wybitny kibic z ciebie. Możesz dostać voucher , nie musisz osobiście. Nic nie musisz robić.

15            -1
~~~kazek
Ech...
Do 18 zapewne nie będę mógł pojawić się w Krakowie, a w sumie najchętniej machnąłbym ręką na te pieniądze - niech będzie to forma wsparcia Klubu. A rozumiem, że w razie braku złożenia osobiście tego formularza, to z automatu przygotują dla mnie voucher? Szkoda, że nie można załatwić tego on-line. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego, jeśli bilety czy karnety można kupić przez internet, to czemu nie mogę też tego formularza złożyć w formie elektronicznej, choćby jako skan przesłany do Klubu?

14            -1
~~~Robert
Kasa
A gdzie zwroty za Gliwice bilety w kasie kupione

3            -8
~~~Jakub
Zwrot ?
Poważnie? Zwrot? Tyle akcji, wsparcia, poświęceń? I ktoś pojdzie po zwtot ? Nie wierze. A propos : - Mojsze ! Jaki ty masz piekny zegarek! - widzisz Aaron, to nosił mój tate i ja ten zegarek bardzo kocham, tate jak leżał na łożu śmierci, to mi SPRZEDAŁ...

5            0
~~~sivy1975
Przekaz środków na Wisłę
Czy można w jakiejś innej formie zrzec się pieniędzy na poczet Wisły ? Jestem na urlopie i nie mam jak wydrukować formularza.

4            0