Czwartek, 9 lipca 2020 r.

Aneks dotyczący udostępnienia Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana na mecze w lipcu podpisany

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie - działając w imieniu Gminy Miejskiej Kraków - wypracował wspólnie z Wisłą Kraków SA zmianę w zapisach umowy krótkotrwałego udostępnienia części Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana na mecze PKO BP Ekstraklasy rozgrywane w lipcu. Strony podpisały stosowny aneks upoważniający "Białą Gwiazdę" do użytkowania trybun obiektu podczas ostatnich spotkań ligowych w bieżącej kampanii.

Wisła Kraków na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana - w obecności publiczności w liczbie nie większej niż 25 procent pojemności stadionu i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa - zagra 11 lipca z Koroną Kielce i 18 lipca z Arką Gdynia w ramach ostatniego meczu sezonu 2019/2020.

Za każde ze spotkań czynsz dzierżawny wyniesie 49 750 złotych netto - podobnie, jak to miało miejsce w przypadku czerwcowego meczu z Wisłą Płock.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Maark
Ale mi to korzystny aneks
Nie ma się czym chwalić mniej widzów a koszty wynajmu poszedł w górę tak władze Krakowa promują sport.WSTYD

93            -3
~~~Panczo
Stadion
Wstyd to jest pomoc

46            -2
~~~Panczo
Stadion
Wstyd miasto powinno pomóc Wiśle A nie zabierać

48            -4
~~~goal
Maark
Zauważ jednak, że jest duży postęp w rozmowach z miastem. To, że nie miasto nie wspiera sportu, to na pewno jest ewenementem w skali kraju, ale czego się spodziewać po ludziach, którzy sprawują obecnie władze w naszym mieście. Czy oni w ogóle czują sport?

49            -3
~~~nołnejm
Nie wiem czy włodarze miasta czują sport
ale ja czuję od nich czosnek

43            -4
~~~Jan
Słono
Normalna stawka za cały stadion -100 tys. netto, za ćwierć stadionu powinno być 25 tys. Ale pewnie twardo policzyli to od średniej widzów, szkoda że nic z tego się nie udało urwać. Stosunki z urzędasami niby cieplejsze, a kasy płacimy tyle samo biorąc pod uwagę, że może wejść ok. połowa średniej widzów.

19            -2
~~~Tomson z Rudy Śl.
Pomoc Miasta
Tak naprawdę to , żadna pomoc . W obecnym czasie faktycznie wydaje się , że Miasto coś pomaga aczkolwiek zagłębić się mocniej to czy jakiś urzędnik , prezydent odpowiada za fakt wyboru stadionu , koncepcji ?? Czy ktoś wziął kalkulator i policzył jakie to są koszty utrzymania ... wydaje mi się , że nie i teraz to Nasza Wisła płaci za ich błędy - tak czy siak każdy grosz który płacimy jest z winy Urzędników = braku odpowiedzialności Przy dobrej koncepcji , chęci to i klub i miasto powinny na tym zarabiać ...

13            -3